آموزش موشن گرافیک چیست

اگر به دنبال پیشرفت در کسب و کار و تولید محتواهای پرطرفدار هستید، بی شک به انواع ویدیو احتیاج خواهید داشت. موشن گرافیک راهی است که می توانید با کمکش محتواهای ویدیویی باکیفیت را تولید کنید. در این پست از آکادمی اینفوگرام به آموزش موشن گرافیک و چگونگی یادگیری آن خواهیم پرداخت.

آموزش موشن گرافیک: موشن گرافی چیست؟

استفاده از دانش طراحی در کنار المان های مکان و زمان

به این معنی که در طراحی یک پوستر یا اینفوگرافیک ساده، المان های شما فارغ از زمان و مکان همواره ایستا و بدون حرکت هستند. در حالی که در اینفوگرافیک، اشیا و المان ها درون کادر حرکت می کنند و حرکت آن ها ترتیب مشخصی دارد.

زمانی که از موشن گرافیک صحبت می کنیم، بی اختیار به انیمیشن هم فکر خواهیم کرد! با این حال، باید بدانید که موشن گرافیک با انیمیشن تفاوت های مهمی دارد. بعضی موشن گرافیک را زیرمجموعه ای از انیمیشن (به معنی پویانمایی) می دانند و بعضی می گویند که انیمیشن می تواند یکی از زیرمجموعه ها و انواع موشن گرافیک باشد.

به هرحال، جا دارد که به تفاوت مهم انیمیشن و موشن گرافیک اشاره کنیم: در انیمیشن «شخصیت »های مختلفی وجود دارند که هریک دیالوگ های متفاوتی خواهند داشت در حالی که در موشن گرافیک، شخصیتی وجود ندارد و المان های گرافیکی با یک موسیقی پس زمینه یا نهایتا صدای یک گوینده (نریتور) جابه جا خواهند شد.

آموزش موشن گرافیک: انواع موشن گرافی

موشن گرافی انواع مختلفی دارد که هرکدام در جاهای متفاوتی کاربرد خواهند داشت. در ادامه انواع مختلف آن را معرفی خواهیم کرد.

تیتراژ فیلم و سریال

آیا تا به حال به تیتراژ شروع و پایان فیلم و سریال ها دقت کرده اید؟ این ویدیوهای کوتاه، ترکیبی از المان های مختلف و کلمات هستند. به عبارتی، موشن گرافیک محسوب می شوند! جالب است بدانید که تیتراژ فیلم و سریال قدیمی ترین نوع موشن گرافیک است که در تاریخ ساخته و استفاده شده. اولین بار آلفرد هیچکاک برای ساخت تیتراژ فیلم روانی از این تکنیک استفاده کرده است.

ویدیوهای توضیح دهنده

ویدیوهای توضیح دهنده مهم ترین چیزی هستند که در برندینگ و بازاریابی با آن سروکار خواهید داشت. این ویدیوها معمولا یک فرایند یا دستگاه پیچیده را به چند تکه می شکانند و با ترکیبی از حرکت المان ها، حرکت متن و صدای گوینده آن فرایند را توضیح می دهند.

اینفوموشن

اینفوموشن به معنی اینفوگرافیکی است که تبدیل به موشن گرافیک شده است. در این مدل از موشن گرافی، اطلاعات مختلفی به صورت متحرک به اطلاع مخاطب می رسد. از آنجایی که در اینفوموشن حافظه بصری با حافظه صوتی ترکیب می شود، تاثیر بیشتری در مخاطب خواهد داشت و بهتر می تواند در یادگیری موثر باشد.

انیمیشن های UI

اگر سایت یا اپلیکیشنی طراحی موشن گرافی کرده اید، می توانید راهنمای استفاده از آن را به صورت موشن گرافیک در بیاورید. این کار هم بسیار جذاب است و هم مخاطب را بیشتر جذب می کند.

لوگوهای متحرک

لوگو اولین نماد از برند شما است که در ذهن مخاطب می ماند. پس چه چیزی بهتر از این که لوگو را به حرکت در بیاورید؟ یکی از انواع موشن گرافی و در واقع کاربردهای آن، طراحی لوگوهای متحرک است. مثلا اگر لوگویی دایره شکل است، یکی از راه های تبدیل آن به موشن گرافیک، استفاده از حرکات مارپیچی است که آن دایره را بسازد.

