اجتماعی

کشف ۱۹ تن غذای قاچاق حیوانات خانگی از خانه‌ای در جنوب تهران

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف ۱۹ تن خوراک دام غیرمجاز از ساختمانی در جنوب تهران خبر داد.

به گزارش شیمیشی، سرهنگ مهدی افشاری در این خصوص گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ اخیرا گزارشی مبنی بر نگهداری و نگهداری خوراک دام در ساختمانی در جنوب تهران دریافت کردند و این موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی به نتایج بررسی ها اشاره کرد و ادامه داد: در بررسی های اولیه مشخص شد که مالک ساختمان مقداری غذا برای حیوانات غیر مجاز تهیه کرده و در این ساختمان مخفی کرده است. در این راستا نتیجه تحقیقات به مقام قضایی نشان داده شد و مجوزهای لازم برای عملیات داده شد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با بیان اینکه تیمی از ماموران پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ به آدرس معینی اعزام شدند، گفت: این افراد موفق به توقیف و کنترل مالک ساختمان شدند. در این میان 19 هزار و 5 کیلو غذای غیرمجاز دام که فاقد فاکتور، اسناد قانونی و گمرکی و فاقد مجوز بود، کشف و ضبط شد.

افشاری با بیان اینکه کارشناسان ارزش اشیاء مکشوفه را 50 میلیارد ریال برآورد می کنند، اظهار داشت: ارزش این اشیاء کشف شده از سوی کارشناسان حدود 50 میلیارد ریال است. وی گفت: مالک ساختمان دستگیر و پس از تکمیل تحقیقات و پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.

انتهای پیام

تیم خبری مقالات اجتماعی

پژوهشگر اجتماعی با نگاهی منطقی و نوآورانه. ارائه دیدگاه‌های تازه درباره تفاوت‌های فرهنگی و مسائل اجتماعی.
دکمه بازگشت به بالا