اقتصادیترندهای کسب و کار

پرداخت سرمایه فوری بدون نیاز به ضامن

وام بدون ضامن و فوری با توانگر

تقریباً برای همه ما زمان‌هایی پیش آمده که برای مدتی کوتاه نیاز به پول پیدا کرده باشیم اما علاقه نداریم از کسی پول قرض بگیریم یا از پس اندازهایمان استفاده کنیم. مثلاً ممکن است به هر دلیلی حقوق یا درآمد شما با تاخیر به دستتان برسد، و یا رخداد پیش‌بینی نشده‌ای، شما یا خانواده‌تان را درگیر کند. در چنین شرایطی، دسترسی به یک منبع پول قابل اعتماد و سریع مانند یک وام فوری بدون ضامن بسیار راهگشا خواهد بود. ما در موسسه توانگر این قابلیت را در قالب یک وام فوری با نام «توانگر» برای شما فراهم کرده‌ایم.

با استفاده از سرویس توانگر، شما قادر خواهید بود هر زمان که احتیاج به پول داشتید، در کوتاه‌ترین زمان ممکن و بدون هر گونه پیچیدگی اضافه‌ای به وام با طلا دسترسی پیدا کنید. برخی مزایای توانگر عبارتند از:

  • اعطال وام با سند ملکی ۱۴۰۱ تا سقف 300 میلیون تومان، با توجه به امتیاز اعتباری شما در موسسه توانگر
  • بدون نیاز به ضامن، چک یا سفته
  • تنها 2% سود سالیانه
  • قابلیت دریافت در کمتر از چند دقیقه و در هر ساعت از شبانه روز
  • قابلیت استفاده مکرر در صورت تسویه به موقع

چگونه در سایت توانگر به شما وام تعلق می‌گیرد؟

شما در موسسه توانگر دارای یک «امتیاز اعتباری» هستید که در بخش بالا سمت چپ اپلیکیشن می‌توانید آن را مشاهده کنید. این امتیاز بر اساس میانگین موجودی حساب شما در ماه‌های گذشته محاسبه شده و به شما تعلق می‌گیرد. شما به ازای هر 1 میلیون تومان متوسط موجودی در هر ماه، 1 امتیاز اعتباری دریافت خواهید کرد و این امتیازات تا 6 ماه با هم جمع خواهند شد. بعنوان مثال اگر به طور متوسط 2 میلیون تومان در حساب موسسه توانگر خود داشته باشید، در ماه اول امتیاز شما 2، ماه دوم امتیاز شما 4 و به همین ترتیب در ماه ششم امتیاز شما 12 خواهد شد. پس از ماه ششم، موجودی 6 ماه آخر شما مبنای محاسبه امتیاز خواهد بود (بعنوان مثال در ماه هفتم، دیگر امتیاز ماه اول شما در محاسبات لحاظ نخواهد شد).

     نکته 1: امتیاز شما بر اساس میانگین موجودی محاسبه خواهد شد و نه حداقل موجودی. بنابراین لازم نیست در اصطلاح پول خود را در حساب موسسه توانگر بخوابانید و به آن دست نزنید. شما می توانید با حساب موسسه توانگر خود کار کنید، خرید انجام دهید، هزینه کنید و همچنان امتیاز دریافت کنید!

   نکته 2: محاسبه امتیاز به صورت روزشمار است، اما در پایان هر ماه محاسبه می‌شود. اگر شما در میانه ماه موجودی خود را افزایش داده باشید ممکن است بیش از 1 ماه طول بکشد تا تأثیر آن را در امتیاز خود مشاهده نمایید.

   نکته 3: اگر میانگین موجودی شما در یک ماه کمتر از 1 میلیون تومان باشد، امتیازی به شما تعلق نخواهد گرفت.

با کسب امتیاز و افزایش آن، سطوح مختلف اعتباری برای شما فعال خواهد شد که به شما اجازه می دهد وام بدون ضامن با مبالغ بالاتر دریافت کنید. جدول زیر نشان می‌دهد به ازای چه امتیازی، چه سطح اعتباری برای شما فعال خواهد شد:

امتیاز      مبلغ خط اعتباری (توانگر)

1 امتیاز   100 هزار تومان

2 امتیاز   200 هزار تومان

5 امتیاز   500 هزار تومان

10 امتیاز 1 میلیون تومان

20 امتیاز 2 میلیون تومان

30 امتیاز 3 میلیون تومان

40 امتیاز 4 میلیون تومان

50 امتیاز 5 میلیون تومان

60 امتیاز 6 میلیون تومان

70 امتیاز 7 میلیون تومان

80 امتیاز 8 میلیون تومان

90 امتیاز 9 میلیون تومان

100 امتیاز           10 میلیون تومان

برای کسب امتیاز توانگر راه دیگری نیز وجود دارد؛ اگر شما در یکی از شرکت‌های طرف قرارداد با موسسه توانگر کار می‌کنید علاوه بر امتیاز کسب شده توسط خودتان، به شما امتیاز اضافه‌ای داده می‌شود که می‌توانید از خط اعتباری توانگر استفاده کنید. پس برای اینکه از امتیاز شرکتی توانگر استفاده کنید نیاز است که شرکت متبوع شما با موسسه توانگر همکاری کند.

