اقتصادی

ابلاغ رسمی رئیس قوه قضاییه برای حل مشکلات حقوقی پتروشیمی گلستان

شیمیشی/ گلستان رئیس کل دادگستری گلستان از دستورالعمل دقیق رئیس قوه قضائیه برای پیگیری پرونده پتروشیمی گلستان خبر داد.

حیدر آسیابی امروز در گفت و گو با خبرنگاران، نظارت بر تصویب سفر حجه الاسلام والمسلمین اژه توسط دستگاه های قضایی استان و پایتخت را مورد توجه قرار داد و اظهار داشت: با توجه به این موضوع، نظارت بر سفر حجه الاسلام والمسلمین اژه ای از سوی دستگاه های قضایی استان و پایتخت انجام می شود.

وی با بیان اینکه حجه الاسلام والمسلمین اژه ای نقش ویژه ای در نظارت و رفع مشکل پتروشیمی استان دارند، افزود:

رئیس کل دادگستری گلستان با تاکید بر اینکه به همین منظور در بازدید میدانی از پتروشیمی میزان پیشرفت فیزیکی آن را بررسی کردیم، گفت: طبق نظر کارشناسان، این پروژه 20 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و برای شروع فاز در نظر گرفته شده است. اولین. حداقل 400 میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

آسیاب هدف ما این است که تا دو ماه آینده پروژه را از مشکل خارج کنیم و کار ساخت و ساز را از سر بگیریم تا بتوانیم فاز اول این پروژه را در آینده نزدیک آغاز کنیم.

وی با بیان اینکه تلاش می کنیم با سرمایه گذاری های لازم به چرخه کامل تولید برسیم، گفت: آغاز پروژه پتروشیمی یکی از خواسته های اصلی مردم استان در سفر رئیس قوه قضاییه به گلستان بود. با جستجوی مشتاقانه او مورد استقبال قرار گرفت.

به گزارش شیمیشی، پتروشیمی گلستان در سال 84 کلنگ زنی شد و با مشارکت 97 هزار گلستانی به مدت 4 سال به بهره برداری رسید.

انتهای پیام/

تیم تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تخصص و تجربه گسترده در زمینه تحلیل‌های اقتصادی هستم. با بهره‌گیری از روش‌های هوشمند و دسترسی به منابع معتبر، سعی می‌کنم تا به شما اخبار و تحلیل‌هایی با رویکردی هوشمندانه و خوانای ارائه دهم. هدفم این است که شما را در تصمیم‌گیری‌های مالی خود همراهی کنم و با اطمینان در مسیر صحیح قرار بگیرید.
دکمه بازگشت به بالا