ورزشی

آزادی، استقلال و اقتدار ملت ایران مرهون خون شهداست

آزادی، استقلال و اقتدار ملت ایران مرهون خون شهداست

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر عنوان کرد: آزادی، استقلال و اقتدار ملت ایران مرهون خون شهداست؛ چراکه شهدا صاحبان اصلی مملکت هستند و وظیفه داریم به خانواده شهدا خدمت‌رسانی کنیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، همزمان با ایام‌الله دهه فجر و تقارن آن با سالروز بعثت پیامبر اکرم(ص)، روسای دانشگاه‌ها، مراکز آموزش عالی و مدیران حوزه علمیه برادران و خواهران منطقه اهر ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهیدان و جانبازان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس با خانواده معظم شهید جاویدالأثر داود ایمانی و خانواده جانباز عادل محبی دیدار و گفت‌وگو کردند.

اسدالله شفیع‌زاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر به نمایندگی از سوی سایر دانشگاه‌ها در دیدار با خانواده معظم شهید ایمانی ضمن عرض تبریک ایام‌الله دهه فجر و سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اظهار کرد: آزادی، استقلال و اقتدار ملت ایران مرهون خون شهداست؛ چراکه شهدا صاحبان اصلی مملکت هستند و وظیفه داریم به خانواده شهدا خدمت‌رسانی کنیم

آزادی، استقلال و اقتدار ملت ایران مرهون خون شهداست

حجت‌الاسلام سعید شیری مدیر حوزه علمیه برادران هم ضمن ادای احترام به مقام و منزلت شهدا بیان کرد: شهدا نماد اقتدار و افتخار برای ایران هستند و ما مدیون خون شهدا بوده و هستیم و باید راه این شهیدان را ادامه دهیم.

در این دیدار روسای دانشگاه‌ها و مدیران حوزه‌های علمیه هم تأکید کردند که افتخار دانشگاه‌های کشور به‌خصوص منطقه اهر این است که مزین به حضور خانواده‌های معظم شهداست.

آزادی، استقلال و اقتدار ملت ایران مرهون خون شهداست

در این دیدار رئیس و مسئول فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران اهر، معاونان دانشگاه‌های اهر، اعضای شورای کانون بسیج اساتید، فرمانده حوزه‌های بسیج دانشجویی شهرستان اهر و معاون فرهنگی و دانشجویی، مدیر فرهنگی و رئیس حوزه ریاست و روابط عمومی و مسئول دفتر شاهد و امور ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی اهر حضور داشتند.

گروه تحریریه مقالات ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با انگیزه‌ای برای به اشتراک گذاری آگاهی خود از دنیای ورزش. با استفاده از تحلیل‌های دقیق و روند داستان‌سازی شیوا، من سعی می‌کنم خوانندگان را در دنیای ورزشی همراهی کنم و آن‌ها را به سمت تجربه‌ی هیجان‌انگیز ورزش ببرم.
دکمه بازگشت به بالا