اقتصادی

گران‌فروشی، بیشترین تخلف سال ۹۹

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان تهران (سمت) از افزایش 12 درصدی نظارت در بازار مسکن و کار در سال 1399 خبر داد و خاطرنشان کرد: بیشترین تخلفات ثبت شده مربوط به فروش ، جمع آوری ، عدم قیمت گذاری و تهیه شبکه

یدالله صادقی در گفت وگو با شیمیشی ، تعداد بازرسی ها در سال 1399 را بیش از 781 هزار و 300 مورد اعلام کرد و گفت: تعداد بازرسی ها نسبت به مدت مشابه سال قبل 12 درصد افزایش یافته است.

همچنین به گفته وی ، در این مدت 73 هزار و 154 قلم کالا به ارزش ریال به مبلغ 3200 میلیارد تومان ثبت شده که برای بررسی به تحریم های دولت ارسال شده است.

رئیس سازمان سکوت استان در ادامه از انجام 28 هزار و 918 بازرسی مشترک در سال 1399 خبر داد و گفت: «تعداد بازرسی های مشترک نسبت به سال قبل 220 درصد افزایش یافته است ، با وجود حضور اقتصادی نمایندگان دستگاه های مربوطه همیشه پلیس امنیت ، تحریم های دولت. “اتاق اصناف تشکیل شده است.

به گفته مقامات ، بیشترین تخلفات ثبت شده در این سال مربوط به فروش ، فروش ، غیر قیمت گذاری و عرضه خارج از شبکه بوده است.

انتهای پیام

تیم تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تخصص و تجربه گسترده در زمینه تحلیل‌های اقتصادی هستم. با بهره‌گیری از روش‌های هوشمند و دسترسی به منابع معتبر، سعی می‌کنم تا به شما اخبار و تحلیل‌هایی با رویکردی هوشمندانه و خوانای ارائه دهم. هدفم این است که شما را در تصمیم‌گیری‌های مالی خود همراهی کنم و با اطمینان در مسیر صحیح قرار بگیرید.
دکمه بازگشت به بالا