چطور از خدمات سایت توانگر استفاده کنم؟

اگر شما امتیاز کافی جمع کرده باشید تا حداقل یکی از سطوح اعتباری برای شما فعال شود، گزینه توانگر در صفحه اصلی اپلیکیشن موسسه توانگر برای شما نمایش داده خواهد شد. با کلیک روی این گزینه و طی کردن فرآیند، به راحتی می‌توانید وام خود را دریافت کنید. میانگین زمان اعطای وام در موسسه توانگر کمتر از 7 دقیقه است.

   نکته 1: هنگامی که شما درخواست استفاده از سرویس توانگر را می دهید، سابقه شما شامل بدهی بانکی و چک برگشتی در بانک مرکزی بررسی خواهد شد و در صورت نداشتن سابقه، وام فوری به شما تعلق خواهد گرفت.

   نکته 2: توانگر یک وام بدون ضامن با قابلیت استفاده مکرر است (شبیه کارت اعتباری). بنابراین حتی اگر در زمان سررسید در تنگنای مالی قرار دارید، پیشنهاد می کنیم یکبار وام گرفته شده را تسویه کنید و مجددا وام دریافت کنید. کل این فرآیند کمتر از 10 دقیقه از شما زمان می برد، اما مانع از پرداخت هزینه بیشتر و یا ثبت سابقه بدحسابی خواهد شد.

   نکته 3: در صورتی که شما در زمان سررسید وام گرفته شده را پرداخت نکنید، مشمول جریمه خواهید شد (6% علاوه برا سود اولیه). در صورتی که تا 60 روز پس از سررسید همچنان وام خود را پرداخت نکرده باشید، این موضوع به عنوان سابقه بدحسابی در موسسه توانگر و در بانک مرکزی ثبت خواهد شد. بهتر است پیش از این بازه زمانی حتما وام خود را تسویه کنید. در غیر این صورت شما امکان دریافت وام، دریافت چک، و افتتاح حساب در هیچ بانکی را نخواهید داشت.

دریافت وام با شرایطی آسان از مجموعه توانگر

دریافت وام سریع به یک آرزو تبدیل شده‌ است. یکی از دلایلی که افراد را برای دریافت نا امید می‌کند، سپرده گذاری است. برای دریافت وام، باید مدتی پولتان را در یکی از شعب بانک‌ها قرار دهید تا بتوانید وام دریافت کنید. به همین دلیل ممکن است به فکر گرفتن وام فوری باشید. ما برای شما وام مورد نیازتان را در کمتر از یک ساعت به دستتان خواهیم رساند . فقط کافی است که با شماره تماس های درج شده در قسمت تماس با ما ، تماس حاصل نمایید.

وام فوری

وام فوری هلدینگ توانگر بدون ضامن و در کمترین زمان بدست شما میرسد ، ما ادعا میکنیم در یک ساعت هر نوع وامی را در اختیار شما قرار بدهیم. شما هر نوع وامی که نیاز دارید و از بانکی که می خواهید ما در عرض یک ساعت برای شما تهیه میکنیم . اخذ وام با سند مسکونی و وام با سند خودرو، وام برای سرمایه گذاری و راه اندازی کسب و کار شما ، سرمایه گذاری خرید خانه و خودرو و هر نوع وامی که شما بخواهید.

وام فوری با سند مسکونی

وام فوری با سند مسکونی در سریعترین زمان ممکن توسط هلدینگ توانگر یکی از بهترین وام ها برای خرید خانه و یا تامین سرمایه خرید ملک می باشد. شرایط دریافت وام روی سند مسکونی این است که سند ملک آزاد باشد و شما به راحتی در عرض یک ساعت می تواند وام را دریافت کنید. دریافت وام با سند مسکونی یکی از تسهیلات ویژه بانک‌های ایران است. به کمک ما می‌توانید در زمان کوتاهی وام  روی سند مسکونی را دریافت کنید دریافت کنید.