پرزنتیشن

پرزنیتشن های ایستا می توانند حسابی حوصله سربر باشند اما زمانی که آن ها را به موشن گرافیک تبدیل می کنید، جان تازه ای می گیرند و چندین برابر بیشتر مخاطب را به خود جذب می کنند. در این نوع موشن گرافیک، المان های مربوط به پرزنتیشن از جمله نمودارها، چارت ها و آمار و ارقام بیشتر دیده می شوند.

شاید این مطالب را دوست داشته باشید:

برای شروع آموزش موشن گرافیک تسلط به چه نرم افزارهایی ضروری است؟

موشن گرافیک دنیای گسترده ای است و نرم افزارهای لازم برای ساخت آن به همان نسبت متنوع هستند. قطعا یادگیری تمام این نرم افزارها همزمان با هم ممکن نیست ولی به تدریج می توانید با آن ها آشنا بشوید. از طرف دیگر، هرکدام از نرم افزارها کاربرد خاصی دارند و برای انواع خاصی از موشن گرافیک و به طور کلی محتوای ویدیویی مناسب هستند. پس می توانید یک یا دوتا را به صورت نرم افزار تخصصی انتخاب کنید و با سایر نرم افزارها فقط آشنا باشید.

افتر افکت بدون هیچ شکی مهم ترین نرم افزاری است که برای طراحی موشن گرافیک به آن نیاز دارید. اینطور بگوییم که بدون مسلط بودن به افتر افکت، از موشن گرافی هم خبری نیست! این نرم افزار با استفاده از لایه ها کار می کند و در واقع تلفیقی از یک نرم افزار ادیت ویدیو و فتوشاپ است.

زمانی که نیاز به موشن گرافی های سه بعدی دارید C4D انتخاب بهتری است. مثلا برای شبیه سازی های سه بعدی و موشن گرافیک هایی که نیاز به چرخش در سه بعد دارند می توانید از این نرم افزار استفاده کنید.

پریمیر پرو ابزاری برای طراحی موشن گرافیک براساس تایملاین است. طراحان با استفاده از این نرم افزار می توانند ویدیو و صوت را باهم تلفیق کنند. معمولا انیماتورها و طراح های موشن گرافیک از پریمیر پرو برای آخرین دستکاری های کارشان استفاده می کنند. مثلا کات های نهایی، گذاشتن متن گویندگی و صدای نریتور و تلفیق موسیقی با موشن گرافی.

هر طراح موشن گرافیک نیاز دارد که المان های گرافیکی متنوعی را طراحی کند. اینجاست که فتوشاپ وارد می شود تا برای تکمیل کردن موشن گرافیکتان به شما کمک کند. طراحان موشن گرافیک باتجربه از فتوشاپ برای انجام کارهایی مثل ایجاد تایپوگرافی جدید یا تغییر دادن برخی المان ها استفاده می کنند.

در واقع اگر بخواهید یک طراح حرفه ای شوید، فتوشاپ یکی از ابزارهایی است که قطعا به آن نیاز خواهید داشت. چرا که بارها باید سایز یک المان، رنگ آن، جهتش و … را تغییر بدهید. یک کاربرد دیگر فتوشاپ، طراحی استوری برد است. بسیاری از افراد ترجیح می دهند استوری برد را روی کاغذ بکشند اما فتوشاپ به شما اجازه می دهد که یک استوری برد ساده و جذاب را به سرعت ایجاد کنید. همچنین به سادگی می توانید از فایل های فتوشاپ به عنوان ورودی برای افترافکت استفاده کنید.

ایلاستریتور هم کاربردی شبیه به فتوشاپ دارد با این تفاوت که به جای پیکسل ها، از وکتور استفاده می کند و به این ترتیب کیفیت هر المان با تغییر سایز آن تغییری نمی کند. اگر مایلید از لوگو موشن، شخصیت ها و اشیای گرافیکی در موشن گرافیک استفاده کنید، ایلاستریتور نسبت به فتوشاپ انتخاب بهتری است.

مانند فتوشاپ، فایل های ایلاستریتور را هم می توانید به عنوان ورودی در افترافکت استفاده کنید.

موشن گرافیست کیست و باید چه مهارت هایی داشته باشد؟

موشن گرافیست، کسی است که به صورت تخصصی به طراحی و ساخت صفر تا صد موشن گرافیک می پردازد. به عنوان یک طراح موشن گرافیک انتظار می رود تا شما مجموعه ای از مهارت های سخت و نرم را داشته باشید.

