ورزشی

کدام اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال پاداش ۲۰ هزار دلاری را برگرداندند؟

5 نفر از اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال 20 هزار دلار پاداش مربوط به پیروزی مقابل ولز در جام جهانی 2022 را پس دادند.

به گزارش خبر شیمیشی، امکان مجوز واردات خودرو برای تیم ملی برای جام جهانی 2022 و پاداش 20 هزار دلاری هیات حاکمه فدراسیون فوتبال برای پیروزی تیم ملی مقابل ولز در این رقابت ها از جمله آنهاست. . بیشترین جوایز در ورزش ایران اهدا می شود.

مجوز واردات خودروهای ملی پوشان در سفر به جام جهانی از سوی دیوان عدالت لغو شد اما موضوعی که همچنان در هاله ای از ابهام است وضعیت دستمزد اعضای هیئت مدیره است. از مدیران پاداشی که مشخص نیست چرا این اعضا به خاطر موفقیت تیم ملی در جام جهانی برای خود قبول کردند؟

البته پس از مطرح شدن موضوع اعطای 20 هزار دلار به هیات مدیره، برخی از اعضای هیات مدیره از جمله مهدی تاج، منصور قنبرزاده، احمدرضا براتی و بهرام رضاییان این حقوق را قبول نکردند. این آیین ادامه داشت تا اینکه هفته گذشته میرشاد مجدی یکی دیگر از اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال این پاداش را به خزانه فدراسیون فوتبال بازگرداند.

اما در خصوص پاداش دریافتی مهدی محمد نبی، تهمرت حیدری، احسان اصولی، محمدرضا ساکت و خداد افشاریان، مشخص نیست که پاداش 20 هزار دلاری را پس داده اند یا خیر؟

انتهای پیام

گروه تحریریه مقالات ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با انگیزه‌ای برای به اشتراک گذاری آگاهی خود از دنیای ورزش. با استفاده از تحلیل‌های دقیق و روند داستان‌سازی شیوا، من سعی می‌کنم خوانندگان را در دنیای ورزشی همراهی کنم و آن‌ها را به سمت تجربه‌ی هیجان‌انگیز ورزش ببرم.
دکمه بازگشت به بالا