اجتماعی

کرایه ماشین های فرودگاه امام خمینی

اجاره خودرو در فرودگاه امام به صورت خدمات رسانی 24 ساعته تنها در مجموعه ما موجود می باشد. اجاره ماشین فرودگاه امام برای متقاضیان ایرانی و یا ایرانی های مقیم خارج به صورت رزرو آنلاین امکان پذیر است. تحویل خودرو بلافاصله پس از پیادن شدن شما از هواپیما می باشد. با اجاره ماشین در فرودگاه امام می‌توانید به‌محض پیاده شدن از هواپیما ماشین موردنیاز خود را بدون راننده و یا با راننده تحویل بگیرید. مسافران عزیز می‌توانند برای اجاره خودرو فرودگاه امام چند روز قبل از سفر خود با تماس تلفنی و یا از طریق واتساپ شرکت، برای رزرو اقدام کنند. رزرو رایگان، کنسلی رزرو رایگان و ترانسفر فرودگاهی بخشی از خدمات ما در این زمینه است.

اجاره خودرو در فرودگاه امام خمینی چگونه است؟

شما می‌توانید برای اجاره خودرو در فرودگاه امام از هر نقطه کشور با تماس تلفنی خودرو رزرو کنید. برای اجاره ماشین فرودگاه امام باید قبل از سفر خود با کارشناسان ما تماس برقرار کرده و مدارک موردنیاز و شرایط اجاره را از آن‌ها جویا شوید. ما در قدم اول برای اجاره خودرو فرودگاه امام به زمان دقیق سفرتان و مشخصات فردی شخص کرایه کننده نیازمند هستیم. در سامانه اجاره خودرو، شما به‌سرعت با توجه به نیازتان خودرو اجاره می‌کنید.

از ماشین ارزان‌قیمت شهری گرفته تا ون خانوادگی در موسسه اجاره خودرو ما موجود می باشد. اجاره ماشین در فرودگاه امام و رنت کار فرودگاه امام به دو صورت بدون راننده و با راننده موجود می‌باشد. ترانسفور فرودگاهی نیز دیگر خدمات فرودگاهی ما می‌باشد که برای تشریفات فرودگاه از آن استفاده می‌شود.

خدمات اجاره خودرو در فرودگاه امام

خدمات اجاره خودرو در فرودگاه امام شامل اجاره خودرو بدون راننده و اجاره خودرو باراننده است که همراه با خدمات نام برده شده زیر ارائه می شود.

 • ارائه بیمه کامل CWD و قرارداد رسمی
 • اجاره خودرو بدون پرداخت بیعانه رزرو
 • امداد، پشتیبانی و تعویض رایگان
 • خدمات و پاسخگویی شبانه‌روزی
 • خودروهای کم کارکرد با گارانتی مرجوعی

خدمات فرودگاهی ما در یک نگاه

 • اجاره خودرو در فرودگاه امام با راننده
 • اجاره خودرو در فرودگاه امام بدون راننده
 • ترانسفر فرودگاهی
 • اجاره ون فرودگاه امام

شرایط اجاره خودرو با راننده در فرودگاه امام

شرایط اجاره خودرو با راننده در فرودگاه امام بسیار آسان بوده و کرایه خودرو با راننده در فرودگاه امام به صورت ساعتی و کیلومتری محاسبه می شود.

برای اجاره ماشین در فرودگاه امام به صورت با راننده نیاز به مدرک برای ارائه نداشته چرا که راننده شرکت خود مسئول خسارات خودرو بوده و تا پایان با شما همراه خواهد بود. در زمان اجاره خودرو کارشناسان مجموعه عکس بلیط پرواز شما را دریافت می کنند. در واقع تمامی هماهنگی زمان پرواز بر عهده ما بوده و با استعلام ساعت پرواز راننده در گیت با یک پلاکاردی که نام شما بر روی آن نوشته شده است منتظرتان خواهد بود.

سایت ما امکان جستجوی خودرو بر اساس معیارهای شما را نظیر قیمت و نوع خودرو را در بردارد. از آنجایی که ترانسفر را نمی توان روی بلیط هواپیما خرید به همین دلیل برای استفاده از خدمات ترانسفر باید به یکی از موسسات اجاره خودرو مراجعه کنید. ترانسفر فرودگاه امام یک انتخابی درست برای راحتی مسافران می باشد. شما ترانسفر فرودگاهی امام خمینی به وسیله تاکسی های فرودگاه نیز انجام می شود.

