عمومی

برتری پرسپولیس مقابل گل گهر در یک نیمه جذاب – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین ، در آخرین مسابقه هفته دهم لیگ برتر تیم پرسپولیس به دروازه گوهر رفت و نیمه اول بازی با یک گل به سود پرسپولیس به پایان رسید. در این نیمه احمد نوراللهی (30) برای پرسپولیس گلزنی کرد.

در نیمه اول بازی دو تیم با علاقه زیادی مشاهده شد و موقعیت های زیادی روی دروازه هر دو تیم ایجاد شد. گل ها گهری ها روی پاس و گوشه های بلند طرح ، آنها قبل از باز شدن دروازه پرسپولیس چندین بار ضربه زدند.

شاگردان امیر قلعه نویی در روز دستگیری مربی خود از ساعت 19 تا 20 دقیقه سه کرنر پشت سر هم زدند که یکی از آنها دقیقاً مقابل پرسپولیس قرار گرفت.

در دقیقه 30 این پرسپولیس بود که توسط سید آقایی و نفوذ سیامک نعمتی از احمد نوراللهی از سمت چپ به گل رسید. این ششمین گل نوراللهی در این فصل برای پرسپولیس بود.

گل گوهر که نمی خواست برای رفتن به اتاق دروازه گم شود ، فشار روی دروازه پرسپولیس را برای جبران گل بیشتر کرد. در دقیقه 38 یونس شاکری با تهدید پرسپولیس با ضربه سر راهی حامد لک شد و توپ را به کرنر فرستاد.

تخت جمشید نیز از فضا استفاده می کند خلق كردن بازیکنان پشت گل گهر می توانند در برابر حملات گل های بیشتری بزنند. در دقیقه 43 وحید امیری در موقعیت تک به تک دروازه بان قرار گرفت. ممنوع گل گوهر آنجا بود اما حمله مهاجم پرسپولیس توسط بشاگردی دفع شد.

دکمه بازگشت به بالا