بعضی از مهم ترینِ این مهارت ها عبارتند از:

درک نظریه رنگ ها و روانشناسی رنگ

شناختن رنگ ها یکی از اولین مهارت هایی است که به عنوان یک موشن گرافیست به آن نیاز خواهید داشت. اگر می خواهید آموزش موشن گرافی را شروع کنید اما چیزی از نمی دانید، توصیه ما این است که ابتدا دانشی ابتدایی از این حیطه به دست بیاورید.

هر رنگ تاثیر متفاوتی بر ذهن انسان می گذارد و احساس خاصی را القا می کند. به دانشی که تاثیر رنگ ها بر ذهن می گذارد، نظریه رنگ یا روانشناسی رنگ گفته می شود. پس باید رنگ های موشن گرافیک را براساس احساسی که مایلید القا شود انتخاب کنید. مثلا اگر قرار است یک موشن هشداردهنده بسازید، انتخاب رنگ های زرد و قرمز برای طراحی مناسب خواهد بود.

درک اصول انیمیشن

ساخت موشن گرافیک و سایر انواع انیمیشن تنها به معنی به حرکت درآوردن چند پنل و المان نیست. شما باید بدانید هر جزء را چه زمانی، در چه جهتی و با چه سرعتی به حرکت در بیاورید. لازم است بدانید که روند پیشرفت سناریو را چه زمانی کند و چه زمانی سریع کنید. این مفاهیم که «اصول انیمیشن» نام دارند، از مهم ترین چیزهایی هستند که هم باید درباره آن مطالعه کنید و هم با تمرین فراوان به آن مسلط شوید.

مهارت طراحی گرافیکی

طراحی موشن گرافیک چیزی نیست جز به حرکت درآوردن گرافیک های مختلف! پس مشخص است که برای تبدیل شدن به یک موشن گرافیست خوب باید مهارت های طراحی گرافیکی داشته باشید. مخصوصا اگر به صورت فریلنسری کار می کنید، داشتن مهارت های طراحی باعث می شود 10 هیچ از رقیب هایتان جلو بیافتید.

درک سه بعدی و آشنایی با طراحی سه بعدی

هرچند بسیاری از موشن گرافی ها سه بعدی هستند، تمایل به موشن های سه بعدی روز به روز بیشتر می شود. بنابراین باید درک خوبی از داشته باشید و بتوانید اجسام سه بعدی را رسم کنید و بتوانید با توجه به نمای موشن گرافیکتان این اجسام را به سایز های مختلف در بیاورید.

مهارت های هنری

همه موشن گرافیست ها طراحان هنری و نقاش حرفه ای نیستند اما موشن گرافیستی که این مهارت را داشته باشد، مسیر راحت تری را در پیش خواهد داشت. خوب است که شروع به تمرین طراحی کنید و گاهی المان ها، شخصیت ها و شکل ها را روی کاغذ بکشید و سپس در نرم افزارهای طراحی رسم کنید.

دانش تایپوگرافی

خلاقیت

نوشتن سناریو و روند پیش رفتن موشن گرافیک در اکثر اوقات به عهده خود شماست و کارفرما مطلقا تصوری از خروجی کار ندارد. پس قوه خلاقیت خودتان را تقویت کنید. دیدن نمونه های موشن گرافیک می تواند در این کار به شما کمک کند.

مهارت های تکنیکی

موشن گرافیک و تکنیک های آن به شدت وابسته به انواع نرم افزارهای و پیشرفت تکنولوژی هستند. پس باید مهارت خود را در این زمینه بالا ببرید. به نرم افزارهای لازم برای طراحی موشن مسلط شوید، سعی کنید نرم افزارهای دیگر را به تدریج یاد بگیرید و از هرگونه آپدیت در نرم افزارها با روی باز استقبال کنید.

روابط اجتماعی

هیچ فریلنسر یا کارمندی به تنهایی و با قطع روابط اجتماعی در کارش موفق نشده است و شما هم دومین نفر تنها نخواهید بود! به عنوان یک طراح باید بتوانید ارتباط خوبی با مشتری یا مدیرتان برقرار کنید، ایده هایتان را به صورت واضح برایشان بیان کنید و ایده های آن ها را بشنوید. همین رابطه را با همکارانتان هم حفظ کنید. از آن ها ایده بگیرید و راهنمایی بدهید. این افراد همیشه باعث می شوند در کار خود پیشرفت کنید و پروژه های جدیدی برای انجام دادن داشته باشید.