شرایط اجاره خودرو فرودگاه امام بدون راننده

نمی‌توانید برای اجاره خودرو در فرودگاه به شرکت اجاره اتومبیل بیایید و نیاز به خودرودارید؟ سرویس رزرو رایگان برای خدمت‌رسانی به شما عزیزان آماده است. به‌سادگی با نزدیک‌ترین شعبه ما تماس بگیرید و خودرو مدنظر خود را اعلام کرده و به‌صورت رایگان رزرو کرده و در تاریخ مشخص‌شده در فرودگاه تحویل بگیرید. رزرو آنلاین و تلفنی خودرو به این صورت است که می‌توانید اتومبیل اجاره‌ای خود را به‌راحتی در خانه و یا در سفر خود رزرو کنید و بعد از فرود هواپیما آن را در فرودگاه دریافت کنید. شرکت ما با رزرو آنلاین راهی آسان را برای کرایه کنندگان خودرو قرار داده است

اجاره خودرو بدون راننده با تماس شما برایتان رزرو می‌شود. شما قبل از نشستن پرواز خود می‌توانید متصدی تحویل شرکت هماهنگ کرده و از خروجی هر سالنی که شما بخواهید خودرو را تحویل بگیرید. نماینده ما با یک پلاکارد که نام شما به روی آن نوشته‌شده منتظرتان خواهد بود. قرارداد نیز در زمان تحویل خودرو امضا خواهد شد.

برای پرداخت هزینه نیز می‌توانید در زمان رزرو تمام کرایه را پرداخت کنید و یا می‌توانید مبلغی به‌عنوان ودیعه به شرکت پرداخت کرده و مابقی را در زمان تحویل خودرو به نماینده شرکت پرداخت کنید.خیالتان آسوده نماینده ما در زمان تحویل خودرو هیچ هزینه اضافی را از شما دریافت نخواهد کرد.

مدارک لازم برای اجاره ماشین در فرودگاه امام

مدارک لازم برای اجاره خودرو در فرودگاه سؤالات متداول مشتریان اجاره خودرو است. مدارک لازم برای اجاره خودرو در فرودگاه امام مانند مدارک لازم برای اجاره خودرو اتباع ایرانی مقیم خارج است که می توانید با کلیک به روی لینک زیر مطالعه کنید. در واقع برای اطلاع بیشتر به روی دکمه زیر کلیک کرده و به صفحه موردنظر مراجعه کنید.

;اجاره ون فرودگاهی نیازی به هیچ نوع مدرک ندارد. ون ها با ظرفیت های مختلف آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند.

رزرو اجاره ماشین در فرودگاه امام خمینی

برای رزرو خودرو فرودگاه باید چند روز قبل از سفر خود با کارشناسان ما در بخش اجاره خودرو برای فرودگاه در تماس باشید و اطلاعات تاریخ اجاره، نوع خودرو در خواستی و اطلاعات شناسایی خود را در اختیار آنها قرار داده. کارشناسان ما پس از دریافت اطلاعات قیمت نهایی را در پیش فاکتوری برایتان ارسال کرده که پس از تایید شما رزرو، نهایی خواهد شد.

اگر خودرو به صورت بدون راننده رزرو شده باشد در تاریخ مشخص شده راننده شرکت برای تحویل ماشین در فرودگاه حضور خواهد یافت تا خودرو را پس از امضای قرارداد و دریافت مدارک و هزینه اجاره به شما تحویل دهد. خیالتان از این بابت راحت باشد ما خودرو را در کمتر از یک ساعت در فرودگاه امام خمینی به شما تحویل خواهیم داد.

زمان تحویل خودرو در فرودگاه

همکاران ما خودرو مورد نیاز شما را در کمتر از یک ساعت در فرودگاه امام خمینی به شما تحویل خواهند داد. خودرو به همراه راننده ما قبل از نشستن پرواز شما در سالن انتظار ، منتظر شما خواهد بود.

کرایه ماشین فرودگاه امام

استفاده از خودروی تشریفاتی

در موقعیت های رسمی تر هم اجاره ی خودرو یکی از بهترین گزینه ها برای شماست.برای مثال اگر یک مسافر مهم برای یک قرار کاری مهم دارید و می خواهید از همان ابتدا او را تحت تاثیر قرار دهید می توانید یک خودروی تشریفاتی به همراه راننده برای او در فرودگاه بفرستید و با یک خوشامدگویی رسمی تآثیر مثبتی بر روی مسافر کاری خود بگذارید و اگر این شریک کاری شما از کشور دیگری آمده باشد تصور کنید با اجاره ماشین در فرودگاه امام و رساندن آن ها به محل اقامتشان با راننده شخصی چقدر تحت تآثیر مهمان نوازی شما قرار خواهد گرفت.

