حوادث

شرایط فنی و امنیتی پایدار در متروی تهران حاکم است

رئیس پلیس پیشگیری ناجا گفت: در مجموعه مترو هم از نظر فنی و هم از نظر امنیتی وضعیت قابل قبول و آرامی وجود دارد.

به گزارش شیمیشی، سرلشکر مهدی مسعود بیگی در بازدید از ایستگاه های مترو در خطوط 1 و 2 و مرکز فرماندهی مترو تهران و اطراف گفت: شاید کمتر خانواده ای در تهران باشد که از خدمات مترو تهران استفاده نکند. بنابراین این خدمات بسیار ارزشمند و شایسته تقدیر و تشکر است. با توجه به اطلاعاتی که در این بازدید به بنده داده شد اقدامات بسیار خوبی در این شرکت صورت گرفته و اطمینان حاصل می شود که هم از نظر فنی و هم از نظر امنیتی وضعیت معقول و پایداری در این مجموعه وجود دارد.

مهندس بیگی با اشاره به نقش مهم مردم در متروی تهران گفت: ما همیشه در یک مکان عمومی هستیم، باید با نظم عمل کنیم، زیرا بستگی به حقوق مردم دارد و اگر سیستمی وجود نداشته باشد. به نظر می رسد دیگران آسیب را ببینند زیرا می تواند شغل ایجاد کند.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا با اشاره به اینکه همکاری مردمی باید همکاری نزدیک با کارکنان باشد، قول داد: اگرچه مردم به طور طبیعی همکاری می کنند، اما خدمات زیادی ارائه خواهد شد. مثلاً ما باید خودمان مشکل واگن زنان را حل کنیم. علاوه بر حقوق مردم، این یک حق اجتماعی برای زنان است و باید رعایت شود.

علی عبدالله پور، مدیرعامل شرکت مترو و اطراف تهران در مراسم خوشامدگویی رئیس پلیس پیشگیری ناجا و قدردانی از تلاش های پلیس مترو گفت: امروز مترو به مکانی امن برای خانواده ها تبدیل شده است. «برای سفرهای شهری خود آنجا باشید.

بر اساس گزارش سازمان ارتباطات و امور بین الملل متروی تهران و اطراف، وی با اشاره به اینکه هم اکنون 7 خط به طول حدود 270 کیلومتر در مترو تهران فعال است، گفت: روزانه حدود 2100 سفر قطار برای خدمات رسانی به تهران انجام می شود. مترو مردم انجام شده و تمامی خطوط مترو را مستقیماً کنترل می کنیم و تمهیدات لازم برای حفظ امنیت عمومی و ارائه خدمات به موقع در این شبکه انجام شده است.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا