اقتصادیترندهای کسب و کار

رازهای مدیریت زمان در کسب و کار دراپ شیپینگ

کسب درآمد بدون سرمایه با دراپ‌شیپینگ به کارآفرینان این امکان را می‌دهد که کالاها را بدون نیاز به حمل موجودی و انبارداری بفروشند. تامین‌کننده‌ی محصول، محصول را تهیه می‌کند، بسته‌بندی کرده و برای مشتری شما ارسال می‌کند تا این مدل کسب و کار با هزینه و ریسک کم‌تری همراه باشد. در این مقاله، به موضوعاتی مانند دراپ‌شیپینگ چیست؟ چرا دراپ‌شیپینگ؟ و نکات و راز‌های کسب درآمد بدون سرمایه از طریق دراپ‌شیپینگ خواهیم پرداخت. تا انتهای مقاله همراه ما باشید تا دوره دراپ شیپینگ به صورت کامل توضیح دهیم

امروزه، کسب درآمد بدون سرمایه و بکارگیری دراپ‌شیپینگ در میان فروشندگان رواج یافته است. اما برای موفقیت در کسب درآمد بدون سرمایه، نیاز است که نکات و راز‌های دراپ‌شپینگ را بدانیم.

کسب درآمد بدون سرمایه با دراپ‌شیپینگ به کارآفرینان این امکان را می‌دهد که کالاها را بدون نیاز به حمل موجودی و انبارداری بفروشند. تامین‌کننده‌ی محصول، محصول را تهیه می‌کند، بسته‌بندی کرده و برای مشتری شما ارسال می‌کند تا این مدل کسب و کار با هزینه و ریسک کم‌تری همراه باشد. در این مقاله، به موضوعاتی مانند دراپ‌شیپینگ چیست؟ چرا دراپ‌شیپینگ؟ و نکات و راز‌های کسب درآمد بدون سرمایه از طریق دراپ‌شیپینگ خواهیم پرداخت. تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

دراپ‌شیپینگ چیست؟

یکی از راه‌های کسب درآمد بدون سرمایه، دراپ‌شپینیگ است. دراپ‌شیپینگ (Dropshipping) یک مدل کسب و کار است که می‌توانید از آن برای راه‌اندازی فروشگاه خود بدون نگهداری موجودی و نیاز به انبارداری و ارسال استفاده کنید. هنگامی که مشتری شما یک سفارش خود را ثبت می‌کند، تامین‌کننده شما محصولات شما را از انبار خود، مستقیماً به درب منزل مشتری ارسال می‌کند. شما هرگز نیازی به نگرانی در مورد انبارداری، بسته‌بندی یا ارسال کالای خود نخواهید داشت.

چرا دراپ‌شپیینگ؟

دراپ‌شیپینگ (Dropshipping)یک مدل تجاری عالی برای کارآفرینان جدید و کسب درآمد بدون سرمایه است. این نوع کسب درآمد، کم‌ریسک، کم‌هزینه و آسان برای شروع است.

  1. کم‌ریسک: شما فقط برای کالاهایی که به مشتریان فروخته می‌شود پول می‌پردازید. برای بدست آوردن قیمت عمده فروشی، نیازی به خرید موجودی عمده نیست.
  2. کم‌هزینه: از آنجایی که بیشتر کالاها از سمت یک تامین‌کننده و عمده‌فروش تامین می‌شوند، هزینه کالاها به طور کلی نسبتاً پایین است. از آنجایی که هزینه‌های محصول کم است، می‌توانید محصولات خود را با ارزش بازار قیمت‌گذاری کرده و یک تجارت سودآور را اداره کنید.
  3. شروع آسان: شما می‌توانید از همان روزی که محصول را در سایت فروشگاهی‌تان ثبت کردید شروع به فروش کنید. محصولات را می‌توان به سرعت در سایت فروشگاهی وارد کرد و از آنجایی نیازی به انبارداری محصولات ندارید، می‌توانید فوراً تبلیغ آنها را شروع کنید.

 

تمرکز بر بازاریابی

برای کسب درآمد بدون سرمایه با استفاده از دراپ‌شپینگ، تمرکز خود را بر بازاریابی بگذارید. با توجه به اینکه بسیاری از جنبه‌های یک کسب و کار دراپ‌شیپینگ به صورت خودکار انجام می‌شوند، شما زمان بیشتری برای تمرکز بر بازاریابی و برندسازی خواهید داشت.

در حالی که راه‌اندازی سایت فروشگاهی، طراحی لوگو و طراحی فروشگاه اینترنتی تاثیر بسیاری بر موفقیت شما در کسب درآمد بدون سرمایه دارد، از طرفی دیگر بازاریابی، امری پول‌ساز در این فرآیند تلقی می‌شود. شما باید زمانی را صرف یادگیری نحوه تسلط بر تبلیغات، افزایش ترافیک سایت و تبدیل بازدیدکنندگان فروشگاه خود به مشتریان بالقوه کنید. در اینجا معرفی وب سایت عمده فروشی چینی آورده شده است.