بدون معطلی به فرودگاه بروید

از دیگر مزایای اجاره ماشین در فرودگاه می توان به این اشاره کرد که یک سفر کاری مهم پیش رو دارید که از قضا تا به حال به آن جا نرفته اید. بهترین راه برای شما اجاره ماشین با راننده بوده که تمام شهر را بشناسد و بتواند شما را به موقع به محل قرارتان برساند. ویژگی های زیاد دیگری هم وجود دارند که مزایای اجاره ماشین در فرودگاه را به عنوان یکی از بهترین، راحت ترین و مطمئن ترین راه ها برای این که به به موقع به فرودگاه برسید و یا بدون معطلی از فرودگاه برگردید نشان می دهد.

داشتن پارکینگ در فرودگاه

نداشتن نگرانی بابت پارگینگ فرودگاه و هزینه و امنیت آن، تنها مزایای اجاره خودرو در فرودگاه نیست.موارد زیاد دیگری هم هستند که نشان می دهند اجاره ماشین بهترین گزینه برای شما هستند.موارد زیر برخی از آن ها هستند:

همه ی ما عزیزانی را داریم که در شهر ها و یا حتی کشور های دیگر زندگی می کنند. حال تصور کنید که بعد از مدت ها می خواهید این افراد را ببینید و چند روزی را کنار آن ها باشید.قطعا می خواهید که یک خاطره ی خوش برای آن ها به ارمغان بیاورید.حال به این فکر کنید که چقدر تجربه ی به یاد ماندنی می شود اگر مسافر شما از فرودگاه بیرون بیاید و ببیند یک راننده در کنار خودروی شیک و دسته گل هایی که شما سفارش داده اید منتظر شان است و خوش آمد گویی می کند و قشنگ ترین لحظه را از همان ابتدای ورود به تهران برای آن ها رقم می زنید.

اجاره خودرو در فرودگاه امام با خودرو های VIP [لیست قیمت] + مدارک لازم

برای اجاره خودرو در فرودگاه امام می توانید از یکی از خودروهای اقتصادی و یا لوکس مجموعه ما بهره مند شوید. اجاره ماشین برای فرودگاه امام به  صورت ۲۴ ساعته از طریق تماس تلفنی و یا واتسپ است. خودرو در فرودگاه و در زمان درخواستی به شما تحویل داده خواهد شد.تحویل خودرو درب فرودگاه خواهد بود و بلافاصله بعد از پرواز شما متصدی تحویل خودرو را در اختیار شما قرار خواهد داد.

اجاره ماشین در فرودگاه امام

اجاره ماشین در فرودگاه امام یکی از پر متقاضی ترین خدمات موسسه اجاره خودرو ما می باشد. متقاضیان ساکت کشور ایران و مقیم خارج می توانند انواع خودروهای ایرانی و خارجی را با شرایط آسان از خدمات اجاره خودرو در فرودگاه امام بهره مند شوند.  شما می توانید به صورت آنلاین خودروی موردنظرتان را رزرو کنید. پاسخگویی ۲۴ ساعته، وجه تمایز شرکت ما با سایر شرکت های رنت خودرو می باشد. ارائه مدارک اجاره کننده ی خودرو از ملزومات اجاره ماشین فرودگاه امام خمینی می باشد. تمام خودروهای اجاره ای در فرودگاه امام خمینی مدل سال می باشند.

اجاره خودرو فرودگاه امام

متقاضیان می توانند برای اجاره خودرو فرودگاه از هر نقطه از کشور با یک تماس خودروی مورد نظر را رزرو کنند. برای اجاره ماشین در فرودگاه امام پس از گرفتن موجودی خودروها، باید مدارک لازم برای اجاره خودرو در فرودگاه امام را برای کارشناسان ما ارسال کنید. پس از آن برای تحویل خودرو رنت شده در فرودگاه باید ساعت و تاریخ دقیق سفر را نیز مشخص کررده و اعلام کنید. خودروهای اجاره ای در فرودگاه امام شامل خودروهای ایرانی و خارجی می باشد. خدمات نیز به صورت با راننده و بدون راننده به مشتریان ارائه می شود.

