ترندهای کسب و کارعمومی

انواع مدل لباس اسکراب زنانه

بن بیگی؛ تولید کننده انواع لباس بیمارستانی و اسکراب

بن بیگی؛ به عنوان معتبرترین تولید کننده اسکراب در ایران, با دقت و ریز بینی در تمامی مراحل تولید, اعم از انتخاب پارچه مناسب برای اسکراب تا مراحل برش و دوخت محصول, این افتخار را دارد که به عنوان تامین کننده پوشاک اسکراب در خدمت بزرگترین مجموعه‌های بیمارستانی, تجاری و تولیدی کشور بوده است.

سرویس ویژه به سازمان‌ها و ارگان‌ها برای خرید اسکراب پزشکی

با توجه به اینکه بخش بزرگی از مشتریان ما؛ سازمان‌ها, ارگان‌ها, شرکت های خصوصی معتبر, آژانس‌های مسافرتی و فروشگاه‌های زنجیره‌ای بزرگ هستند, به منظور تسهیل در فرایند خرید این عزیزان تسهیلات ویژه‌ای را در نظر گرفته ایم.

پرو در محل با بن بیگی

شرکت های بزرگ چه از منظر تعداد پرسنل و چه از لحاظ گستردگی شعبات از نقطه نظر موقعیت جغرافیایی, می‌توانند از امکان پروو در محل استفاده نمایند. در این سرویس ویژه همکاران ما در شرکت بن بیگی به منظور سایزگیری در محل سازمان شما حاضر می‌شوند. البته به منظور اینکه اطمینان حاصل کنید که سازمان شما شرایط اجرای پروژه پروو در محل را دارد, لطفا با کارشناسان فروش شرکت بن بیگی تماس حاصل نمایید.

نمونه گیری با بن بیگی

یکی دیگر از امکاناتی که در اختیار مشتریان عزیز شرکت بن بیگی قرار دارد؛ فراهم بودن امکان نمونه گیری انواع اسکراب قبل از اقدام به خرید محصولات زیر مجموعه‌ لباس بیمارستانی است. بسیاری از مشتریان قبل از اقدام به خرید انواع لباس فرم مانند اسکراب برای آقایان, علاقه دارند تا نسبت به انتخاب مدل اسکراب و جنس پارچه اسکراب اطمینان حاصل نماید. در این امکان ما برای شما یک نمونه با مشخصات مد نظرتان از نظر سایز, نوع پارچه و مدل اسکراب مورد نظرتان ارسال می‌کنیم و در صورت تایید و رضایت شما از نتیجه حاصل شده, کار را ادامه خواهیم داد و در صورتیکه اصلاحاتی مد نظر شما بود بعد از انجام تمام و کمال اصلاحات مد نظر شما, پروژه ادامه خواهد یافت.

مشاوره حضوری رایگان با بن بیگی

در بسیاری از پروژه‌های خرید اسکراب, نیاز به مشاوره حضوری قبل از خرید به شدت احساس می‌شود. بسیار مشاهده شده که انتخاب نوع پارچه مصرفی, انتخاب مدل و رنگ, انتخاب خرج کار و بسیاری از مسائل دیگر در مرحله انتخاب, آنچنان ذهن مشتری را درگیر می‌کند که رسیدن به یک انتخاب ایده‌آل و مورد قبول بسیار دور از دسترس به نظر می‌رسد. در چنین شرایطی کارشناسان طراحی و تولید لباس فرم ما با اتکا به تجربه بسیار بالایی که در این زمینه دارند, آماده حضور در محل کار شما و ارائه مشاوره رایگان به منظور تسهیل فرایند انتخاب مدل پارچه خرجکار و در نهایت دستیابی به یک مدل ایده‌آل اسکراب هستند.

پارچه‌های مناسب اسکراب

انتخاب پارچه روی کیفت محصول نهایی و همچنین قیمت تمام شده محصول تاثیر مستقیم دارد. در پارچه های اسکراب پارچه محبوب تترون می‌باشند.

