ترندهای کسب و کار

ایسوزو چیست؟

ایسوزو چیست؟

ایسوزو یا کامیون ایسوزو نوعی کامیون است که توسط گروه خودروسازی بهمن در ایران تولید و مونتاژ می شود. ایسوزو در واقع نام شرکت سازنده ژاپنی (ایسوزو) کامیون و وانت بار در جهان است.

انواع ایسوزو

خودروهای ایسوزو در انواع باری و غیر باری (سوپرشارژ و یخچال دار) موجود هستند. ایسوزو 3 تن، ایسوزو 4 تن، ایسوزو 5200، ایسوزو 5 تن، ایسوزو 6 تن، ایسوزو 8 تن (اتاق قدیمی و اتاق جدید)، ایسوزو 10 تن و ایسوزو 10 چرخ (بار و دامپ) از انواع ایسوزو شرقی یا انواع کامیون ایسوزو هستند. . , تریلر ایسوزو (جدید و کارکرده), ایسوزو شرق, ایسوزو ایست مینی. برای مشاهده تصاویر انواع ایسوزو به مقاله کامیون های ایسوزو مراجعه فرمایید.

خودروهای ایسوزو به انواع ایسوزو اتاق دار، ایسوزو با بار، ایسوزو با یخچال، ایسوزو با بار و ایسوزو با چمدان تقسیم می شوند.

در مورد تفاوت ایسوزو 6 تنی و 8 تنی می توان گفت که این دو خودرو از نظر سایز یکسان هستند اما ظرفیت حمل آنها متفاوت است. ایسوزو 8 تن حمل می کند، 2 تن بیش از 6 تن. (جدول زیر) ایسوزو 6 تن معمولاً برای حمل و نقل استفاده می شود.

برخی از افراد می خواهند کامیون های ایسوزو یا کامیون های دیگری مانند بادسان، الوند، جک یا هیوندای را با هم مقایسه کنند. به نظر نگارنده، ایسوزو بهترین کامیون موجود در ایران است. (البته بسته به قیمت)

ایسوزو چیست؟
ایسوزو چیست؟

ابعاد و ظرفیت ایسوزو

بسیاری از مصرف کنندگان به دنبال وزن خودرو ایسوزو، ظرفیت بار و ابعاد اتاق ایسوزو هستند. جدول زیر ابعاد و وزن کامیون ها و وانت های ایسوزو را نشان می دهد. برای پاسخ به این سوال که ایسوزو 5200 چند تنی است؟ از جدول زیر استفاده کنید. وزن به معنای وزن ناخالص یا وزن کامل و باردار خودرو است. طول و ارتفاع مربوط به اتاق بار است نه ماشین. برای طول و ارتفاع خودرو، باید قسمت کابین و ارتفاع خودرو را از سطح زمین اضافه کنید.

قطعات خودرو ایسوزو

یک خودروی ایسوزو از قطعات مختلفی تشکیل شده است که مهمترین آنها عبارتند از: پنل تاج ایسوزو، تخت کامیون ایسوزو، ریتاردر ایسوزو.

چادر ایسوزو اتاق عقب ایسوزو یخچال 6 تن ایسوزو اتاق 5 تن ایسوزو اتاق ایسوزو 5200 داخل کابین ده چرخ ایسوزو در زیر نشان داده شده است:

ایسوزو لوپین

چادر سرپوشیده ایسوزو که با نام های اتاق چادر سرپوشیده یا اتاق چادر یا اتاق بار چادری یا کانتین چادر نیز شناخته می شود.

اکثر ایسوزوها ایسوزو 6 تنی کانورتیبل هستند. و حدود 3 تا 4 تن جابجا می شوند. ایسوزو در انواع چادری 5.2 تنی و 8 تنی موجود است. (منبع) ابعاد اتاق ایسوزو با ابعاد استاندارد 500 تا 530 سانتی متر، عرض: 220 تا 228 سانتی متر، ارتفاع: 220 تا 280 سانتی متر مطابقت دارد. آگهی های بازرگانی کامیون های ایسوزو ۵ متری، ۶ متری، ۷ متری و حتی ۸ و ۹ متری ایسوزو را تبلیغ می کنند، اما فقط ایسوزو ۵ متری در خارج از کشور موجود است.

برخی از خودروهای ایسوزو با سقف چادری دارای پشت باز هستند یعنی از بغل باز می شوند. چادر را می توان لغزنده و تا کرد. عموماً خودروهای ایسوزو بسته دارای چادری برای نگهداری پتو و فرش هستند.

از کجا لوازم یدکی ایسوزو بخریم؟

برای خرید لوازم یدکی ایسوزو میتوانید به اینفویدک مراجعه کنید.

دکمه بازگشت به بالا