اصالت و امضای شخصی

خوب است که از ترندهای بازار و طراحی باخبر باشید اما چیزی که شما را از سایرین متمایز می کند، سبکی است که برای خود انتخاب می کنید. اگر در اول راه آموزش موشن گرافی باشید باید تا جای امکان از سبک دیگران تقلید کنید اما به مرور خوب است که سبک و امضای خاص خودتان را برای موشن گرافیک داشته باشید.

نقشه راه آموزش موشن گرافیک از مبتدی تا حرفه ای

1مطالعه تئوری

پیش از هرکاری، لازم است که بعضی مسائل اصولی را به صورت تئوری بدانید. مثلا درباره روانشناسی شکل و رنگ اطلاعات کافی را با مطالعه به دست بیاورید.

2یادگیری فتوشاپ و/یا ایلاستریتور

قبل از ورود به دنیای موشن گرافی باید وارد دنیای طراحی گرافیکی شده باشید. پس یکی از نرم افزارهای فتوشاپ یا ایلاستریتور را یاد بگیرید. لازم نیست در سطح حرفه ای ترین طراح های گرافیکی به این نرم افزارها مسلط بشوید چرا که این تسلط به مرور به وجود خواهد آمد، اما باید اصول اولیه کار را بدانید.

آیا علاقه مند به یادگیری اینفوموشن، اینفوگرافیک حرفه ای هستید؟

5حرکت کاراکتر و کار با صدا

شما باید بتوانید در طراحی موشن گرافیک زمابندی و سرعت مناسب را انتخاب کنید، مخصوصا اگر موشن گرافی شما به انیمیشن نزدیک تر بوده و کاراکتر داشته باشد. همچنین در این مرحله استفاده از نریشن و تلفیق موشن و صدا رو آغاز کنید.

6موشن گرافی سه بعدی

7یادگیری سایر نرم افزارها و پلاگین ها

شاید این مطالب را دوست داشته باشید:

بعد از پایان آموزش موشن گرافی چطور وارد بازار کار بشویم؟

در اولین قدم، باید چند نمونه کار مناسب یا به عبارتی یک پورتفلیوی قوی داشته باشید. دست به کار بشوید و چند نمونه کار مختلف بسازید تا مطمئن باشید جلوی کارفرما قوی ظاهر خواهید شد. برای این کار هم به یک نوع موشن اکتفا نکنید. انواع مختلفی با مفاهیم و پیام های مختلف طراحی کنید تا بتوانید کارفرما یا مشتری را از مهارت خودتان مطمئن کنید.

سپس باید جست وجو را شروع کنید. در سایت های کاریابی یا شرکت های تولید محتوا به دنبال موقعیت شغلی دائمی یا پروژه ای بگردید. جا دارد که در این مرحله به عنوان کارآموز وارد یک شرکت بشوید و به تدریج موقعیت خودتان را ارتقا بدهید.

چگونه می توان یک موشن گرافیست موفق بود؟

  • صبور باشید: هیچ موشن گرافیستی یک شبه ره صد ساله را طی نکرده است. موفقیت در کار به مرور به دست می آید.
  • ارتباط مثبت را از یاد نبرید: همیشه مجموعه ای از همکاران، کارفرماها و مشتری های خوب را در دسترس داشته باشید و ارتباطتان را با آن ها قطع نکنید.
  • حرفه ای دستمزد بگیرید: از ابتدای کار تکلیفتان را در رابطه با دستمزد و حقوق مشخص کنید. اگر فریلنسر هستید کارهای باکیفیت را با قیمت پایین انجام ندهید. کلاس کاری خودتان را حفظ کنید تا مشتری هایی در سطح خودتان به شما پیشنهاد کار بدهند.

سوال های متداول آموزش موشن گرافیک

موشن گرافی چیست؟

موشن گرافی به معنی تلفیق طراحی گرافیکی با حرکت است. به این معنی که طراحی های به جای ساکن و ایستا بودن، حرکت دارند و براساس سناریوی خاصی جابه جا می شوند. به کسی که به طراحی موشن گرافی می پردازد موشن گرافیست یا طراح موشن گرافیک گفته می شود.

برای آموزش موشن گرافی چه پیش نیازهایی لازم است؟

لازم است که برای شروع آموزش موشن گرافیک با حداقل یکی از نرم افزارهای ایلاستریتور یا فتوشاپ آشنا باشید. در قدم بعدی باید نرم افزار افترافکت را یاد بگیرید. آشنایی اولیه با روانشناسی شکل و رنگ هم لازم است.

