اجتماعی

ممنوعیت توقف وسایل نقلیه در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن

بخشدار منطقه 9 تهران از تشکیل جلسه مشترک با پلیس راهنمایی و رانندگی در خصوص پیشگیری و آمادگی برای راهپیمایی 22 بهمن خبر داد.

به گزارش شیمیشی، سید محمد رحیم مرتضوی بخشدار منطقه 9 تهران در خصوص ضرورت پیش بینی مسیرهای تردد در مسیر چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: در جلسات مشترک با پلیس راهنمایی و رانندگی. ، برای تسهیل در عبور و مرور شهروندان و سهولت تردد در این روز ملی برنامه ریزی های مهمی انجام شده است.

مرتضوی همچنین گفت: از ساعت 23 شب شنبه 21 بهمن ماه، درهای جنوبی رینگ داخلی میدان آزادی و ورودی و خروجی خیابان های شهید نوری نیارکی، شهید دستغیب، هاشمی و بترنری به سمت جاده آیت الله سیدی بسته شده است. .

فرماندار منطقه 9 گفت: صبح روز 31 بهمن ماه جاده شهید لشگری توسط فروشگاه رفاه و ورودی فروشگاه لشگری به رینگ بیرونی میدان آزادی بسته می شود.

این مسئول در نهایت از ممنوعیت توقف کلیه خودروها در حاشیه خیابان آزادی و جاده آیت الله صیدی از ساعت 22 عصر روز 21 بهمن ماه تا پایان مراسم روز 22 بهمن ماه خبر داد.

وی بیان کرد: محدودیت های ترافیکی چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از طریق شبکه های اجتماعی، رادیو، تلویزیون و نصب بنر در محدوده خیابان آزادی و جاده آیت الله سیدی به صورت گسترده به شهروندان اعلام می شود.

انتهای پیام

تیم خبری مقالات اجتماعی

پژوهشگر اجتماعی با نگاهی منطقی و نوآورانه. ارائه دیدگاه‌های تازه درباره تفاوت‌های فرهنگی و مسائل اجتماعی.
دکمه بازگشت به بالا