اجتماعیترندهای کسب و کار

ژورنال مدل لباس بچه گانه نوروز 95 – (پسرانه 3-8 سال)

نکات خرید لباس عید بچه گانه برای 1402

در این مقاله به بررسی مدل ها و نکات خرید لباس عید بچه گانه مانند لباس سربازی بچه گانه پرداختیم. شما می توانید برای خرید لباس عید بچه گانه برای 1402 به سایت نی نی برند مراجعه کنید و یک خرید عالی برای نوروز 1402 از خرید لباس عید کودک خود داشته باشید. خرید لباس عید و لباس پلیس نیروی انتظامی برای بچه ها بسیار لذت بخش است، زیرا با ذوق و شوقی کودکانه در انتخاب لباس، والدین را همراهی می کنند.

برای خرید لباس یگان ویژه بچه گانه باید دقت زیادی داشته باشید تا بهترین لباس را برای فرشته های کوچک انتخاب کنید. لباس فرزند شما باید متناسب با سن، جنس، سایز و سلیقه و ایده او باشد و بهتر است برای نوزاد خود طبق سلیقه خود انتخاب نمایید. برای انتخاب نهایی لباس کودک لازم است علاوه بر زیبایی ظاهری، راحتی و کاربردی بودن لباس را نیز در نظر بگیرید.

خرید لباس عید بچه های صفر تا 6 ماه

حتی اگر فرزند شما تازه به دنیا آمده است و هنوز دوره نوزادی را می گذراند باز هم به لباس عید بچه گانه برای 1402 نیاز خواهد داشت. لازم است یک بار به فروشگاه های لباس کودک  برای خرید لباس بچه گانه سر بزنید تا خودتان از دیدن لباس هایی که برای نوزادان وجود دارد به هیجان بیایید. به خاطر پوست حساس و لطیف بچه ها در این سن، باید به جنس لباس دقت بیشتری کنید. لباس نوزادان باید حتما نخی باشد و ایجاد حساسیت نکند.

زیاد به دنبال قیمت پایین لباس نباشید. این تنها سنی است که به دلیل سلامت کودک حتما باید برای بچه لباس با جنس خوب بخرید. برای خرید لباس بچه خوب هم ناچارید هزینه بالایی بپردازید. توجه داشته باشید لباس نوزاد نباید دکمه، زیپ یا اضافاتی داشته باشد که باعث اذیت بچه شود. قبل از خرید، درزهای لباس را هم چک کنید. دکمه های لباس نوزاد باید جفتی و ظریف باشند. لباس نوزاد باید به اندازه کافی دکمه داشته باشد تا بتوانید آن را به راحتی به تن او بپوشانید یا درآورید. لباس هایی که جلوی آنها دکمه دارد بهتر از لباس هایی است که دکمه آنها پشت لباس دوخته شده.

لباس نوزاد نباید به تن او بچسبد. لباس چسبان یا شلوار تنگ، نوزاد را اذیت میکند. یقه، کشباف های سردست یا مچ پای نوزاد نباید تنگ باشد. لباس نوزاد را مناسب فصل انتخاب کنید. لباس گرم بچه را مریض خواهد کرد. پزشکان می گویند لباس نوزاد باید فقط یک لایه از لباسی که شما می پوشید بیشتر باشد. بهتر است حتما به نوزاد زیرپوش بپوشانید تا هم گرم بماند و هم دکمه لباس رویی، او را آزار ندهد. اگر فرزند اولتان است و هنوز در آغوش گرفتن نوزاد برایتان سخت است، بادی یا لباس‌هایی را انتخاب کنید که زیر آنها دکمه داشته باشد تا با بغل کردن، لباس نوزاد به هم نریزید.

برای این فصل و لباس عید بچه گانه برای 1402 باید برای نوزاد یک لباس زیر نیمه گرم و یک لباس روی گرم انتخاب کنید. به یک پتو که نوزاد را موقع بیرون بردن در آن بپیچید هم نیاز دارید. کلاه را فراموش نکنید. در روزهای نوروز هنوز هوا سرد می باشد.

خرید لباس عید بچه های 6 ماه تا یک سال

در این سن، شیرینی کودک شما به اوج می رسد. کودکان در این سن چهار دست و پا و یا راه می افتد . بنابراین لباسی که می خرید باید راحت باشد تا کودک مشکلی با تکان خوردن نداشته باشد. سعی کنید شلوار و یا دامنی را بخرید که به جای دکمه در کمر ، کش داشته باشد تا کودک در آن راحت باشد. در این سن کودکان علاوه بر شیر ، غذا نیز می خورند. پس جنس پارچه لباس باید به گونه ای باشد که اگر هنگام غذا خوردن لکه دار شد، به راحتی در ماشین لباسشویی شسته شود.