قیمت اسکراب شما در چه بازه ای است ؟

قیمت پیراهن 80 درصد وابسته به جنس پارچه انتخابی شما و بیست درصد به مدل انتخابی و سایز مورد نظرتان بستگی دارد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها , بعد از انتخاب مدل, کد محصول مورد را در واتساپ برای کارشناسان ما ارسال کنید تا در کوتاهترین زمان ممکن از جزئیات قیمت مطلع گردید.

آیا تعداد سفارش در تعیین قیمت نهایی اسکراب تاثیر گذار است ؟ 

بله قطعاً . سفارش هایی که برای تولید آن‌ها طاقه پارچه مصرف می‌شود, نسبت به سفارش‌هایی که پارچه به صورت متری در تولید آن مورد استفاده قرار می‌گیرد, از نظر هزینه‌های تمام شده تولید, به صرفه تر هستند و بنابراین قیمت تمام شده کمتری هم برای مشتری خواهند داشت.

تنوع مدل‌های پیراهن شما به چه صورت است ؟

ما بیش از 50 مدل اسکراب در طرح های مختلف داریم و هر ماه هم یک مدل جدید به مدل های قبلی اسکراب اضافه می‌گردد. در هیچ فروشگاه و یا تولیدی دیگری این تعداد تنوع مدل وجود ندارد.

شما تولید کننده هستید یا فقط واسطه فروش ؟    

شرکت بن بیگی, تولید کننده انواع اسکراب است و شما از این طریق بدون واسطه با تولید کننده اصلی در ارتباط خواهید بود.

آیا امکان مراجعه حضوری هم وجود دارد؟

بله امکان مراجعه حضوری با هماهنگی قبلی با کارشناسان فروش شرکت بن بیگی وجود دارد. از دیدار شما خوشحال خواهیم شد.

 برای تولید اسکراب از چه جنس پارچه هایی استفاده می‌نمایید ؟

مهمترین پارچه های مورد استفاده در تولید اسکراب عبارتند از : تترون.

خرید از بن بیگی به چه صورتی انجام می‌شود؟

برای خرید از شرکت بن بیگی لازم است ابتدا اقدام به انتخاب مدل  از سایت بنمایید و بعد از نهایی کردن مدل مد نظرتان و واریز پیش پرداخت مرحله سایز در دسته محصولات لباس اسکراب زنانه، شیک ترین و خاص ترین لباس های اسکراب اتاق عمل زنانه به همراه متنوع ترین مدل ها و رنگبندی کامل جهت استفاده بانوان در مراکز درمانی مانند بیمارستان ها، دندانپزشکی ها، فیزیوتراپی ها، کلینیک های پرستاری، کلینیک های دامپزشکی، کلینیک های مامایی، سالن های آرایشی-زیبایی و سالن های تزریق ژل، بوتاکس قرار دارد.

همچنین دانشجویان رشته های علوم پزشکی جهت شرکت در کارآموزی ها و کارورزی های خود در بخش اتاق عمل می‌‌توانند از لباس های دسته لباس اسکراب پزشکی خارجی با توجه به قوانین پوششی دانشگاه خود، استفاده نمایند.

جنس لباس اسکراب زنانه

تمام مدل های لباس اسکراب زنانه قابلیت دوخت با جنس های پارچه ترگال، تترون، نخی کشی، ژاکارد و طرح جین را دارا می‌باشد.

ویژگی های هر جنس پارچه و مقایسه آن ها باهم در توضیحات هر محصول لباس اسکراب زنانه قرار دارد.

از جمله ویژگی های جنس پارچه های لباس اسکراب زنانه می‌توان به کیفیت بالا، شستشوی آسان، راحتی و مقاوم بودن، سبکی، طرح و رنگ متنوع اشاره کرد.

