اجتماعی

مشکلات پلاک‌های ثبتی و اختلافات بین شهرداری‌ها و اعضای تعاونی عمده مشکلات مردم استان تهران

استاندار تهران با حضور در سامانه «سامد» و رصد مشکلات مردم استان تهران بر رفع مشکلات در زمان کوتاه تاکید کرد.

به گزارش شیمیشی، علیرضا فخاری علاوه بر حضور در سامانه «سامد» گفت: در مرکز ارتباطی صمد (111) با مردم استان تهران کار کردیم که مسائل و مشکلات شهری و روستایی از جمله مشکلات شهرهای مختلف در استان، امکانات و توانایی ها حوزه خدمات شهری بود که در ملارد چیزهایی جالب بود و قول دادم در سفر به ملارد از آن مکان دیدن کنم.

وی ادامه داد: عمده مشکلات مربوط به تعارضات شهرداری و اعضای تعاونی است که مربوط به گذشته است و باید برطرف شود تا مردم از خدمات اولیه در حوزه های مختلف بهداشتی، درمانی و خدماتی بهره مند شوند. مانند آسفالت خیابان.

برای حل هر چه سریعتر مشکلات مردم استان تهران صحبت کردند

استاندار تهران تاکید کرد: در برخی موارد مشکلات ثبت نامی و پلاکی از سوی شهروندان مطرح و راهنمایی های لازم انجام شده و باید مشکلات مردم را از آن طریق حل می کردیم.

استاندار تهران گفت: ارتباطات امروز نشان داد که برخی افراد اگر قاضی قانون نباشند ممکن است روند قانون و اجرای برخی مسائل را برای حل مشکلات خود ندانند و این ارتباط کمک می کند تا دو نفر باشند. هشدار راه.

فخاری تاکید کرد: مسئولان باید بدانند چه مشکلاتی در استان وجود دارد. هم از نظر کمی و هم از نظر کیفی. از سوی دیگر، افراد نیز آموزش می بینند تا مشکلات خود را در ارتباط مستقیم حل کنند.

استاندار تهران در خصوص درخواست مردم گفت: مردم در اسرع وقت با فرمانداران مربوطه در سطح شهرستان ها تماس بگیرند و مشکلات را با شماره 111 اعلام کنند و حتی می توانند با استاندار تهران تماس بگیرند.

به گزارش واحد ارتباطات وزارت کشور، وی درباره کوتاهی برخی مدیران در سطح استان گفت: یکی از مواردی که مردم از آن گلایه دارند مشکلات ناشی از بی اطلاعی از قانون یا مشکلات ناشی از آن است. از جهل قانون منعقد شده است. ربطی به مسئول خود ندارد و اگر مسئول مربوطه بی تفاوت باشد مورد غفلت قرار می گیرد

انتهای پیام

تیم خبری مقالات اجتماعی

پژوهشگر اجتماعی با نگاهی منطقی و نوآورانه. ارائه دیدگاه‌های تازه درباره تفاوت‌های فرهنگی و مسائل اجتماعی.
دکمه بازگشت به بالا