اجتماعیترندهای کسب و کار

3 مرکز تخصصی هایلایت مو در سعادت آباد

هایلایت مو یک روش رنگ‌آمیزی مو است که در آن از رنگ‌های خاصی برای نقاط خاص مو استفاده می‌شود تا آن نقاط را برجسته کند و به موی شما براقیت و جذابیت بیشتری ببخشد. هایلایت مو می‌تواند باعث ایجاد تنوع و زنده‌تر شدن ظاهر موی شما شود و برخلاف رنگ کامل مو، تماسی با پوست سر ندارد.

اجرای هایلایت مو نیازمند تخصص و دقت است و بهتر است به صورت حرفه‌ای توسط آرایشگران موهای حرفه‌ای انجام شود. این روش می‌تواند با استفاده از چندین روش مختلف انجام شود، از جمله:

 1. هایلایت با استفاده از فویل: در این روش، استریپ‌هایی از موهای شما جدا شده و درون فویل قرار می‌گیرند. پس از قرار دادن رنگ بر روی استریپ‌ها، فویل بسته شده و رنگ برای تثبیت و آماده شدن نیمه‌ای در مو حفظ می‌شود.
 2. هایلایت بدون فویل: در این روش، رنگ بر روی استریپ‌های موی شما بدون استفاده از فویل و با استفاده از فرش یا قلم چسبانده می‌شود. این روش می‌تواند طبیعی‌تر به نظر برسد و زمان کمتری را برای اجرا به طول بینجامد.
 3. بالیاژ (Balayage): بالیاژ یک روش هایلایت خاص است که در آن رنگ بر روی قسمت‌هایی از موها که به تدریج از ریشه به سمت انتها روشن‌تر می‌شوند، اعمال می‌شود. این روش به موهای شما ظاهری طبیعی و آفتابی می‌بخشد.

مهم است که به انتخاب رنگ مناسب و همچنین نحوه تراکم و ترکیب هایلایت‌ها توجه کنید تا نتیجه نهایی دلخواهتان را بدست آورید. قبل از اجرای هایلایت مو، بهتر است با آرایشگر موی خود مشورت کنید تا به شما در انتخاب بهترین روش و رنگ مناسب برای موهایتان کمک کند.

باشه، البته. بعد از اجرای هایلایت مو، برخی نکات مراقبتی را نیز باید رعایت کنید تا رنگ موهایتان برای مدت طولانی حفظ شود و موهایتان بهترین حالت را حفظ کنند. در ادامه، چندین نکته مراقبتی را برای شما آورده‌ام:

 1. استفاده از محصولات مخصوص: برای حفظ رنگ هایلایت شده، بهتر است از محصولات مخصوص مراقبت از موهای رنگ شده استفاده کنید. شامپو و ماسک های مخصوص رنگ مو، کمک می‌کنند تا رنگ موها درخشان و پایدار باقی بماند.
 2. شستشوی ملاحظه‌کننده: در هنگام شستشوی موها، آب را با دمای ملایم بکار ببرید و از آب گرم یا بسیار سرد خودداری کنید. همچنین، موها را به آرامی و با استفاده از محصولات نرم‌کننده شامپو کنید.
 3. استفاده از حفاظت در برابر حرارت: اگر از ابزارهای حرارتی مانند صاف کننده مو، حالت دهنده حرارتی یا رول آیرون استفاده می‌کنید، حتماً از محافظ حرارتی استفاده کنید. این محصولات مو را در برابر حرارت محافظت می‌کنند و جلوی آسیب و خشکی زیاد موها را می‌گیرند.
 4. محافظت در برابر آفتاب: نور آفتاب می‌تواند تأثیر زیادی بر رنگ موهای هایلایت شده داشته باشد. بنابراین، هنگام قرار گرفتن در آفتاب، از استفاده از کلاه، شال یا محافظ دیگر برای حفاظت از موهایتان در برابر اشعه UV استفاده کنید.
 5. نگهداری رنگ: برای حفظ رنگ هایلایت، بهتر است از شستشوهای معمول بین مدت‌های حضور در سالن آرایشگری خودداری کنید. اگر نیاز به شستشوی موها دارید، از شامپوهای بدون سولفات استفاده کنید و تعداد شستشوها را کمتر کنید.
 6. مراقبت از موهای خشک: موهای هایلایت شده ممکن است به خشکی و آسیب پذیری بیشتر نسبت به موهای طبیعی تمایل داشته باشند. بنابراین، به مراقبت و نرمی موها اهمیت بدهید و از محصولات مرطوب کننده و نرم‌کننده مو استفاده کنیداز طریق رعایت این نکات مراقبتی، می‌توانید رنگ هایلایت موهای خود را برای مدت طولانی حفظ کنید و موهایتان را در بهترین حالت نگه دارید. همچنین، بهتر است با آرایشگر موی خود مشورت کنید و نکات و توصیه‌های وی در مورد مراقبت از موهای هایلایت شده را در نظر بگیرید.

3 مرکز تخصصی هایلایت مو در سعادت آباد

 1. سالن زیبایی آس ( آرزو الهی)

آدرس:

سعادت آباد _پایین تر ازچهارراه مسجد_ توحید۴_پلاک ۳۲_زنگ سوم _واحد۳

09126169133

 1. آتی بیوتی

09384485616

 پایین تر از میدان کاج بلوار سعادت آباد نبش قیصری پلاک ۵ بالای نمایشگاه اتومبیل اتوژنو طبقه ۴ واحد ۸

3.هیدا بیوتی

سعادت آباد، صراف های جنوبی، خیابان 23( نفیسی شرقی)، پلاک ،6 طبقه 3

09123629060

دکمه بازگشت به بالا