عمومی

خدمات نظام در دیشموک زیاد است/ آهنگ محرومیت زدایی تند تر شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

جهانگیر گفت اژدر رفتن به خبرنگار آنلاین نیز گفت: خدمات ارزنده ای توسط نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران انجام شده است.

وی از تلاش های آژانس آنلاین برای رفع مشکلات منطقه قدردانی کرد بی آبرو در خصوص گزارش 13 بهمن با عنوان «فشار در مدارس بی آبرو «در جغرافیای منزوی کهگیلو» افزود: باید چند نکته را به شنوندگان رساند.

رئیس اداره آموزش و پرورش بی آبرو گفت: محرومیت بی آبروعمیق و تاریخی است و برخی از زیرساخت های روستاهای این منطقه ضعیف و یا وجود ندارد.

ازدار خاطرنشان کرد: بدون شک خدمات گرانبهایی در نظام مقدس جمهوری اسلامی به این مرز و بوم انجام شده است و امید این بزرگواران شتاب گرفتن سرود آزادی و توسعه است.

وی آشکار کرد: مشکلات و نواقص مدارس محلی از طرق قانونی رصد و ارتباطات لازم با اداره کل آموزش و پرورش و اداره کل نوسازی مدارس صورت گرفت.

آزدر خاطرنشان کرد: مسئولان مربوطه نیز برای رفع مشکلات تلاش می کنند و تاکنون نتایج خوبی به دست آورده اند.

ازدر تاکید کرد: در دو سال گذشته 16 مدرسه دوم و سوم در این منطقه ساخته شده است.

او گفت که در بی آبرو همچنین مدرسه 6 کلاسه، سالن ورزشی و خانه شبانه روزی در حال ساخت است و گفت: با وجود اینکه مشکلات باقی مانده در مقایسه با خدمات کم است، انتظار می رود مدیریت محترم دولت نوسازی مدارس به آن رسیدگی و رفع شود. مسائل کمبود فضاهای آموزشی، توزیع آب، مدارس، برق و برق، پله موثرتر برو بیرون

وی همچنین گفت: آموزش و پرورش منطقه نامه ها و نامه های لازم را به مسئولان مربوطه ارسال کرده و تا زمانی که نتیجه نگیرند ادامه نمی دهد.

رئیس آموزش و پرورش دیشمخ وی همچنین گفت: بسیاری از مشکلاتی که استاندار محترم در خبرگزاری آنلاین به آن اشاره کرده اند ناشی از کمبود و ضعف این اقلام است. ساخت و ساز در برخی روستاها نبود راه، نبود لوله آب در روستاها، بهسازی و تامین شبکه برق و اینترنت پایدار و… جای همه سازمان ها و نهادها است. اقدامات لازم با یک حرکت جهادی و انقلابی برای حل مشکلات منطقه.

دکمه بازگشت به بالا