پارچه های طرحدار برای دوخت لباس اسکراب طرحدار زنانه نیز در این دسته محصولات قرار دارد.

قیمت لباس اسکراب زنانه

قیمت لباس اسکراب اتاق عمل زنانه براساس جنس پارچه انتخاب شده توسط شما، میزان نواردوزی ها، ویژگی های اضافی و شخصی سازی های لباس اسکراب متغیر است اما شروع قیمت لباس اسکراب زنانه از 354.900 تومان می‌باشد.

مدل لباس اسکراب پزشکی زنانه

در این دسته مدل های خاص و مدرن دنیای لباس اسکراب پزشکی زنانه قرار دارد که لباس های این دسته قادر هستند شما را از نظر زیبایی پوششی با سایر همکاران متمایز کنند.

همچنین می‌شود با تمام مدل های لباس اسکراب زنانه، رنگ های پرطرفدار مثل لباس اسکراب سرمه ای، جین، کله غازی، ماشی، طوسی، مشکی و حتی رنگ های خاص مثل بنفش، گلبهی و … ثبت سفارش انجام داد.

در ویدئو زیر انواع رنگبندی یک مدل از پرفروش ترین لباس اسکراب زنانه این دسته بندی قرار دارد:

انواع لباس اسکراب زنانه

  • لباس اسکراب پزشکی و جراحی زنانه
  • لباس اسکراب اتاق عمل زنانه
  • لباس مامایی / لباس اسکراب مامایی
  • لباس اسکراب فرم کلینیک زیبایی زنانه
  • لباس اسکراب بارداری / لباس اسکراب زنانه سایز بزرگ
  • لباس اسکراب دندانپزشکی زنانه
  • لباس اسکراب پرستاری زنانه
  • لباس فرم فیزیوتراپی زنانه
  • لباس اسکراب طرحدار زنانه
  • لباس اسکراب دامپزشکی زنانه

خرید اسکراب پزشکی زنانه

جهت خرید لباس های اسکراب پزشکی زنانه می‌توانید به لیست محصولاتی که در بالای این متن نمایش داده شده است مراجعه فرمایید و با انتخاب هر مدل لباس اسکراب زنانه و تکمیل فرم ثبت سفارش و شخصی سازی لباس، اقدام به خرید لباس اسکراب اتاق عمل زنانه مورد نظر خودتان کنید.

همچنین جهت ایجاد ست لباس اسکراب می‌توانید صفحه دسته بندی و را مشاهده فرمایید و با ترکیب محصولات این 3 دسته بندی، ست های جذاب لباس اسکراب اتاق عمل زنانه را ایجاد کنید.

لباس اسکراب زنانه دانشجویی

دانشگاه های علوم پزشکی می‌توانند اقدام به ثبت سفارش تعداد بالا (با لوگوی سفارشی و لباس اسکراب رنگ آبی و سبز استاندارد اتاق عمل) برای دانشجویان کنند.

دانشجویان و یا پرسنل های مراکز درمانی نیز می‌توانند با ثبت سفارش گروهی برای همکلاسیان و یا همکاران خود، تخفیف ارزنده ای نیز دریافت کنند.

برای سفارش تعداد بالا و یا ثبت سفارش لباس اسکراب زنانه با لوگو سفارشی از طریق صفحه با پشتیبان فروشگاه هماهنگ فرمایید.

گیری شروع می‌شود.

سایزگیری به چه صورتی انجام می‌گیرد؟

برای سایزگیری سه حالت وجود دارد؛  حالت اول که برای سفارش‌های عمده به کار می‌رود, مراجعه حضوری همکاران ما به محل کار شماست. و حالت دوم ارسال سری سایز برای مشتری به منظور سایز گیری است. راه حل سوم هم حضور مشتری در محل شرکت بن بیگی و اقدام به سایزگیری است.

 

دکمه بازگشت به بالا