استان ها

هم‌افزایی تولیدکنندگان برق منجربه بهره‌وری تولید می‌شود

به گزارش خبرگزاري خبرآنلاين از قزوين; محمد مهدی علایی استاندار قزوین در نشست با اتحادیه محصولات برق و الکترونیک اعلام کرد: استان قزوین برای افزایش تولید با تقاضای بالای زمین و زیرزمین مواجه است که این مهم نشان از سیاست کشور برای افزایش تولید و حمایت دارد. تهیه کنندگان.

وی همچنین گفت: البته تولیدکنندگان در این زمینه با مشکلاتی مواجه هستند اما به طور کلی و در نگاه کلان حوزه تولید رو به رشد است.

علایی بیان کرد: راه نجات اقتصاد کشور افزایش تولید است و سیاست افزایش اشتغال، کاهش بیکاری و کنترل تورم با افزایش تولید انجام می شود.

این مسئول ادامه داد: انجمن صنفی سازندگان تجهیزات برق و الکترونیک استان قزوین یک انجمن مدرن است و یکی از اساسی ترین و کم ارزش ترین نیازهای این انجمن ارتباط واحدها با یکدیگر است.

نماینده عالی دولت در استان همچنین گفت: در حوزه تولید برق و الکترونیک زنجیره ناشناخته ای در استان وجود دارد که هنوز برای واحدها مشخص نشده است و این شرکت ها می توانند با تجمیع تولید و تولید را بهبود بخشند. و همبستگی

فرماندار قزوین تصریح کرد: یکی از مزیت های کشور و یکی از نیازهای کشور صنعت تجهیزات برق و الکترونیک است و استان باید بتواند در زمینه تجهیزات برق و الکترونیک پیشرفت بیشتری داشته باشد. نتایج بهتری در این زمینه داشته باشد.

دکمه بازگشت به بالا