پلیس مکلف به ادای تکلیف و اجرای قانون است/ نگاه انقلابی و هوشمندانه پشتوانه اجرای صحیح قانون

جانشین رئیس پلیس کشور با بیان اینکه پلیس باید به وظایف خود عمل کند و قانون را اجرا کند، گفت: نگاه انقلابی و عقلانی مبنای اجرای صحیح قوانین در جامعه است.

به گزارش شیمیشی، سردار قاسم رضایی در دیدار با آیت الله رسول فلاحتی نماینده ولی فقیه در استان گیلان به بررسی وضعیت و مدیریت جرایم پرداخت و مهمترین دغدغه های مردم را برشمرد و اعلام کرد: فرهنگ غنی و هماهنگی مدیریت در حوزه فرهنگی رشته. ، کار در حوزه پلیس گیلان را آسان کرده است.

وی از همسویی فرهنگ مردم تسهیل در اداره امور حقوقی خبر داد و اظهار داشت: طبق بررسی ها و ارزیابی های انجام شده استان گیلان یکی از استان های موفق کشور از نظر انتظامی و امنیتی است.

جانشین فرمانده کل نیروی انتظامی پیشینه فرهنگی و همکاری دستگاه ها را در ایجاد هر چه بهتر امنیت موثر دانست و به اجرای طرح نور در استان های گردشگرپذیر برای کاهش آسیب های اجتماعی اشاره و اعلام کرد: بر اساس برآوردهای انجام شده. اقدامات پلیسی در استان گیلان موفقیت آمیز بود.

سردار قاسم رضایی بر ایجاد بستر مناسب برای ارائه خدمات به شهروندان و گردشگران در جاذبه های گردشگری استان با جمع آوری تمامی امکانات و شرایط تاکید کرد و گفت: برخورد قانونی با جرایم آشکار وظیفه طبیعی نیروی انتظامی است. .

وی با اشاره به اعمال جنگ نرم از سوی دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، تصریح کرد: پلیس باید به وظایف خود عمل کرده و قانون را اجرا کند.

جانشین فرماندهی کل انتظامی کشور با اشاره به اینکه طرح ها و برنامه های اداره پلیس هدفمند و بر اساس قانون است، خاطرنشان کرد: برای پلیس همه کسانی که با قانون مبارزه می کنند یکسان است.

این مقام عالی رتبه انتظامی قدردانی عموم شهروندان و خانواده های معظم شهدا را از اقدامات نیروهای انتظامی نشان داد و گفت: نیروی انتظامی در انجام وظایف گسترده خود دریغ نمی کند.

سردار رضایی در ادامه سخنان خود بر اجرای مستمر طرح مبارزه با قاچاق اسلحه و مهمات در کشور تاکید کرد و اظهار داشت: حمل و نگهداری و استفاده از سلاح غیرمجاز جرم غیرقانونی است و هرکس سلاح غیرمجاز دارد باید احساس ناامنی کند. .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس، وی در پایان با وجود تقدیر و تشکر از حمایت های نماینده ولی فقیه در استان، نگاه انقلابی و هوشمندانه حمایت از اجرای صحیح قانون در جامعه را تشریح کرد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا