ورزشی

هدفمان در پرسپولیس جنجال کردن نیست/ از چالش‌های زیادی عبور کردیم

طبق اطلاعات معنویجعفر سمیعی در مصاحبه با رسانه های رسمی باشگاه پرسپولیس ، در مورد وضعیت این روزهای سرخپوشان اظهار داشت: خدا را شکر تیالا ، پس از حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا ، با آرامش و با هیجان فوتبال به جلو حرکت خواهیم کرد. “برنامه ما. “این عالی است و ما در دو قسمت کوتاه و بلند کار می کنیم.”

مدیر باشگاه پرسپولیس افزود: بخشهای مختلف باشگاه بدون وقفه کار آنها را دنبال می کنند. انرژی جوانی و نشاط ما از کار در پرسپولیس به ما کمک می کند تا سرعت کارها را افزایش دهیم و ما به دنبال یافتن بهترین نوع کار تیمی هستیم. این کار را انجام دهید زیرا ما معتقدیم که طرفین همیشه راحت خواهند بود. “تاکنون شرایط به این شکل بود و از این به بعد ما باید تلاش کنیم تا با همان شرایط پیش برویم.”

وی ادامه داد: در همان مدت حدود 50 روزی که به باشگاه پرسپولیس آمدم با مشکلات زیادی روبرو شدیم و با مشکلات و حاشیه های زیادی روبرو شدیم اما بدون کوچکترین بحثی همه این مشکلات را پشت سر گذاشتیم زیرا چشم ما به آینده است. “از این پس ، ما به توسعه همان شخصیت و سیاست ادامه خواهیم داد. من و همکارانم اعتقاد داریم که به جای اینکه در حاشیه قرار بگیریم ، باید کار کنیم و با دستاوردهای بیشتری از حاشیه خارج شویم.” “ما منتظر واکنش های احساسی مسئولان باشگاه در رسانه ها نیستیم و فقط آرامش ، پیشرفت و کسب افتخارات بیشتر برای آنها مهم است ، زیرا با این فرمول می توانیم بازی های حرفه ای خود را در زمین انجام دهیم.”

سمیعی همچنین گفت: بین تیم مدیریت باشگاه و کادرفنی و بازیکنان فنی رابطه خوبی وجود دارد. ما بر این اساس بنا شده ایم که می توانیم بدون هیچ مشکلی و با هماهنگی کامل به سمت آینده حرکت کنیم. تا به امروز این اصل را دنبال کرده ایم. از این به بعد ، ما باید چنین رویه ای را ادامه دهیم تا هواداران بدون استرس فقط از تیم خود حمایت کنند. من باید از هواداران وفادار پرسپولیس در اینجا تشکر کنم ، زیرا آنها با تمام توان از تیم و باشگاه حمایت می کنند ، و “با وجود خود ما به انجام کارهایی تشویق می شویم.” امیدواریم که میلیون ها هوادار پرسپولیس اخبار واقعی را از طریق رسانه های رسمی باشگاه و بدون هیچ شایعه ای دنبال کنند.

سرانجام مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: در آستانه سالروز شهادت شهید سرافراز کشورمان سردار حاج قاسم سلیمانی هستیم ، حاج قاسم سربازی در خدمت کشور و رهبر فرزانه انقلاب بود و عمر خود را وقف دفاع از عزت و عزت کرد. “مبارزات و مبارزات سردار سلیمانی هرگز از یاد مردم این منطقه پاک نخواهد شد ، مانند کلمات معروفی که وی گفت: ما ملت شهدا هستیم ، ما ملت حسینمام حسین هستیم.” آینده شامل نام و نشان سردار سلیمانی خواهد بود و “امروز به یاد داشته باشید.”

دکمه بازگشت به بالا