ورزشی

واکنش فدراسیون فوتبال عمان به مذاکره پرسپولیس و برانکو

پس از عزیمت رضا درویش به دوحه برای مذاکره با برانکو ایوانکوویچ برای بازگشت به پرسپولیس، عکس هایی از مدیرعامل گروه قرمز در کنار سرمربی کروات تیم ملی عمان منتشر شد و این عکس ها در رسانه های عربی نیز قرار گرفت.

حسن بن حمد المصروری، نایب رئیس فدراسیون عمان در اظهاراتی تلویزیونی درباره این عکس گفت: برانکو همچنان پیشنهادات زیادی دریافت می کند و من از مذاکرات او با پلیس مطبوعات در دوحه اطلاعی ندارم.

وی افزود: آنچه ما را به برانکو می بندد قرارداد حرفه ای است که تا بعد از مسابقات ادامه خواهد داشت اما ادامه آن به نتایج بستگی دارد. دنیای سرمربیگری حرفه ای است و پیشنهادات برای مربیان دائمی است. به طور طبیعی، Bronco نیز پیشنهادات خود را دارد. برخی از این پیشنهادات قبلاً فاش شده است.

گفتنی است، تیم ملی عمان در مرحله مقدماتی جام ملت های آسیا مقابل عربستان شکست خورد و در دومین دیدار به مصاف تایلند خواهد رفت.

258 258

گروه تحریریه مقالات ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با انگیزه‌ای برای به اشتراک گذاری آگاهی خود از دنیای ورزش. با استفاده از تحلیل‌های دقیق و روند داستان‌سازی شیوا، من سعی می‌کنم خوانندگان را در دنیای ورزشی همراهی کنم و آن‌ها را به سمت تجربه‌ی هیجان‌انگیز ورزش ببرم.
دکمه بازگشت به بالا