استان ها

300 عنوان برنامه در هفته نیروی انتظامی در قزوین اجرا می شود

به گزارش خبرگزاری شیمیشی از قزوین ؛ سردار علی ابراهیمی به مناسبت هفته نیروی انتظامی که از 17 تا 23 آنلاین آغاز شد ، ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های نیمه اول امسال با حضور خبرنگاران رسانه های گروهی استان ، برنامه های پیش بینی شده را اعلام کرد. برای این هفته.

سردار ابراهیمی تصریح کرد: 300 برنامه برای هفته ناجا تهیه شده است که در مراکز استان ها و شهرستان ها اجرا می شود.

فرمانده انتظامی استان قزوین یادآور شد: غبار روبی قبور شهدا ، دیدار با نماینده ولی فقیه و نماز جمعه قزوین ، خانواده شهدا ، احترام به زنان پلیس و نیروهای امنیتی ، شورای معتمدان پلیس ، علمی و حرفه ای ملاقات با اساتید و کارشناسان ، احترام به نمونه ها ترافیک ، پرورش فرهنگ موتور سواری با قدردانی از سواران قانونمند و توزیع کلاه ایمنی رایگان ، از جمله حذف مسابقات رادیویی و دوچرخه سواری از جمله برنامه های هفتگی نیروهای پلیس قزوین است. استان

ناجا 2

ابراهیمی افزود: “نمایش در پارک ها در زمینه مبارزه با اعتیاد ، کنفرانس راهپیمایی ، نمایش نقاط قوت و دستاوردهای نیروی انتظامی ، مراسم صبحگاهی و تجلیل از فعالان ناجا نیز در این هفته برنامه ریزی شده است.”

اطلاعات پلیس در درجه اول اهمیت قرار دارد

وی گفت: “مهمترین رویکرد ما در اجرای قانون ، اطلاعات مبتنی بر سرمایه اجتماعی برای دستیابی به امنیت واقعی در جامعه است.”

سردار ابراهیمی افزود: با نگاهی به آینده در برنامه های کوتاه مدت ، میان مدت و بلند مدت ، تلاش می کنیم با مشارکت مردم و تأیید عموم روحیه امید را در جامعه تقویت کنیم.

فرمانده انتظامی استان قزوین تصریح کرد: باید با کمک رسانه ها عملکرد پلیس را با رویکرد اجتماعی به مردم معرفی کنیم تا ماموریت های سازمانی به خوبی انجام شود.

ناجا 4

وی گفت: برای رسیدن پلیس به سطح جمهوری اسلامی ، باید عوامل خاصی را فراهم کرد ، در این راستا ، اجرای قانون ، عدالت ، اطلاعات در کنار حرکات اقتدارگرا و دلسوزانه ، در برنامه های پلیس گنجانده شده است.

سردار ابراهیمی گفت: اقتدار ، امنیت ، سلامت ، سرعت عمل ، مدت زمان و نوآوری و نوآوری باید در همه امور در خط مقدم کار پلیس قرار گیرد.

وی افزود: به گفته فرمانده کل قوا ، نیروی انتظامی قوی باید باهوش و شایسته باشد تا به امنیت پایدار دست یابد و شادی مردم را افزایش دهد.

فرمانده انتظامی استان قزوین یادآور شد: اطلاعات اساس امنیت و توسعه کشور است و در نیروی انتظامی این رویکرد برای افزایش سطح کارآمدی به دقت زیر نظر است.

وی گفت: “ما علاوه بر هوش ، به ماهیت پلیس نیز اهمیت زیادی می دهیم و با اقدامات فنی ، تجزیه و تحلیل داده ها ، سعی می کنیم به اطلاعات جدید دسترسی پیدا کنیم تا بتوانیم تصمیمات و برنامه های درستی بگیریم.”

ناجا 3

ابراهیمی گفت: مهمترین ویژگی ساختاری در هوش شامل استراتژی فنی ، فناوری و تجزیه و تحلیل اساسی است و در آینده به این عوامل توجه می کنیم.

وی افزود: “در هفته نیروی انتظامی (17 تا 23 اکتبر) ، ما تلاش می کنیم با افزایش تنوع مشاغل ارائه شده ، تسریع در ارائه خدمات ، افزایش بهره وری ، تقویت اعتماد به نفس شهروندان و اقدامات آموزشی و پیشگیری ، رضایت عمومی را افزایش دهیم. . “

دکمه بازگشت به بالا