اقتصادی

اختلال در سامانه فروش یکپارچه خودرو/ وزارت صمت: به زودی سامانه فعال می‌شود

در عین حال از دیروز چهارشنبه مرحله سوم فروش خودروهای تک آغاز شده و از شب گذشته و صبح امروز متقاضیان در مراحل ثبت نام و انتخاب خودروهای در قرعه کشی و خودروها با مشکل مواجه شدند. که در مرحله قرعه کشی نیستند. در همین راستا مسئولان نظام مشکل ناشی از تقاضای بالا را ارزیابی و بر رفع مشکلات در کمترین زمان ممکن تاکید کردند. وزارت امنیت نیز گفته است که این سامانه تا ساعاتی دیگر اجرایی خواهد شد.

به گزارش شیمیشی، سوم مرحله ثبت نام و فروش خودرو (با و بدون قرعه از طریق سامانه واحد طبقه بندی خودرو) از دیروز چهارشنبه 25 شهریورماه آغاز شده و به مدت سه روز (تا فردا جمعه 27 شهریور) ادامه دارد.

گفتنی است در سومین دوره تلفیقی فروش خودرو و لات حدود 60 هزار دستگاه خودروی سواری به فروش می رسد.

متقاضیان می توانند در آدرس سایت اصلی سامانه یکپارچه رزرو خودرو جستجو کنند sale.iranecar.comبرای ثبت نام و خرید محصول مورد نظر خود از هر یک از خودروسازان نیمه دولتی و خصوصی (ایران خودرو، سایپا، کرمان موتور، مادره خودرو و آرینپارس موتور) در طرح های فروش از قبیل فروش فوری، پیش فروش یک ساله، فروش فوری. . ، مشارکت در تولید در قالب طرح های عادی، طرح ویژه مادران و طرح انتقال خودروهای فرسوده.

در طی حدود 30 ساعت از شروع ثبت نام، برخی از مشتریان با مشکلاتی در روند ثبت نام خود مواجه شدند. مشتریان زیادی با شیمیشی تماس گرفته و اعلام کرده اند که از شب گذشته موفق به ثبت نام نشده اند.

در حال حاضر گزینه ثبت نام برای طرح‌های قرعه‌کشی و غیرلاتتو غیرفعال است.

اختلال در سامانه یکپارچه فروش خودرو / وزارت حریم خصوصی: سامانه به زودی فعال می شود

در پی رصد شیمیشی، مسئولان شرکت ساماندهی سامانه یکپارچه سازی خودرو در خصوص این خرابی اعلام کردند: به دلیل ترافیک و میزان بالای تقاضای ثبت نام کنندگان، سامانه کاهش یافته و از کار افتاده است. اما ما سعی می کنیم هر چه سریعتر مشکل را حل کنیم.

سخنگوی وزارت امنیت: سامانه یکپارچه قرعه کشی تا ساعاتی دیگر منتشر می شود

همچنین امید قالیباف سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت در گفت وگو با شیمیشی، با اشاره به اینکه شرکت مگا (ارائه دهنده قرعه کشی) وارد شدن این سامانه را تایید کرده است. یک ساعت دیگر؛ وی همچنین گفت: از ابتدای قرعه کشی تاکنون حدود 2 میلیون و 800 هزار نفر در سامانه ثبت نام کرده اند.

وی همچنین گفت: طبق اعلام شرکت مشکل از ساعت 14:50 بعد از ظهر شروع شده که به دلیل کار نوسازی سیستم و افزایش سرعت است و تا کمتر از یک ساعت دیگر برطرف می شود.

انتهای پیام

تیم تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تخصص و تجربه گسترده در زمینه تحلیل‌های اقتصادی هستم. با بهره‌گیری از روش‌های هوشمند و دسترسی به منابع معتبر، سعی می‌کنم تا به شما اخبار و تحلیل‌هایی با رویکردی هوشمندانه و خوانای ارائه دهم. هدفم این است که شما را در تصمیم‌گیری‌های مالی خود همراهی کنم و با اطمینان در مسیر صحیح قرار بگیرید.
دکمه بازگشت به بالا