حوادث

انهدام یک شبکه فساد و فحشا از سوی پلیس تهران

آفتاب نیوز:

مرکز ارتباطات پلیس پایتخت در اطلاعیه ای اعلام کرد: در پی اطلاعات ویژه ماموران گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات پلیس تهران بزرگ، شرکت تبلیغاتی مرکز و استان های همجوار تحت نظارت با پوشش تبلیغاتی در بیلبوردهای شهرهایی با بیش از 300 وبلاگ نویس تماس گرفته شد و اینفلوئنسرها در اینستاگرام با توجه به ایجاد و انتشار محتوای هنجار شکن و غیرقانونی در فضای مجازی کردی شناسایی و از بین رفتند.

در ادامه این بیانیه آمده است: در این زمینه شرکت پلمب مذکور به همراه 72 نفر از مدیران و کارکنان آن به همراه تعدادی از وبلاگ نویسان دستگیر و پس از بازکردن پرونده به مرجع قضائی تحویل داده شدند. . چندین صفحه اینستاگرام با حدود 27 میلیون فالوور نیز مسدود شد. در شرکت مورد نظر علاوه بر تولید و انتشار محتوای تبلیغاتی غیراخلاقی در بستر اینستاگرام، با برگزاری انواع مهمانی های مختلط و هنجارشکنانه از جمله استخر پارتی ها و انتشار آن در فضای مجازی، به صورت سیستماتیک فساد را گسترش می دهد. و فحشا، سبک زندگی مجلل و غربی، تشویق به داشتن حجاب. و توهین انجام شده است.»

نویسنده تحریریه مطالب حوادث

نویسنده حوادث با علاقه زیاد به کشف تازه‌ها هستم. همیشه در جستجوی اخبار تازه، دیدنی و منحصر به فرد هستم تا خوانندگان را به جریان اتفاقات بکشانم.
دکمه بازگشت به بالا