عمومی

آمارهای مدیران شهرداری رشت با واقعیت شهر منطبق نیست – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، محمد حسین واثق کارگرنیا وی بعد از ظهر چهارشنبه در چهل و چهارمین مجمع عمومی شهرستان رشت با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب به ویژه شهید بهشتی اعلام کرد: شهید بهشتی پایه گذار عدالت اسلامی در کشور بود.

رئیس شورای شهر رشت به این ممنوعیت اشاره کرد رکورد سخنگوی شهرداری رشت به ساختمان شهرداری گفت: این فرد که شیمیدان دوران دفاع مقدس نیز می باشد مدتی است که مطالبات خود را دریافت نکرده و آخرین بار که به شهرداری مراجعه کرده بود با وی مواجه شد. رفتار خشن یکی از مدیران اجرایی و همچنان ممنوع است رکورد E.

این گفتگو به تماس های خود با شهردار رشت در خصوص عملکرد نامناسب این قرارداد اشاره کرد و گفت: شهردار رشت پاسخ هایی را داد که پذیرفته نشد و آن نامه ها تکرار شد.

هیچ اقدام عملی برای تنظیم رودخانه های سیاه وجود ندارد

یکی دیگر از اعضای شورای شهر رشت نیز در این نشست خاطرنشان کرد: در سفر رئیس اقلیم کردستان به گیلان بودجه ای برای ساماندهی وضعیت رودخانه های رشت در نظر گرفته شد اما تاکنون کارهای عملی قابل توجهی در این زمینه انجام شده است. توجه. از اطراف وی گفت: برای حفظ سلامت مردم باید هر چه سریعتر وضعیت رودخانه های رشت روشن شود.

هادی رمضانی همچنین با اشاره به اینکه نواقص طرح تفصیلی و جامع رشت نیاز به رفع دارد، تصریح کرد: تخریب منازل مردم پس از ساخت و ساز به دلایلی مانند زمین های کشاورزی ناعادلانه است و باید از قبل به این مسائل توجه شود.

وی همچنین با اشاره به اینکه برکناری مدیران ذیصلاح و ذیصلاح شهرداری به مصلحت شهر نیست، گفت: باید مدیران صالح، پاک و شایسته در شهرها منصوب و در نقاط مختلف شهر مورد استفاده قرار گیرند.

سیاه به عنوان شهر جنگ در نظر گرفته شده است

یکی دیگر از اعضای شورای شهر رشت نیز در این جلسه از اقدامات مثبت شهرداری رشت در رفع مشکلات میدانی تقدیر کرد. نسقیبا وجود این اقدامات مثبت، افت سرعت در اجرای پروژه های عمرانی نقدی به حق شهرداری رشت است و به دلیل شرایط جوی فرصت انجام کارهای عمرانی در شهر نداریم. .

مهدی نوری هریس با انتقاد از اینکه شهرداری پروژه های عمرانی شهر را به شورا ابلاغ کرده است، گفت: بارها از شهرداری درخواست کرده ام که پروژه های عمرانی را به کمیسیون گزارش دهد اما ایشان به صراحت اعلام کرده که این طرح ها را به کمیسیون و شورا ارائه نمی کند. “

وی در ادامه با بیان اینکه اظهارات فرماندار رشت مبنی بر فعالیت 30 دستگاه اتوبوس در این شهر کذب و خلاف واقع است، گفت: طبق بررسی های انجام شده تنها 11 دستگاه اتوبوس در شهر رشت تردد می کنند و بی صداقتی شهرداری در این زمینه انجام شده است. توجه غیر قابل قبول است

در نظر گرفتن هریس وی با بیان اینکه آمار ارائه شده از سوی شهرداران و مسئولان شهرداری از وضعیت شهر رشت با واقعیت ها مغایرت دارد، اضافه کرد: واقعیت رشت مانند آن آمار نیست و رشت به عنوان یک شهر جنگیده است.

وی همچنین به مزیت های موجود در شهرداری رشت اشاره کرد و گفت: پایداری مدیریت با ورود نیروهای کاردان و متخصص حاصل می شود و هدف شورا پاکسازی سودجویان و جلوگیری از خیانت آنان است.

دکمه بازگشت به بالا