ترندهای کسب و کارفرهنگ و هنر

آیا سریال سیتکام واقعی است؟

محیط و فضای یک سریال کمدی معمولاً به این صورت است که چند نفر در محل کار یا خانه یا جای دیگر دور هم جمع می شوند و تجربه ای خنده دار دارند و در هر جمله خنده داری که گفته می شود صدای مخاطب خیالی سریال را می شنویم. سریال های «دوستان» و «مستربین» نمونه های بسیار خوبی از این ژانر تلویزیونی هستند. در ادامه این مقاله emrouze.com می خواهیم بهترین سریال کمدی را به شما معرفی کنیم.

سیت کام (سیت کام، کمدی کمدی) یکی از محبوب ترین سبک ها در سراسر جهان است. کمدی ها علاوه بر سرگرم کردن مخاطب، اغلب موقعیت های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی را به هجو می کشند. برای علاقه مندان به این ژانر، سریال های ذکر شده در این مقاله با توجه به میانگین امتیاز دریافتی در وب سایت IMDb از بالاترین تا پایین ترین رتبه بندی شده اند.

1. دفتر

خلاصه

داستان درباره گروهی از کارمندان است که زیر نظر یک مدیر کار می کنند. آنها با هم هر کاری را برای بهبود تجارت خود انجام می دهند. مشکلی که اغلب قهرمانان کارشان را به سناریوهای خنده دار و عجیب می کشاند.

نظرات کاربران و منتقدان در مورد این سریال

یکی از ویژگی های اصلی که این سریال را متمایز می کند، نحوه فیلمبرداری آن است. فیلمبرداری بسیار واقع گرایانه است، تقریباً مانند یک مستند. چیزی که کمتر در فیلم ها و سریال های دیگر می بینیم. این ویژگی حال و هوای خاصی به سریال بخشیده و ارتباط با داستان و شخصیت ها را آسان می کند.

برخی از کاربران به دلیل اینکه تقریباً کل صحنه در دفتر و محل کار است، در ابتدای کار قضاوت خوبی در مورد آن ندارند. اما وقتی سریال را دیدند، آن را بهتر و سرگرم‌کننده‌تر از ارزیابی اولشان دیدند. یکی دیگر از مواردی که این اثر را برجسته می کند، بازی عالی آن است. مطمئن شوید که حداقل یک شخصیت مورد علاقه را در این سریال پیدا کنید تا مجذوب داستان زندگی او شود.

2. دوستان یکی از بهترین سریال های کمدی

خلاصه

سریال سیتکام Friends زندگی کاری و شخصی 6 دوست قدیمی بین بیست و شش تا سی ساله را روایت می کند که در منهتن نیویورک زندگی می کنند.

نظرات کاربران و منتقدان درباره این سریال

حتی اگر از طرفداران سریال هم نباشید، شاید نام این سریال را شنیده باشید. سریال دوستان یک سریال بسیار محبوب است. اولین قسمت ها در اوایل دهه هفتاد منتشر شد. این سریال قدیمی است که خیلی ها با آن بزرگ شده اند و از دیدن آن لذت می برند. بسیاری از کاربران این سریال را در صدر فهرست بهترین کمدی های خود قرار داده اند.

3. I-Gravity Falls

خلاصه

خواهران دوقلو برای تعطیلات تابستانی به خانه عموی خود می روند. عموی این برادران در شهر عجیبی به نام Gravity Falls واقع در ایالت اورگان آمریکا زندگی می کند و موزه عجیبی را اداره می کند که مرکز توریستی این شهر است. در این شهر خیالی، راز عشقی در انتظار برادران و خواهران کوچک داستان است.

آنچه کاربران و منتقدان در مورد این کمیک می گویند

چیزی که باعث می‌شود Gravity Falls را در لیست بهترین سریال‌های سیتکام ببینیم، احتمالاً ابتدا داستان غنی آن است و سپس شخصیت‌پردازی خوب و کیفیت بسیار خوب انیمیشن. در ظاهر، داستان ساده و واضح است. اما در اعماق داستان معانی، کنایه ها و ارجاعات مختلفی نهفته است. به همین دلیل جدا از کودکانی که ممکن است مخاطبان اصلی انیمیشن باشند، بزرگسالان نیز از دیدن آن لذت می برند و درگیر داستان خوب و جذاب آن می شوند.

4. فقط احمق ها و اسب ها

خلاصه

دو برادر و شرکایشان با فروش اقلامی که در حراجی در منطقه ای ناهموار در جنوب لندن می خرند، امرار معاش می کنند. این دو برادر سال‌های آینده «سال آینده» میلیونر می‌شوند! پدربزرگ و عموی برادران بعداً در قسمت پایانی سریال معرفی می شوند و در فعالیت های خنده دار و شوخی های برادران شریک می شوند.

نظرات کاربران و منتقدان درباره سریال

«فقط احمق ها و اسب ها» مانند سریال Friends یکی از قدیمی ترین عناوین فهرست بهترین سریال های کمدی است. بسیاری بر این باورند که طرح سریال که توسط خود جان سالیوان، خالق اثر نوشته شده، هوشمندانه و عمیق نوشته شده است. نکته ای که صحنه های کمیک را شیرین تر و خاطره انگیزتر می کند. به گفته طرفداران این سریال قدیمی، از زمان پایان آن هیچ اثری از این قدرت در تلویزیون بریتانیا پخش نشده است.

5. فیلادلفیا در غروب

(همیشه آفتابی در فیلادلفیا)

خلاصه

پنج دوست اوتیستیک مبتلا به میکروسفالی یک کافی شاپ در فیلادلفیا دارند. در طول داستان اتفاقات خنده‌داری برایشان می‌افتد.

نظرات کاربران و منتقدان در مورد این سریال

اگر می خواهید برای مدت طولانی با فیلم عاشقانه سرگرم شوید، تماشای It’s Always Sunny in Philadelphia را توصیه می کنیم. داستانی جذاب و زیبا دارد و به دلیل استقبال گسترده از آن، روند ساخت و تولید سریال ادامه دارد.

6. Seinfeld یکی از بهترین سریال های طنز

از سرگیری

روایت داستان ماجراهای بی پایان استندآپ آرتیست جری سینفلد را به تصویر می کشد که در نیویورک زندگی می کند و رابطه نزدیکی با دوستانش دارد.

نظرات کاربران و منتقدان در مورد این سریال

ساینفلد یک کمدی کامل است. بین کاربران و منتقدان بسیار محبوب است و جوایز متعددی را دریافت کرده است (در طول 10 سال فعالیت خود 9 جایزه امی برنده شد).

بیشتر داستان ها بر اساس وقایع واقعی سازندگان نمایش است. همه چیز در سریال بسیار طبیعی و واقعی است. در ظاهر، داستان حکایتی از رویدادهای روزمره است که همه ما آن را تجربه می کنیم. اما حقایق جالبی در عمق این داستان ساده وجود دارد.

دکمه بازگشت به بالا