موسسه ما تنها کار رنتالی می باشد که درخواست مشتریان را در فرصت کوتاهی انجام می دهد. خدمات اجاره خودرو در فرودگاه امام خمینی یکی از مهمترین خدمات شرکت می باشد. شما در هر نقطه ای که هستید می توانید خودروهای خارجی و ایرانی را در فرودگاه رنت کنید. برای اجاره بنز S500 می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرد و هماهنگی های لازم را انجام دهید.

مروری بر خدمات اجاره خودرو در فرودگاه امام

خدمات اجاره ماشین در فرودگاه امام با قیمت مقرون به صرفه به متقاضیان خدمات رسانی می شود. اجاره خودرو در فرودگاه امام خمینی به دو صورت امکان پذیر می باشد، که شامل مواردی چون: اجاره خودرو بدون راننده در فرودگاه امام و کرایه خودرو با راننده در فرودگاه امام می باشد. اجاره ماشین در فرودگاه امام با خدماتی مانند: ارائه بیمه کامل CWD و قرارداد، اجاره خودرو بدون پرداخت بیعانه رزرو، امداد و پشتیبانی، خدمات و پاسخگویی شبانه روزی و خودروهای کم کارکرد به متقاضیان ارائه می شود.

۱- اجاره خودرو بدون راننده در فرودگاه امام

حداقل مدت زمان کرایه خودرو بدون راننده در فرودگاه امام ۳ روز می باشد. قیمت اجاره خودرو بدون راننده از ۳۲۰,۰۰۰ تومان شروع می شود و شامل خودروهای ایرانی و خارجی می باشد. نرخ اجاره ماشین بدون راننده در فرودگاه امام خمینی به صورت روزانه محاسبه می شود. هزینه ترانسفر فرودگاهی برای خودروهای بدون راننده ۱۵۰,۰۰۰ تومان است که پرداخت آن بر عهده مشتری می باشد. کارشناسان ما در هر ساعت از شبانه روز خودروی مورد نظرتان را به موقع به شما تحویل می دهند.

مدارک لازم برای اجاره ماشین در فرودگاه امام

شرایط اجاره ماشین در فرودگاه امام داشتن مدارک زیر است:

 • داشتن حداقل سن ۲۰ سال گواهینامه

گواهینامه رانندگی:

 • گواهینامه رانندگی معتبر با حداقل اعتبار زمانی ۶ ماه

اسناد شناسایی مورد نیاز برای اجاره خودرو فرودگاه امام:

 • کپی پاسپورت (در صورت داشتن پاسپورت ایرانی، ملزم به ارائه کپی از کارت اقامت می باشد)

شرایط پرداخت کرایه و ودیعه نقدی (دیپوزیت):

 • پرداخت مبلغی به عنوان ودیعه نقدی (دیپوزیت) که با توجه به نوع خودرو های درخواستی متفاوت می باشد.
 • پرداخت کل مبلغ کرایه در زمان تحویل خودرو از طریق پرداخت نقدی و یا کارت های اعتباری.
 • مبلغ ودیعه نقدی (دیپوزیت) در زمان عودت خودرو به مشتری بازگردانده می شود.

۲- اجاره خودرو با راننده در فرودگاه امام

کرایه خودرو با راننده در فرودگاه امام به صورت ساعتی و کیلومتری محاسبه می شود. تمام راننده های شرکت خوش برخورد و خوش پوش هستند، شما می توانید برای استقبال از مهمانان ایرانی مقیم خارج از خدمات اجاره ماشین با راننده استفاده کنید. کرایه ماشین با راننده که جزو خدمات تشریفاتی می باشد نیازی به ارائه مدارک از طرف متقاضیان را ندارد.

تمام رانندگان خدمات اجاره خودرو در فرودگاه امام مجرب و مسلط به امور تشریفاتی می باشند. برای رزرو خودروهای با راننده باید حداقل ۳ الی ۴ روز قبل از سفرتان خودرو را رزرو کنید. برای رزرو ناگهانی خودرو با راننده حداقل ۲ الی ۳ ساعت زمان برای هماهنگی های لازم توسط کارشناسان ما نیاز است.

شرایط اجاره ماشین در فرودگاه امام خمینی

برای اجاره ماشین فرودگاه امام به صورت بدون راننده در ابتدا باید خودروی مورد نظر را رزرو کرد. پس از ارائه مدارک لازم برای کرایه خودرو در فرودگاه امام و باید تصویر بلیط پرواز خود را ارئه دهید. در روز پرواز، می توانید خروجی سالن خود را با راننده هماهنگ کنید. نماینده ما با در دست داشتن پلاکاردی که نام شما بر روی آن نوشته شده است در سالن انتظار حضور می یابد. قرارداد اجاره ماشین در فرودگاه امام خمینی توسط طرفین امضا می شود سپس خودرو تحویل اجاره کننده داده می شود. تمام هزینه رزرو خودرو در فرودگاه امام باید توسط متقاضیان پرداخت شود.