تبلیغات و بهینه‌سازی موتورهای جستجو (سئو)، می‌تواند به جذب ترافیک بیشتر سایت فروشگاهی شما کمک کند. به خاطر داشته باشید که اکثر فروشگاه‌های تجارت الکترونیک با نرخ 12% بازدیدکنندگان را به مشتری تبدیل می‌کنند. این بدان معناست که اگر کمتر از 100 بازدیدکننده در سایت فروشگاهی خود داشته باشید، احتمالاً هیچ فروشی نخواهید داشت. هرچه ترافیک فروشگاه اینترنتی شما افزایش پیدا کند، احتمال تبدیل فروش بیشتر خواهد بود.

امروزه بیشتر کسب و کارهای بین المللی از روش های پرداخت سنتی (مانند نقل و انتقالات پول از طریق بانک) عبور کرده و به درگاه پرداخت در شاپیفای روی آورده اند
بیشتر بازاریابان بر روی تبلیغات تمرکز می‌کنند، زیرا نتیجه‌ی آن آنی است و می‌تواند فروش زیادی را در مدت زمان کوتاهی به همراه داشته باشد. با این حال، سئو می‌تواند به افزایش فروش طولانی مدت کمک کند و به شما امکان می‌دهد در جستجو، رتبه بالایی داشته باشید. ایجاد محتوای وبلاگ و بهینه‌سازی صفحات محصول، می‌تواند به شما در ایجاد مخاطب در جستجو با حداقل هزینه تبلیغات کمک کند و هزینه‌های بازاریابی شما را پایین نگه دارد.

پیشنهاد شگفت‌انگیز ایجاد کنید

پیشنهاد شگفت‌انگیز به مشتریان، تاثیر شگرفی در کسب درآمد بدون سرمایه دارد. یک نکته‌ی مهم در دراپ‌شیپینگ، ایجاد یک پیشنهاد قانع‌کننده است. اگر هیچ یک از محصولات شما به عنوان پیشنهاد یا هدیه، در فروش نباشد، ممکن است مردم انگیزه خرید محصول شما را نداشته باشند. با این حال، اگر محصول مناسب را با معامله مناسب ارائه دهید، احتمال تبدیل آنها به مشتریان بیشتر خواهد بود.

پیشنهادات شگفت‌انگیز یکی از بهترین رازهای دراپ‌شیپینگ یا کسب درآمد بدون سرمایه است. هنگام فروش یک محصول، بر فروش بیشتر همان محصول تمرکز کنید. به عنوان مثال، اگر شما محصولی مانند اکستنشن مو به فروش می‌رسانید، بسته‌ی فروش شما شامل اکستنشن‌های موی بیشتری می‌شود. اگر مردم محصول را دوست داشته باشند، بیشتر از آن می‌خواهند. بخش سخت ماجرا این است که مشتری خود را متقاعد کنید که کارت اعتباری خود را بیرون بیاورد، اما به محض اینکه مشتری خرید خود را ثبت کرد، با افزایش فروش روبرو خواهید شد.

از پایین آوردن قیمت محصولات خود اجتناب کنید

یکی دیگر از نکات قابل توجه در کسب درآمد بدون سرمایه، حفظ قیمت محصول و قیمت‌گذاری صحیح است. دراپ‌شپینگ، به شما این امکان را می‌دهد که هزینه محصول کمتری را حفظ کنید. بهای تمام شده‌ی کالا معمولاً به قیمت عمده‌فروشی نزدیک است و به شما امکان می‌دهد محصولات را به ارزش بازار بفروشید و سود کسب کنید. هدف کسب و کار دراپ‌شیپینگ، سودآور بودن است.

اگر برندهای دیگر قیمت‌های خود را پایین‌تر می‌آورند، قیمت محصولات خود را پایین نیاورید. تا زمانی که قیمت‌های شما منصفانه و در محدوده ارزش بازار باشد، باید قیمت سودآوری را حفظ کنید. همچنین باید برای افزایش میانگین ارزش سفارش تلاش کنید تا از هر سفارش سود بیشتری کسب کنید. استراتژی‌هایی ایجاد کنید که به شما امکان می‌دهد به طور کلی درآمد بیشتری کسب کنید.

سایت فروشگاهی خود را راه‌اندازی کنید

یکی از مهمترین نکات دراپ‌شپینیگ و کسب درآمد بدون سرمایه، ساخت فروشگاه اینترنتی و کاربر‌پسند بودن آن است. به طور کلی، سایت فروشگاهی شما نباید مشتری را بترساند. بسیاری از صاحبان فروشگاه‌های اینترنتی جدید، زمانی شروع به بازاریابی برای فروشگاه خود می‌کنند که در صفحه اصلی آن‌ها تصاویری وجود ندارد و همه محصولات آن‌ها بدون دسته‌بندی مناسب در یک دسته بزرگ جمع می شوند و حتی بدتر از آن اصلا سایت فروشگاهی ندارند.

نتیجه‌گیری

واضح‌ترین مزیت دراپ‌شیپینگ، سرعت و کارایی است که به وسیله‌ی آن می‌توانید کسب و کار خود را راه‌اندازی کنید. در این مقاله، به بررسی دراپ‌شیپینگ و نکات کسب درآمد بدون سرمایه پرداختیم. در سازیتو ثبت‌نام کنید تا با سرمایه‌ی کم، فروشگاه خود را راه‌اندازی کرده و فروش‌تان را آغاز کنید.

 

دکمه بازگشت به بالا