اجتماعی

نسل جدید واحدهای سیار معاینه فنی به‌زودی وارد چرخه خدمات‌رسانی می‌شود

مدیر مرکز معاینه فنی خودروهای تهران گفت: پروژه مشترک طراحی و نصب نسل جدید واحد معاینه فنی سیار با استفاده از ظرفیت تخصصی مرکز معاینه فنی خودرو تهران و سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران به زودی تکمیل می شود. انجام شده

به گزارش شیمیشی، شادی مالکی درباره نسل جدید واحدهای سیار و تفاوت آن با واحدهای سیار موجود توضیح داد: در حال حاضر 7 واحد کنترل فنی یک طرفه خودروهای سبک در سطح شهر وجود دارد که از ابتدا به 15 دستگاه افزایش می یابد. جولای.. واحدهای سیار فعلی قابلیت بارگیری و حمل جرثقیل را دارند که با توجه به مشکلات حمل آن، برای کاهش آسیب به تجهیزات و کالیبراسیون، ترجیحاً هر ساله میزان حرکت محدود شود. در نهایت نباید بیشتر از 3-4 بار در سال باشد.

وی تاکید کرد: البته لازم به ذکر است که این واحدهای سیار که از سال 1396 به دلیل چالش های ایجاد مرکز ثابت – مانند ارزش بالای زمین و محدودیت فضا در برخی از مناطق شهرداری راه اندازی شده اند. توسط بخش خصوصی – قادر به دستیابی به هدف مورد نظر در توسعه کمی، ارائه خدمات و دسترسی محلی به این خدمات است، اما به دلیل نحوه انتقال، ویژگی های لازم را به عنوان یک واحد سیار ندارد. در همین راستا نسل جدیدی از این واحدهای سیار را برای سهولت در حمل و نقل و حمل و تکمیل آن طراحی و روانه بازار می کنیم. این پروژه در واقع یک پروژه مشترک با سازمان آتش نشانی است که تجربه و تخصص لازم در این زمینه را دارد.

رئیس مرکز معاینه فنی شهر تهران ابراز امیدواری کرد: طبق برنامه ریزی انجام شده، کمتر از 2 ماه دیگر اولین واحد با قابلیت های مذکور راه اندازی شود.

مالکی همچنین با اشاره به قابلیت این نسل جدید یونیت سیار خاطرنشان کرد: این واحد سیار قابلیت تعویض روزانه را دارد و در کمتر از یک ربع ساعت در محل مورد نظر نصب می شود. با این واحد سیار امکان ارائه خدمات معاینه فنی در محل به سازمان ها و موسسات متقاضی را خواهیم داشت. حتی مجتمع های مسکونی نیز در صورت وجود فضای مناسب می توانند از خدمات این واحد استفاده کنند.

به گزارش سایت سیتی، رئیس مرکز معاینه فنی شهر تهران تاکید کرد: در سمت های جدید با هدف جلوگیری از سفرهای درون شهری و بحث آلودگی هوای ناشی از تردد خودروها، خدمات معاینه فنی در محل ارائه می شود. درخواستی برای اولین بار اولین بار در کشور

انتهای پیام

تیم خبری مقالات اجتماعی

پژوهشگر اجتماعی با نگاهی منطقی و نوآورانه. ارائه دیدگاه‌های تازه درباره تفاوت‌های فرهنگی و مسائل اجتماعی.
دکمه بازگشت به بالا