ورزشی

کاظمی:معضل شهرداری گرگان میزبانی خارج از خانه است نه فشار بازی‌ها – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، تیم بسکتبال شهرداری گرگان در ادامه دیدارهای مرحله اول خود در سوپرلیگ غرب آسیا و در سه بازی قبلی خود مقابل سجسه لبنان، الاتحاد سوریه و النفت عراق به میدان رفت. برد و برد و برد. رهبر گروه A است.

گرگانی ها میزبان بازی سجس و النفت بودند اما با توجه به شرایط سالن گرگان و عدم موافقت مسئولان سوپرلیگ غرب آسیا، هر دو دیدار در سالن آزادی برگزار شد. همین موضوع مورد انتقاد ملی پوشان شهرداری گرگان است و بسکتبال ایران به جایی رسیده است که وجود سالنی با استاندارد و ظرفیت بالا یکی از نیازهای آن محسوب می شود.

کاظمی: مشکل شهرداری گرگان میزبانی در خارج از کشور است نه فشار بازی ها

شهرداری گرگان با 3 پیروزی مقابل نمایندگان لبنان، سوریه و عراق به دیدارهای خود در سوپرلیگ غرب آسیا ادامه می دهد.

ارسلان کاظمی در گفتگو با خبرنگار آنلاین با اشاره به رصد همزمان مسابقات شهرداری گرگان در لیگ برتر و لیگ برتر غرب آسیا اظهار داشت: در این شرایط تقریبا هفته ای دو بار بازی برگزار می کنیم اما به این موضوع فکر نمی کنیم. آی تی. که این شرایط و تعداد بازی ها به هر بازیکنی فشار می آورد. در تمام لیگ های حرفه ای در سراسر جهان، بازیکنان دو بار در هفته در مسابقات سطح بالا شرکت می کنند.

وی با تاکید بر اینکه انجام دو بازی در هفته برای یک بازی کاملا طبیعی و طبیعی است، گفت: به نظر من کمتر از این بازی در دراز مدت بازیکن را خسته می کند. دو بازی در هفته فقط زمانی می تواند به تیم و بازیکنان فشار بیاورد که آن تیم از نظر مهره ای وضعیت خوبی نداشته باشد، مثل زمانی که من کارخانه آهن بودم و فقط روی چهار بازیکن فشار می آمد. ما در شهرداری گرگان این شرایط را نداریم.

ملی پوش بسکتبال ایران تصریح کرد: در مجموع مشکل فشار بازی و حریفان نیست، تنها مشکلی که امروز شهرداری گرگان به ویژه در سوپرلیگ غرب آسیا با آن مواجه است، شرایط خانه است. مسابقات. و باید خارج از گرگان و خانه ما در سالن آزادی تهران پخش شود. سالن گرگان استانداردهای لازم را برای این مسابقات نداشت و به همین دلیل باید مسابقات خانگی را در تهران برگزار کنیم.

کاظمی همچنین به بحث هواداران پرداخت و یادآور شد: ظرفیت سالن سایر تیم ها نیز گفت: در رابطه با این میزبانی یکی از مسائل ما مربوط به هواداران و جمعیتی است که از دو تا سه هزار نفر تشکیل شده است. سالن واقعا برای تیم معروفی مثل شهرداری گرگان کوچک است. دیدار با اتحادیه سوریه در سالنی برگزار شد که 13 هزار تماشاگر داشت. زمانی که با تیم ملی به سوریه رفتیم، 15 هوادار در سالن حضور داشتند. سجس جلسات خود را در سالنی برگزار می کند که 12 تا 13 هزار تماشاگر دارد.

وی در این زمینه توضیح داد: ظرفیت سالن گرگان 1500 نفر است و از آنجایی که از سکو به جای صندلی استفاده می شود، در نهایت تا 2500 تماشاگر به سالن می آیند. این توانایی و تعداد هواداران جوابگوی تعداد بالای هواداران شهرداری گرگان نیست. شاید در سالن آزادی شرایط کمی بهتر باشد اما به هر حال سالن خاصی نیست و بین ما و همه هواداران فاصله است.

