حوادث

انبار خوراکی‌های قاچاق در شهرری لو رفت

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از شناسایی و کشف انبار نگهداری مواد غذایی غیرمجاز خبر داد.

به گزارش شیمیشی، سرهنگ مهدی افشاری درباره جزئیات این خبر گفت: در قالب طرح تقویت مبارزه با ورود کالاهای قاچاق، عوامل پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از طریق منابع خبری مبادلات بسیار مهمی را اطلاع رسانی کرده اند. در یک انبار در منطقه سه ری اقلام غذایی زیادی وجود دارد و این موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

این مقام مسئول با بیان اینکه بررسی های اولیه حاکی از صحت گزارش واصله است گفت: در این راستا ماموران پلیس امنیت اقتصادی با مقامات قضایی هماهنگ و پس از اخذ مجوزهای لازم از این منطقه بازدید کردند. در بازرسی از این انبار 80 هزار و 677 انواع شکلات، آدامس و نبات خارجی که فاقد کلیه مدارک قانونی و گمرکی لازم بود کشف و ضبط شد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با بیان اینکه یک نفر در این رابطه دستگیر شده است، اظهار داشت: این فرد پس از تشکیل پرونده برای ادامه مراحل تحقیقات کیفری به مراجع قضایی معرفی شد.

افشاری درباره ارزش ریالی مواد غذایی قاچاق کشف شده در این انبار نیز گفت: ارزش ریالی کالاهای کشف شده بر اساس برآورد کارشناسان 40 میلیارد ریال است.

انتهای پیام

نویسنده تحریریه مطالب حوادث

نویسنده حوادث با علاقه زیاد به کشف تازه‌ها هستم. همیشه در جستجوی اخبار تازه، دیدنی و منحصر به فرد هستم تا خوانندگان را به جریان اتفاقات بکشانم.
دکمه بازگشت به بالا