اجتماعی

کرایه تاکسی‌ها باید برخط باشد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، شادی مالکی رئیس سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت: مطابق با با توجه به افزایش تقاضا برای خدمات حمل و نقل تاکسی در شهر، ساماندهی وضعیت تاکسی ها در شهر به صورت سنتی امکان پذیر نیست و باید بسترهای هوشمندی برای ساماندهی و نظارت ایجاد شود.

ملکی ادامه داد: افزایش قیمت تعمیر و سرویس خودروهای تاکسی در سال جاری باعث شده تا رانندگان تاکسی به بستر شرکت های ارائه دهنده خدمات هوشمند مسافربری گرایش پیدا کنند و تعداد آن رانندگان بسیار زیاد است.

رئیس سازمان تاکسیرانی شهر تهران با بیان اینکه برای ساماندهی تاکسی ها راهی جز هوشمندسازی تاکسی ها وجود ندارد، گفت: قیمت تاکسی ها باید آنلاین باشد و هم اکنون برای 169 خط تا 2 ماه آینده فرمول محاسبه در حال انجام است. انجام شده. نرخ انجام شده و تا یک ماه آینده این فرآیند تکمیل می شود.

وی ادامه داد: 34 هزار تاکسی در سطح شهر فعالیت می کنند و کنترل این تاکسی ها به صورت سنتی غیرممکن است. این تاکسی ها با پلاک بررسی می شوند.

ملکی با بیان اینکه هفته گذشته بسته تشویقی برای رانندگانی که تلفنی و مسافرتی کار می کنند در نظر گرفتیم، یادآور شد: 848 دستگاه تاکسی به عنوان مشارکت در دریافت این بسته تشویقی در خط فعالیت خواهند کرد، اما این فعالیت در سراسر کردستان انجام می شود. سال برای ما ممکن نیست

تیم خبری مقالات اجتماعی

پژوهشگر اجتماعی با نگاهی منطقی و نوآورانه. ارائه دیدگاه‌های تازه درباره تفاوت‌های فرهنگی و مسائل اجتماعی.
دکمه بازگشت به بالا