برای اجاره اتومبیل در فرودگاه امام به صورت با راننده نیز باید تصویر بلیط پروازتان را ارسال کنید. سپس در روز پرواتان یک راننده مجرب و مسلط به امور تشریفاتی توسط تاکسی های فرودگاهی، شما را به مقصد می رساند.

ترانسفر فرودگاه امام

ترانسفر فرودگاه امام جزو خدمات تشریفاتی محسوب می شود. ترانسفر فرودگاهی برای جابه جایی مسافران عزیز از مبدا درخواستی شان به فرودگاه امام و یا از فرودگاه امام به مقصد دلخواه، با یک خودروی لوکس همراه با راننده انجام می شود. رانندگان ما مسلط به امور تشریفاتی و مسلط به زبان های خارجی می باشد. برای اجاره خودرو در فرودگاه امام، مشتریان نیاز دارند که کارشناسان ترانسفر، ماشین رزرو شده را در ساعت مشخص شده در فرودگاه تحویل دهند.

نحوه اجاره خودرو در فرودگاه امام

برای اجاره ماشین فرودگاه امام در ابتدا باید بر اساس نوع خدماتی که ارائه می شود، خودروی مدنظرتان را انتخاب کنید. برای رزرو خودرو باید ۳ الی ۴ روز قبل از پرواز خود با کارشناسان ما تماس بگیرید. سپس باید مشخصات پروازتان را به کارشناس ما اعلام کنید. پس از انتخاب خودرو می توانید مدارک لازم را از طریق تلگرام و یا واتساپ برای کارشناس مورد نظر بفرستید.

کارشناس ترانسفر در روز تعیین شده، ۳۰ الی ۴۵ دقیقه قبل از فرودآمدن پرواز شما در سالن انتظار فرودگاه حاضر می شود. با در دست داشتن برگه که شامل مشخصات فردی شما و مشخصات پروازتان می باشد، شما به راحتی می توانید همکاران ما را پیدا کنید. قبل از تحویل خودرو می توانید قرارداد را مطالعه کرده و سپس امضا کنید.

رزرو ماشین در فرودگاه امام

برای رزرو نهایی خودرو باید چند روز قبل از سفر خود از موجودی خودرو مطمئن شوید و می توانید به صورت رایگان خودروی مورد نظرتان را رزرو کنید. برای قطعی کردن قراردادتان باید حتما تصویر بلیط شخص کرایه کننده را برای کارشناسان ما بفرستید..پس از ارسال اطلاعات شناسایی خود پیش فاکتور کرایه خودرو براستان ارسال می شود. تمام خودروهای موجود دارای بیمه کامل CDW هستند. خودرو ها مدل سال می باشند. امداد و خدمات رسانی به صورت آنلاین و ۲۴ ساعته آماده خدمات رسانی به متقاضیان می باشد.

ارزر پرداختی برای اجاره خودرو در فرودگاه امام

تمام مبالغ قرارداد های شرکت اجاره خودرو به صورت تومانی تنظیم می شود. متقاضیانی که تمایل به پرداخت ودیعه و یا کرایه خودرو به صورت ارز دلاری و یورویی را دارند می توانند پس از امضای قراردادشان کرایه را به نرخ روز تبدیل کنند و به صورت ارزی پرداخت کنند.

نکات ضروری برای اجاره ماشین فرودگاه امام

 • اگر پرواز شما تاخیر داشت می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و هماهنگی های لازم را انجام دهید.
 • باک بنزین خودرو را باید همان مقدار که تحویل گرفته اید، باز گردانید.
 • کارشناسان ما به صورت ۲۴ ساعته خدمات آنلاین اراه می دهند، بنابراین تحویل و عودت خودرو در ساعت های بامدادی امکان پذیر می باشد.
 • کارشناسان ما به راحتی شما را در گیت های فرودگاه می یابند و ملاقات می کنند.
 • تمام هزینه ها به صورت شفاف و و اضح در قرار داد عنوان می شود.

تیم خبری مقالات اجتماعی

پژوهشگر اجتماعی با نگاهی منطقی و نوآورانه. ارائه دیدگاه‌های تازه درباره تفاوت‌های فرهنگی و مسائل اجتماعی.
دکمه بازگشت به بالا