حوادث

آغاز برنامه‌ریزی اورژانس برای اربعین ۱۴۰۳ / تقدیر از تکنسین‌های اورژانس با سفر عتبات

رئیس اورژانس کشور از آغاز طرح ارائه خدمات بهداشتی و کمک رسانی به زائران اربعین در سال 1403 خبر داد.

به گزارش شیمیشی، جعفر میادفر در حاشیه بازدید نیروهای اورژانس فعال در مراسم اربعین به معظم له گفت: از ابتدای مراسم اربعین یکی از فعال ترین نیروهایی که در این امر حضور داشتند پرسنل اورژانس کشور بودند اما بر اساس قانون و مقررات جاری، دامنه عملیات اورژانس در داخل کشور بوده و صدها پرسنل اورژانس امکان زیارت قبور را نداشتند.

وی ادامه داد: در همین راستا و با هدف ارزیابی عالی از زحمات همکاران در سراسر کشور، سفری دو روزه به نجف اشرف، کربلای معلی و کاظمین را برای این عزیزان در نظر گرفته ایم. امیدواریم خداوند به ما کمک کند تا بتوانیم خدمتگزار خوبی برای مردم و به ویژه زائران امام حسین (ع) و به ویژه در مراسم بزرگ اربعین باشیم.

رئیس اورژانس کشور همچنین از آغاز هماهنگی و برنامه ریزی راهپیمایی اربین 1403 خبر داد و گفت: با اتمام راهپیمایی اربین 1402 از تمامی یگان هایی که در این هیئت حضور داشتند گزارش درخواست کرده ایم. بر اساس اقدامات آنها و اولین دیدار سران اورژانس کشور در مهران، بزرگترین خروجی کشور برای مراسم اربعین است.

میادفر با بیان اینکه در این جلسه اقدامات انجام شده در ماموریت اربعین مورد ارزیابی و تحلیل قرار گرفت، گفت: همچنین با شناسایی نقاط ضعف و قوت برنامه ریزی مراسم اربعین در سال 1403، امیدواریم در سال آینده اورژانس کردستان انجام شود. منطقه. کشور خدمات بهتری به زائران عزیز ارائه خواهد کرد و این رسالت بزرگ بیشتر در ایمنی و سلامت انجام خواهد شد. البته خوشبختانه در مراسم اربعین در سال 1402 با اقداماتی که انجام شد کمترین موارد و بیماری در بین زائران مشاهده شد و در معدود مواردی که اتفاق افتاد کمک های سریع و موثر صورت گرفت. از تمامی عزیزانی که در این بخش فعال هستند تشکر می کنم.

انتهای پیام

نویسنده تحریریه مطالب حوادث

نویسنده حوادث با علاقه زیاد به کشف تازه‌ها هستم. همیشه در جستجوی اخبار تازه، دیدنی و منحصر به فرد هستم تا خوانندگان را به جریان اتفاقات بکشانم.
دکمه بازگشت به بالا