ورزشی

نگرانی مراکشی‌ها از تکرار سرنوشت ویلموتس – ایران در کازابلانکا – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش آنلاین، سایت البتولا موانع فسخ قرارداد مارک ویلموتس سرمربی بلژیکی راجا کازابلانکا را برجسته کرد.

رسانه های عربی نوشتند: «قرارداد «مخفی» ویلموتس با راجا و نظارت وکیلش بر شرایط آن ممکن است فسخ قرارداد را دشوارتر کند. اقدامات باشگاه ورزشی رجا در 24 ساعت آینده منتظر تصمیم رئیس باشگاه در خصوص مارک ویلموتس سرمربی بلژیکی است چرا که درخواست های زیادی از طرف هواداران برای اخراج وی دریافت شده است.

بند غرامت در فسخ قرارداد ویلموتس یکی از مواردی است که رجاوین را به دلیل نامشخص بودن رقم دقیقی که سرمربی بلژیکی در صورت اخراج دریافت خواهد کرد، ناامید کرده است. انیس محفوظ، رئیس باشگاه، قرارداد ویلموتس را با راجا فسخ کرد و برخی از مدیران باشگاه نیز از شرایط و ضوابط آن به ویژه نقطه پایانی مطلع بودند.

کاترین کسی است که بیشترین بهره را از جزئیات با باشگاه و تیم ویلموتس می برد و این به او کمک کرد تا در بسیاری از نبردهای قبلی خود، آخرین بار مقابل فدراسیون فوتبال ایران، پیروز شود.

کاترین موسسه حقوقی را ترک کرد تا فقط قراردادهای شوهرش را به تیم های خود بدهد، زیرا رسانه های بلژیکی قبلا تایید کرده بودند که او وکیلی است که موکل دیگری جز شوهرش ندارد. فیفا پیش از این به نفع ویلموتس رای داده بود که بر اساس آن فدراسیون ایران به دلیل جدایی 6 میلیون یورویی جریمه شد. ویلموتس قراردادی سه ساله برای هدایت تیم ملی ایران امضا کرد، اما تنها در شش بازی مربیگری کرد، پس از اینکه هفت ماه بعد از تیم ایران جدا شد و از او به عنوان «نقض قرارداد» یاد شد.

بر اساس آخرین قسمت از گزارش رسانه ها، اعضای باشگاه راجا منتظر نشست فوری روز یکشنبه با انیس محفوظ، رئیس باشگاه برای تصمیم گیری در مورد سرنوشت ویلموتس هستند.

دکمه بازگشت به بالا