اقتصادی

نحوه جذب تیم‌های فناور در مرکز نوآوری علوم تربیتی و روان‌شناسی

رئیس مرکز نوآوری دانشکده آموزش و روانشناسی در خصوص راه اندازی مرکز نوآوری در حوزه روانشناسی و علوم تربیتی گفت: تعریف ایده مدرنی ارائه می شود.

به گزارش شیمیشی ، فرنوش عالمی هدف از ایجاد مرکز نوآوری در دانشکده آموزش و روانشناسی دانشگاه بهید بهشتی را ایجاد فرصتی برای رشد و پیشرفت در این زمینه دانست و افزود: خلاقیت ، خلاقیت ، نوآوری و تجارت خصوصاً در روانشناسی و آموزش علوم و آموزش بخشهای مختلف جامعه و سازمانها.

وی با تأکید بر اینکه این یک مرکز نوآوری برای افرادی است که به دنبال تغییر و ایجاد ارزش هستند ، گفت: اعضای هیئت علمی در این مرکز می توانند با راه اندازی مشاغل خلاق و دانش بنیان ارزش آفرینی کنند و در این راستا با اعضای این مرکز همکاری می کنیم یکی شود “ما کمک خواهیم کرد.

در این اطلاعیه با تأکید بر اینکه اعضای هیئت علمی دانشگاه می توانند پروژه های خود را در مرکز تعریف و اجرا کنند ، یادآور شد: ارائه خدمات مشاوره ای به دانشجویانی که ایده به روز ندارند از دیگر خدمات این مرکز است. در عین حال ، ما به دانش آموزانی که ایده دارند کمک می کنیم تا ایده هایی نزدیک به تجارت کسب کنند.

رئیس مرکز نوآوری روانشناختی دانشگاه بهاد بهشتی ، پشتیبانی پروژه ها و تحقیقات مدرن ، پشتیبانی مالی ، ایجاد تیم ها و شبکه ها ، برقراری ارتباط با سازمان ها و شتاب دهنده های دولتی و غیردولتی و سایر خدماتی که این مرکز به تیم های فناوری ارائه می دهد. وی افزود: علاوه بر این ، تیم های مستقر در این مرکز به آزمایشگاه های یادگیری فناوری ، روانشناسی و علمی می رسند.

در این بیانیه با اعلام اینکه ایده ها به صورت “Nova Design” و “ایده های ارائه شده در خارج از پروژه” در مرکز قرار می گیرند ، می گوید: “ایده های ارسال شده با” Nova Design “پس از مشاهده اولیه” Nova “پردازش می شوند. “در ابتدا ، کارگاه های آموزشی و جلسات مشاوره برگزار می شود ، و پروژه دوباره به پایان می رسد ، و این بار پروژه های انتخاب شده توسط پارک علم و فناوری انتخاب می شوند ، پس از آن تیم های منتخب در مرکز مستقر می شوند و دریافت می کنند حمایت مالی و مشاوره.

وی افزود: ایده هایی که از خارج از “طرح نوا” به ما می رسد ، پس از انتشار فراخوان جهانی از طریق شبکه های اجتماعی و وب سایت های مرتبط ، تیم های مدرن شناخته می شوند و پس از استخدام نوآوران و گذراندن دوره های مربوطه ، تیم ها استخدام می شوند. “

انتهای پیام

تیم تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تخصص و تجربه گسترده در زمینه تحلیل‌های اقتصادی هستم. با بهره‌گیری از روش‌های هوشمند و دسترسی به منابع معتبر، سعی می‌کنم تا به شما اخبار و تحلیل‌هایی با رویکردی هوشمندانه و خوانای ارائه دهم. هدفم این است که شما را در تصمیم‌گیری‌های مالی خود همراهی کنم و با اطمینان در مسیر صحیح قرار بگیرید.
دکمه بازگشت به بالا