درآمد یک موشن گرافیست چقدر است؟

یک موشن گرافی حرفه ای یک دقیقه ای بالای 3 میلیون تومان به ازای هر دقیقه ارزش دارد. برای موشن گرافیک سه بعدی این رقم تقریبا دوبرابر می شود. البته باید توجه کنید که این رقم برای کارهای کاملا حرفه ای است و برای طراحان تازه کارتر، کف مبلغ 1 میلیون تومان عددی منطقی است.

یک طراح موشن گرافی باید چه مهارت هایی داشته باشد؟

یک طراح موشن گرافیک موفق باید مجموعه گسترده ای از مهارت های سخت و نرم را داشته باشد. از جمله کار با نرم افزارهای مختلف، داشتن دانش درباره انیمیشن، طراحی گرافیکی و نظریه رنگ ها، داشتن زمان بندی و روابط عمومی خوب.

موشن گرافیک به زبان ساده، به معنای حرکت دادن طرح های گرافیکی و نقاشی ها است. بطور کلی می توان گفت که هر چیز گرافیکی که حرکت کند، یک موشن گرافیک است.

استفاده از موشن گرافیک در دهه 50 در فیلم ها رایج شد. پس از مدتی استفاده از آن ادامه پیدا کرد تا اینکه امروزه شاهد اهمیت زیاد آن در تبلیغات و رسانه ها هستیم.

اما تفاوت موشن گرافیک و انیمیشن در چیست؟ این سوالی ست که ذهن بسیاری از افراد را به خود درگیر کرده است. موشن گرافیک از اشکال، تصاویر، تیترها، لوگوها، متن ها و نوشته هایی تشکیل شده است که هر کدام در حال انتقال یک پیام هستند و در کل حدودا 10 ثانیه طول می کشند.

توی ، موشن گرافیک رو جوری یاد میگیری که تو هیچ کلاس آموزشی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی! بدون هیچ کلاسی، یه سر و گردن از بقیه بالاتر باش یا اصلا با موشن گرافیک پول در بیار

این در حالیست که انیمیشن حاوی داستان و معنا و مفهوم بسیار عمیق تری ست و در سینما کاربرد دارد. به این ترتیب می توان گفت که انیمیشن ها نسبت به موشن گرافیک، به دنبال انتقال مفاهیم عمیق تری هستند و از سناریوهای قوی تری برخوردارند.

موشن گرافیک موجب جذب مخاطبان می شود

مطالعات نشان داده است که انتخاب نهایی بیش از 92 درصد خریداران، از ویدیوهای آنلاین تاثیر می پذیرند. بنابراین باید از گزینه هایی استفاده کنید که بلافاصله توجه مخاطبان را به خود جلب کند. علاوه بر این ویدیوهای موشن گرافیک برای ارسال در شبکه های اجتماعی بسیار مناسب هستند و در اکثر ویدیوهای تبلیغاتی تلوزیون دیده می شوند.

کسب و کارهای مختلف می توانند از طریق ویدیوهای موشن گرافیک، برندها و محصولات خود را به جهانیان معرفی کنند و تصویر مثبتی از خود در ذهن مخاطب ایجاد کنند. اما اکثر شرکت ها هنوز به اهمیت این موضوع پی نبرده اند و در این امر کوتاهی می کنند. به یاد داشته باشید که مخاطبان و خریداران شما می توانند تفاوت میان ویدیوهای پیش پا افتاده و حرفه ای را متوجه شوند. بنابراین باید برای ساخت بهترین ویدیوها، تلاش کنید.

برای اینکار می توانید از شرکت های معروف و تیم های حرفه ای کمک بگیرید. تیم خوبی که از تهیه کننده، فیلمبردار و فیلمنامه نویس خوب تشکیل شده است، می داند که چگونه بهترین مشتری ها را به خود جذب کند و ویدیوهای خلاقانه و بی نقص بسازد.

آیا موشن گرافیک تاثیرگذار است؟

برای درک تاثیر گذاری موشن گرافیک، کافی ست به اطراف خود نگاهی بیندازید و ببینید که در برخی از بهترین ویدیوهای متحرک، از سبک انیمیشن گرافیکی متحرک استفاده شده است.