لباس عید بچه گانه برای 1402 باید به گونه ای باشد که روی زانوها را بپوشاند تا هنگام چهاردست و پا رفتن، زانوها آسیبی نبیند. رنگ های شاد مثل زرد و قرمز، کودکان را به وجد می آورند، بنابراین در قید و بند اینکه چه لباسی به او می آید نباشید. لباس بچه ها را باید با طرح و رنگ های متنوع انتخاب کنید. سعی کنید سراغ لباس های ارزان قیمت نروید زیرا آن ها جنس مناسبی ندارند و پوست نوزاد ایجاد حساسیت می کند، در این دوره حساس باید لباس جنس خوب برای فرزندتان بخرید.

خرید لباس عید بچه های یک تا 3 سال

بچه ها در این سن دیگر راه افتاده اند. برای خرید لباس برای آنها باید به این موضوعات توجه کنید. بچه ها در این سن معمولا لباس هایشان را کثیف می کنند. بنابراین بهتر است لباس های گران مهمانی را فقط در موارد خاص تن او کنید و برای مناسبت های معمولی از لباس با رنگ هایی استفاده کنید که دیرتر کثیف می شوند. بچه ها حتی ممکن است زمین بخورند و لباس هایشان را پاره کنند. بنابر این اشکالی ندارد اگر از لباس های قیمت مناسب تری برای این سن استفاده کنید.

رشد آنها در این سن خیلی زیاد است. بهتر است لباس هایی انتخاب کنید که با استفاده از بند یا سگک قابلیت تغییر اندازه داشته باشد. لباس سرهمی یا سارافون بهترین لباس برای این سن پیشنهاد می شود، هم اندازه آن قابل تنظیم است و هم به راحتی از تن بچه در نمی آید و به هم نمی خورد. بچه ها از لباس هایی که تکه های خاص مثل دکمه های رنگی یا تکه دوزی های برجسته دارند، بیشتر خوششان می آید. این اکسسوری ها برای او، مهمتر از مدل لباس هستند. همچنین باید در لباس نکته ای باشد که بچه ها دوست داشته باشند آن را کشف کنند. در ادامه مقاله لباس عید بچه گانه برای 1402 همراه ما باشید.

انواع پارچه و جنس لباس عید بچه گانه

از نکات خرید لباس عید بچه گانه برای 1402 فرزند دلبندتان بهتر است به جنس پارچه و لباسی که تن او می کنید توجه کنید چون که پوست بدن آنها حساس تر از پوست بدن افراد بزرگسال است. در ادامه با انواع پارچه و جنس لباس های مناسب نوزادان و کودکان برای عید بیشتر آشنا می شویم.

پارچه های نخی یا پنبه ای

این نوع پارچه به دلیل اینکه از تارو پودهای زیادی تشکیل شده و همچنین سبک بودن این نوع برای فصول بهار و تابستان بسیار راحت و گزینه مناسبی برای افراد به ویژه نوزادان و کودکان است. از ویژگی های خوب این پارچه این که به راحتی قابل شستشو بوده و سریعتر خشک می شود.

پارچه ماهوت

نوعی از پارچه پنبه ای که براق تر است و مناسب برای گلدوزی می باشد.

پارچه چیت

نوع دیگری از پارچه پنبه ای که 100 درصد خالص پنبه است و بسیار مناسب لباس های زیر و آسترهای لباس نوزاد و کودک ومناسب خرید لباس عید بچه گانه برای 1402 می باشد. برای بیشتر دانستن درباره پارچه نخی در لباس های بچه گانه به راهنمای خرید لباس نخی بچگانه مراجعه فرمایید.

پارچه های وال و لنین

این نوع پارچه ها از نظر جنس شباهت زیادی به پنبه دارد با این تفاوت که نازک تر و سبک تر است. برای پیراهن لباس عید دخترانه از این پارچه ها زیاد استفاده می شود. اتو کردن لنین کمی سخت و زمان بر می باشد و وال نخی برای لباس نوزادان بسیار مورد استفاده است.

پارچه ساتن

این نوع پارچه مناسب لباس های مجلسی و مهمونی دختر بچه ها می باشد. این مدل لباس دخترانه زیبا و لطیف است و کمتر چروک می شود.

پارچه میکروفایبر

این نوع پارچه که مدت زمان کمی است که وارد صنعت پارچه شده، بسیار لطیف و ضد حساسیت می باشد. این نوع پارچه بسیار مناسب برای فرزندتان که دارای پوست حساس است، پیشنهاد می شود.

تیم خبری مقالات اجتماعی

پژوهشگر اجتماعی با نگاهی منطقی و نوآورانه. ارائه دیدگاه‌های تازه درباره تفاوت‌های فرهنگی و مسائل اجتماعی.
دکمه بازگشت به بالا