استان ها

وضعیت نفت آبادان ماحصل دخالت برخی افراد غیرفوتبالی است

شیمیشی/خوزستان یکی از اعضای سابق هیات مدیره باشگاه صنعت نفت آبادان ضمن انتقاد از دخالت برخی افراد غیر فوتبالی گفت: وضعیت فعلی نفت آبادان در لیگ نتیجه دخالت این افراد است.

روح الله محمدی در گفت وگو با خبرنگار شیمیشی، اظهار کرد: متاسفانه با وجود تلاش های مستمر مدیر جوان باشگاه و مربی عالی تیم آبادانی که واقعا تمام تلاش خود را برای بالا بردن نام شهر آبادانی کردند، باز هم شکست خورد. . در این چند ماه سختی ها و مشقت های زیادی کشیده شده است.» استفاده می شود، همانطور که سال گذشته در منطقه قرمز و خطرناک قرار دارد و با استعفای آقای ویسی و در صورت قبولی از سوی دستگاه های اجرایی قطعا شرایط آن به دست می آید. بدتر

وی همچنین از دخالت برخی افراد غیر فوتبالی انتقاد کرد و گفت: وضعیت فعلی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در لیگ برتر نتیجه دخالت این افراد است. همین نفرات پارسال در تیم ماندند که برای اتحاد شهر آبادان و استان خوزستان زحمت کشیدیم و حتی نظر جاهای دیگر این بود که لیگ برتر بدون برزیلی ها خوب نمی شود و ما از این موضوع حمایت کردیم. آژانس متاسفانه به جای حمایت با طرح سوالات نادرست در مجلس و وزارت نفت و این دخالت های بی اساس و بدون حمایت و احساسات و وعده های پرسنل فنی و مداحان حاصل روزهایی است که مخاطبان زندگی می کنند.

محمدی بیان کرد: به نظر من در این برهه و با توجه به بازی های پیش رو، قطعا مدیریت باید با تغییر و افزایش دستیاران و همچنین تقویت تیم و حتی اضافه شدن یک مدیر توانمند از نظر فنی، خون تازه ای به تیم اضافه کند. البته.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا