عمومی

استاندار کردستان اقدام تروریستی رژیم صهیونیستی را محکوم کرد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، اسماعیل زارعی کوشا عصر سه شنبه در این پیام ضمن محکوم کردن حادثه تروریستی حمله به کنسولگری ایران در دمشق، شهادت سرداران رشید سپاه اسلام، سردار زاهدی و سردار حاجی رحیمی، امان‌الهی و سایر شهدای گرانقدر این حادثه تروریستی را به ملت انقلابی و شهید پرور ایران اسلامی تبریک و تسلیت گفت‌.

در این پیام آمده است:
رژیم سفاک و جعلی اسرائیل با ترور فرماندهان و رهبران مقاومت و گسترش جنگ به خارج از غزه به دنبال جبران ناکامی‌ها و خروج از باتلاق غزه است؛ غافل از اینکه پرچم مقاومت تا پیروزی نهایی بر زمین نخواهد افتاد.

این بار نیز رژیم جنایتکار و درمانده صهیونیستی با زیر پا گذاشتن تمام قواعد بین المللی به ساختمان کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دمشق حمله و تعدادی از مستشاران نظامی کشورمان در سوریه را به شهادت رساند.

شهادت آرمان مردان خدا است و خون شهیدان، نابودی رژیم غاصب صهیونیستی را تسریع می‌کند.

استان کردستان که سال گذشته در چنین ایامی، میلاد حیدری را تقدیم راه مبارزه با صهیونیست‌های خبیث کرده بود، امسال نیز با شهادت حسین امان الهی، برگ دیگری بر افتخارات خویش در این راه نورانی افزود.

اینجانب ضمن عرض تبریک و تسلیت به محضر مقام معظم رهبری و ملت قهرمان‌ایران از خداوند متعال علو درجات شهدای عزیزمان را مسألت می‌نمایم.

دکمه بازگشت به بالا