ورزشی

واکنش به خرید سعید صادقی، دو مهاجم جدید و آخرین وضعیت سیدجلال – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، یحیی گل محمدی پس از پایان دیدار امروز با رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در جمع خبرنگاران حاضر شد. وی در ابتدا از زحمات دستیاران سابق خود در پرسپولیس تشکر کرد و درباره جدایی حمید مطهری گفت: مطهری شخصیت خوبی دارد و می تواند لیدر خوبی باشد. او در کاریزما خوب است و دانش دارد. فکر نمی کنم او چیزی کمتر از یک مربی در لیگ داشته باشد. او می تواند یکی از مهارت های خوب مربیگری باشد و امیدوارم کار مربیگری را با موفقیت به پایان برساند.

او درباره برخوردش با حمید مطهری (به عنوان مربی فصل آینده نساجی) گفت: فوتبال است و همه مربیان لیگ دوستان ما هستند. شاید با 90 درصد مربیان دوستی طولانی مدت داشته باشیم. حمید یکی از آنهاست. من معتقدم این نسل جدید مربیان نسل بسیار خوب و پرتلاشی هستند. اعتماد و اطمینانی که مدیران اجرایی به آنها دیده اند جای ستایش است.

سرمربی پرسپولیس درباره انتخاب جانشین مطهری و احتمال حضور سیدجلال حسینی در کادر فنی تاکید کرد: تاکنون تصمیمی برای جانشینی مطهری گرفته نشده است. ما فکر می کنیم. دیروز این اتفاق افتاد وضعیت سید این هفته مشخص می شود. صحبتی که با سید داشتیم قدیمی بود. من چت جدیدی نداشتم. او باید به باشگاه بیاید.

وی در پاسخ به سوالی درباره امکان دریافت کمک خارجی گفت: هنوز چیزی مشخص نیست.

گل محمدی در ادامه صحبت های خود با اشاره به نیاز تیمش به مهاجم خاطرنشان کرد: باید اینطور باشد. ما دو مهاجم می خواهیم. چه ایرانی و چه خارجی. باید خط حمله را تقویت کنیم. در نقل و انتقالات هم خوب شروع کردیم. باید از سرعت خوب باشگاه در نقل و انتقالات تشکر کنم. نیمی از لیست بازیکنانی که به ما داده اند گرفته شده است.

در این صورت می توان یک مهاجم داخلی پیدا کرد؟ او گفت: «شما نمی توانید زیاد درباره جزئیات صحبت کنید. خیلی سریع عجله نکنید. ویژه.

سرمربی پرسپولیس همچنین از پاسخگویی به سوالی در مورد جذب سعید صادقی خودداری کرد و گفت: در مورد نام صحبت نمی کنم.

امروز در باشگاه جلسه فنی داشتی؟ گل محمدی در پاسخ به این سوال گفت: جلسه فنی نبود. ما گزینه ها را بررسی کردیم و ویدیوهای بازی آنها را تماشا کردیم.

به گزارش گل محمدی، تمرینات پرسپولیس برای فصل آینده از 8 تیرماه آغاز می شود.

خبرنگاری از سرمربی پرسپولیس پرسید که آیا می‌خواهی کادر فنی را تقویت کند و دستیارانش را از دست بدهد که او پاسخ داد: متاسفانه شرایط به گونه‌ای بود که با اولین مصدومیت یا اولین اشتباه دروازه‌بان، عده‌ای شروع به کر کردند. باز هم توهین کرد و گفت: این جدایی در درجه اول به نفع مربیان و اعتبار و شخصیت آنها بود، از اتفاقی که افتاد پشیمان شدم، در بحث فضای مجازی و رسانه ای؛ برخی از این مسائل جو و جو بدی ایجاد کرد، باید خیلی مراقب بودیم. آنها حق نداشتند ما را اینطور رها کنند. آنها در این دو سال و نیم خیلی کار کردند. اگر از کادر فنی جدا می شدند، در شرایط خوبی و فضایی بهتر، خودم دوست داشتم.

گل محمدی در نهایت در یک برنامه تلویزیونی درباره اعلام شماره قراردادش توسط رضا درویش مدیرعامل باشگاه گفت: بحث قراردادها شخصی است. درها را زد. او هم صادق است و مثل خیلی ها بلد نیست غیرواقعی حرف بزند و گرفتار آن فضا و آن سوالات شد.

دکمه بازگشت به بالا