اقتصادی

پژمانفر: نمایندگان دو هفته فرصت ارائه پیشنهادات درباره طرح بانکداری اسلامی دارند

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: در جلسه چهار ساعته با طرفداران و مخالفان نقشه بانک اسلامی ، تصمیم بر این شد که فرصتی دو هفته ای برای ارائه پیشنهادات و نظرات در نظر گرفته شود.

به گزارش شیمیشی ، نصرالله پژمانفر امروز (چهارشنبه) در جلسه عمومی مجلس شورای اسلامی با اخطار شفاهی اعلام کرد: در چند روز گذشته اطلاعاتی در مورد نقشه بانک اسلامی اسلامی پیشنهاد شده توسط کمیسیون اقتصادی به بیرون درز کرده است. در این طرح ، مانند بسیاری از طرح ها و پیشنهادات ، موافقان و مخالفانی نیز وجود داشت که در مورد آنها بحث شد.

وی افزود: روز گذشته جلسه چهار ساعته ای برگزار شد و کسانی که عقاید مخالف داشتند دیدگاه ها و نظرات خود را به نمایندگان ارائه دادند و از مخالفان خواسته شد که نظرات خود را ظرف دو هفته ارائه دهند. همچنین مقرر شد جلسات منظمی با اعضای کمیسیون اقتصادی به ویژه آقای بحرینی بر روی نقشه بانک اسلامی برگزار شود.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس در ادامه اظهار داشت: حدود هفت ماه است که شخصی به نام پژمانفر با موسسات مختلف تماس گرفته و از آنها پول می گیرد. من این موضوع را به سرویس های امنیتی ، امنیت مجلس و وزارت آموزش و پرورش اطلاع داده ام ، اما تاکنون هیچ کس اجازه اقدام این شخص را نداده است.

انتهای پیام

تیم تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تخصص و تجربه گسترده در زمینه تحلیل‌های اقتصادی هستم. با بهره‌گیری از روش‌های هوشمند و دسترسی به منابع معتبر، سعی می‌کنم تا به شما اخبار و تحلیل‌هایی با رویکردی هوشمندانه و خوانای ارائه دهم. هدفم این است که شما را در تصمیم‌گیری‌های مالی خود همراهی کنم و با اطمینان در مسیر صحیح قرار بگیرید.
دکمه بازگشت به بالا