کاظمی: مشکل شهرداری گرگان میزبانی در خارج از کشور است نه فشار بازی ها

دیدارهای خانگی شهرداری گرگان در سوپرلیگ غرب آسیا در سالن آزادی برگزار می شود و این موضوع مورد انتقاد ارسلان کاظمی است.

این بازیکن تیم ملی بسکتبال تاکید کرد: سالن استاندارد با ظرفیت بالا واقعاً لازمه بسکتبال امروزی است. ما سالنی با ظرفیت بیشتر از سالن آزادی می خواهیم مخصوصا برای شهرداری گرگان که اکنون جلسات آن کشوری است. به هر حال ما نماینده بسکتبال ایران در غرب آسیا هستیم و در این روزهایی که تیم ملی بازی نمی کند، مسابقات شهرداری گرگان اهمیت بیشتری پیدا می کند.

ارسلان کاظمی در ادامه صحبت های خود به دیدار اخیر شهرداری گرگان در سوپرلیگ غرب آسیا که در سالن آزادی و زبرالنفت برگزار شد، گفت: نماینده عراق رقیب خوبی بود اما آنالیز شد. در این مورد تیم نتیجه گرفت. آبله مرغان. فقط در کوارتر اول رقابت نزدیک بود، در کوارترهای دیگر خیلی از حریف پیش بودیم و به شکست دادن او راضی بودیم.

وی با یادآوری اینکه شهرداری گرگان در هر سه دیدار خود پیروز شد، گفت: نمی خواهم از تیمم تعریف کنم و آن را معرفی کنم، اما شهرداری گرگان واقعاً مقابل حریفان خود کار خوبی انجام داد و پیروزی هایی که به دست آورده اند حاصل آن است. که.” عملکرد خوب، نه ضعف حریف؛ البته بازی بعدی مقابل ساجس برای ما بسیار مهم است. ما باید در این مسابقه پیروز شویم و در اوج بمانیم. در این صورت راه آسان تری برای ادامه رقابت داریم.

کاظمی در این زمینه همچنین گفت: بازی برگشت مقابل ساجس قطعا سخت تر از بازی رفتی که در زمین این تیم برگزار شد خواهد بود. شنیده ام که این تیم دو بازیکن خارجی خود را تعویض کرده و شکل گیری خود را تسریع کرده است. لبنانی ها قطعا پیروز خواهند شد.

ملی پوش بسکتبال ایران درباره دیدار آتی شهرداری گرگان که دوشنبه آینده هفته نهم لیگ برابر فولاد هرمزگان برگزار می شود، گفت: فولاد یکی از تیم های خوب لیگ است اما به نظر من این تنها است. امسال او کمی بدشانس بود و تاکنون نتوانسته برنده شود.” . با این حال این تیم را حریف جدی می بینیم.

وی همچنین شرایط برگزاری لیگ برتر در فصل جاری را با حضور پررنگ بازیکنان خارجی و توزیع بازیکنان خوب در بین تیم ها متفاوت و ایده آل تر از سایر فصول ارزیابی کرد.

در نهایت ارسلان کاظمی درباره مرحوم محمود مشحون، رئیس سابق فدراسیون بسکتبال که هفته گذشته درگذشت، اعلام کرد: دو سال بعد از اینکه مرحوم مشحون رئیس فدراسیون شد، بسکتبال را به صورت حرفه ای و از زمانی که بودم شروع کردم. آخرین حلقه ما در آسیا بودیم، او هنوز رئیس بود. یک چیزی که همیشه برایم جالب بود این بود که به تیم ملی اهمیت زیادی می دادند. اما درآمد بازیکنان از تیم ملی نیست. به خاطر خون کشور است که تیم ملی با هر چالشی روبروست، اما آن مرحوم همیشه برای تیم ملی احترام خاصی قائل بودند و ما آنها را فرزندان خود می دانستیم.

گروه تحریریه مقالات ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با انگیزه‌ای برای به اشتراک گذاری آگاهی خود از دنیای ورزش. با استفاده از تحلیل‌های دقیق و روند داستان‌سازی شیوا، من سعی می‌کنم خوانندگان را در دنیای ورزشی همراهی کنم و آن‌ها را به سمت تجربه‌ی هیجان‌انگیز ورزش ببرم.
دکمه بازگشت به بالا