وام فوری با سند خودرو

اخذ وام فوری با سند خودرو بسیار فوری و سریع از هلدینگ توانگر یکی دیگر از خدمات ماست . ومزایای بسیاری دارد . وام خودرو یک وام فوری محسوب می‌شود. زیرا مراحل اخذ این وام یک روزه انجام می‌گردد. به محض بستن قرارداد، وام به صورت آنی پرداخت خواهد شد. اگر سندخودرو آزاد باشد ، می‌توانید به سادگی وام دریافت کنید. مهم‌ترین مزیت وام خودرو این است که بعد از دریافت وام، همچنان می‌توانید از خودرویتان استفاده کنید و نیازی نیست که آن را در پارکینگ بگذارید.

وام آزاد

اگر قصد دارید وام آزاد دریافت کنید، به ایجاد سپرده و گذشت مدت مشخص از آن نیازی نیست. بنابراین وام به سرعت در اختیارتان قرار خواهد گرفت. برای انتخاب بهترین وام بانکی باید شرایطی را در نظر بگیرید و سپس شرایط خود را بسنجید. برای مثال، ممکن است بانکی، وام با سند آزاد بسیار عالی را در اختیارتان قرار دهد. اما شما سند مسکونی نداشته باشید، یا سند ملکتان در گروی بانک دیگری باشد. بنابراین این وام مناسبتان نیست. برای دریافت وام در برخی بانک‌ها باید سپرده بلند مدت ایجاد کنید. در این صورت می‌توانید معادل درصدی از آن را به عنوان وام دریافت کنید. در این صورت تا زمان تسویه کامل، نمی‌توانید از سپرده خود استفاده کنید.

تامین سرمایه

تامین سرمایه برای کسب و کار یا خرید از طریق هلدینگ دیوان گروپ به آسانی صورت می گیرد . یکی از آن‌ها تامین مالی شرکت است. یه این معنی که اگر شرکتی چه خصوصی و چه دولتی برای تامین مالی خود می‌تواند به این شرکت‌ها مراجعه کند. شرکت‌هایی که به دنیال تامین منابع مالی هستند، ناشران اوراق بهادار و شرکت‌های تامین‌سرمایه به عنوان واسطه شناخته می‌شود.

شرکت‌های تامین‌سرمایه اوراق بهادار را در اختیار سرمایه‌گذاران قرار می‌دهند و وجوه را به ناشر اوراق بهادار می‌دهد. اگر شرکتی قصد دارد وارد بورس شود و سهامش را به‌صورت عرضه اولیه ارائه کند، شرکت‌های تامین‌سرمایه موظف هستند مراحل ثبت و اخذ مجوزها را انجام دهند. بنابراین می‌توان نتیجه گرفت که شرکت‌های تامین‌سرمایه نقش مهمی را در جذب منابع مالی و هدایتش به سمت فعالیت‌های مولد اقتصادی ایفا می‌کنند.

سرمایه گذاری

سرمایه گذاری برای کسب و کار و یا شراکت ، خرید ملک یا خودرو از طریق هلدینگ دیوان گروپ در یک روز اتفاق می افتد. سرمایه به کلیه منابع مالی و منابعی که تبدیل به پول می‌شوند گفته می‌شود. سرمایه می‌تواند به صورت نقدی یا غیر نقدی باشد. سرمایه نقدی مانند پول و سرمایه غیر نقدی شامل دارایی‌هایی است که دارید؛ مانند خودرو، مسکن، طلا و غیره. سرمایه با پول متفاوت است. پول تنها نقدینگی است که همیشه در دسترس است.

اما سرمایه طول عمر بیشتری داشته و می‌توانید برای ایجاد ثروت سرمایه‌گذاری کنید.در ایران که قیمت کالاها و خدمات در حال افزایش است، یکی از راه‌های مقابله با تورم و حفظ ارزش پول سرمایه گذاری است. سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف امکان‌پذیر است. اما ابتدا باید روش‌های سرمایه‌گذاری را بدانید و سپس اقدام به سرمایه‌گذاری کنید.

تیم تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تخصص و تجربه گسترده در زمینه تحلیل‌های اقتصادی هستم. با بهره‌گیری از روش‌های هوشمند و دسترسی به منابع معتبر، سعی می‌کنم تا به شما اخبار و تحلیل‌هایی با رویکردی هوشمندانه و خوانای ارائه دهم. هدفم این است که شما را در تصمیم‌گیری‌های مالی خود همراهی کنم و با اطمینان در مسیر صحیح قرار بگیرید.
دکمه بازگشت به بالا