از موشن گرافیک برای اهداف مختلفی استفاده می شود. دیجیتال مارکتینگ یکی از این موارد است. موشن گرافیک موجب جذب مخاطبین بیشتر و تاثیر گذاری بالاتر می شود.

علاوه بر این هزینه تهیه یک موشن گرافیک، نسبتاً کمتر از یک ویدیوی اکشن زنده است. نمونه ای از موشن گرافیک را در ویدیوی زیر ببینید:

جالب است بدانید که تنها در سه سال، تولید محتوای ویدیویی بیش از 10 برابر افزایش پیدا کرده است. این امر نشان می دهد که تاثیرگذاری و محبوبیت موشن گرافیک در طول زمان در حال افزایش است.

موارد استفاده از موشن گرافیک

موشن گرافیک ها جذابیت بصری، سرعت و انعطاف بالایی در انتقال پیام دارند. بنابراین میتوانند در زمینه های مختلفی مانند ارائه آمار و اطلاعات، معرفی سایت ها و اپلیکیشن ها، کلیپ های آموزشی، تبلیغات و یا ارائه خدمات مورد استفاده قرار بگیرند.

همانطور که در بالا هم اشاره شد، موشن گرافیک ها اثرگذاری بالایی دارند پس می توانند دیدگاه یک جامعه را نسبت به موضوعی معین کنند و یا به طور کلی آن را تغییر دهند.

موشن گرافیک باعث می شود تا مردم بهتر بتوانند با تجارت و یا کسب و کارتان آشنا شوند و برای خرید کردن یا دریافت خدمات از شما توجیه شوند.

موشن گرافیک می تواند پویایی، انیمیشن و جنبه طراحی گرافیک را با هم تلفیق کند و یک سبک داستانی منحصر به فرد از داستان گویی ایجاد نماید.

امروزه اینترنت حاوی موشن گرافیک های متنوع بسیار زیادی شده است. نکته ی جالب در مورد موشن گرافیک این است که با استفاده از آن می توان مفاهیم پیچیده و آمارها را به سادگی هر چه تمام تر توضیح داد.

ابزارهای مورد استفاده در موشن گرافیک

بنابراین اگر دوست دارید به دنیای موشن گرافیک وارد شوید، لازم است که در نرم افزارهای مورد استفاده در موشن گرافیک، تسلط کافی پیدا کنید.

نکاتی در مورد ساخت موشن گرافیک های جذاب

1- اهداف واقع بینانه ی خود را تعیین کنید

اهدافی واقع بینانه و قابل اندازه گیری برای خود مشخص کنید. قبل از ساخت موشن گرافیک، انتظارات خود را تعیین نموده و بودجه تان را مشخص کنید.

2- با سبک های مختلف آشنا شوید

3- خلاقیت داشته باشید

خلاقیت موضوع مهمی در مورد ساخت موشن گرافیک های جذاب است. سعی کنید از یک بک گراند یا تصویر پس زمینه جذاب و یک موسیقی هیجان انگیز برای برانگیختن احساسات مخاطب تان استفاده کنید تا پیغام مورد نظر شما بسیار موثرتر منتقل شود.

4- یک ارزیابی سریع انجام دهید

خلاصه ای از اطلاعات محصول یا خدمات مورد نظرتان را ارائه دهید. این به مدیران و خلاقان کمک می کند تا منظور شما را از موشن گرافیک دریافت کنند.

5- ایده های جدید را با آغوش باز بپذیرید

شما باید از ایده های جدیدی که باعث افزایش خلاقیت می شوند، استقبال کنید. به این ترتیب می توانید مخاطبان بیشتری را به سمت خود جذب کنید.

حداقل تعرفه طراحی موشن گرافی گرافیک و تعرفه استوری موشن گرافیک در بهار 1402، با تخفیف 23درصدی برای کسب و کارهای کوچک:
(15 ثانیه، همراه با نوشتن متن و ضبط صدای گوینده)

نتیجه گیری

موشن گرافیک موجب می شود تا مردم بتوانند با تجارت و کسب و کار شما آشنا شوند و برای خرید و استفاده از خدمات تان توجیه شوند. با کمک موشن گرافیک، مفاهیم و آمار پیچیده را در قالب یک ویدیوی جذاب و ساده توضیح دهید. اگر برای برقراری ارتباط با مخاطبان خود به تصاویر جالب توجهی نیاز دارید، موشن گرافیک برای شما بسیار ایدآل است.

دکمه بازگشت به بالا