معرفی 8 گیاه برای باغبانان تازه کار

معرفی گیاهان ایده آل برای باغبانان تازه کار

باغبانی یک تمرین برای بدن و راهی برای مقابله با استرس است. باغبانی راهی است برای تبدیل فضای بیرونی خانه به باغ گل یا باغ سبزیجات. با این حال اگر هنوز باغبانی نکرده‌اید، در اینجا چند گیاه برای شروع آورده شده است.

5 گیاه گلدار که برای باغبانان تازه کار ایده آل است کدامند؟

Cosmos، Celosia، Nezabravka، Neven و Zinnia گیاهانی ایده آل هستند در صورتی که اگر قبلاً گیاه نگهداری نکرده اید. خوبی این گیاهان این است که دانه‌های آنها نسبتاً بزرگ است و به راحتی قابل دید می باشد. علاوه بر این آن‌ها بسیار سریعتر از بذر سایر گیاهان گلدار جوانه می‌زنند، بنابراین شما مجبور نخواهید بود مدت زیادی منتظر بمانید تا نتیجه تلاش خود را ببینید.

علاوه بر این، هر پنج گل به خوبی درک شده و می‌توان آنها را در کنار هم کاشت تا باغ شما رنگارنگ و جذاب باشد. پس برای خرید و نگهداری این گیاهان زیبا لحظه ای درنگ نکنید. برای آشنایی با مکان فروش این گیاهان خارق العاده کافیست تا بر روی لینک کلیک کنید.

این گلها فقط به آبیاری، خاک زهکشی خوب و نور زیاد خورشید نیاز دارند. بقیه کارها توسط خود طبیعت انجام می‌شود.

کاشت گیاهان خوراکی ساده برای مبتدیان

1) نعناع

نعناع از بذر بسیار سریع رشد می‌کند و تنها به فضای کافی برای رشد نیاز دارد، زیرا می‌تواند به راحتی از سایر گیاهان باغ شما بزرگ شود. نعنا به قطعه یا ظرف مخصوص خود نیاز دارد که ریشه‌های آن وحشی شوند.

2) گوجه فرنگیها

بوته گوجه فرنگی نیازی به هرس ندارد و بسته به نوع آنها از ارتفاع خاصی بیشتر رشد نمی‌کنند، بنابراین باغ شما را اشغال نمی‌کنند. گوجه فرنگی در طول هفته فقط به گرما و نور و کمی آبیاری نیاز دارد.

3) انواع توت‌ها

آن‌ها به مقدار متوسطی از آب و نور خورشید احتیاج دارند و در واقع می‌توانند با حداقل مراقبت رشد کنند و در عین حال مقدار زیادی میوه بدهند.

دکمه بازگشت به بالا