اقتصادی

از فردا صورت می‌گیرد؛ عرضه ۲ خودروی داخلی در سامانه یکپارچه برای متقاضیان جدید

سامانه یکپارچه خودروهای داخلی از فردا (پنجشنبه) با ارائه دو محصول از ظرفیت های خالی گروه خودروسازی سایپا در قالب سه طرح عادی، جوانی مردم و تعویض خودروهای خسته به مدت پنج روز، دوره، به ویژه برای متقاضیان جدید.

به گزارش شیمیشی، گروه خودروسازی سایپا با هدف ساده سازی شرایط خرید خودرو برای متقاضیان محصولات خود از محل خالی بودن ظرفیت، دو محصول شاهین اتوماتیک و ساینا SDA را از فردا (پنجشنبه) در سامانه یکپارچه عرضه می کند. ). . خودروهای داخلی برای متقاضیان جدید.

در این مرحله از فروش داخلی خودرو، این دو محصول گروه خودروسازی سایپا به سه گروه از متقاضیان عادی، مادران مشمول طرح جوانان جمعیت و صاحبان خودروهای فرسوده عرضه می شود.

ثبت نام از فردا (پنجشنبه 18 دی) از طریق سایت سامانه یکپارچه خودروهای داخلی آغاز و به مدت پنج روز (تا دوشنبه 20 دی ماه) ادامه دارد.

این مرحله از فروش محصولات خودروهای داخلی به صورت فروش اضطراری و با مهلت تحویل حداکثر سه ماهه خواهد بود.

انتهای پیام

تیم تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تخصص و تجربه گسترده در زمینه تحلیل‌های اقتصادی هستم. با بهره‌گیری از روش‌های هوشمند و دسترسی به منابع معتبر، سعی می‌کنم تا به شما اخبار و تحلیل‌هایی با رویکردی هوشمندانه و خوانای ارائه دهم. هدفم این است که شما را در تصمیم‌گیری‌های مالی خود همراهی کنم و با اطمینان در مسیر صحیح قرار بگیرید.
دکمه بازگشت به بالا