ترندهای کسب و کارعمومی

مشخصات فنی کانال اسپلیت اینورتر هایسنس

داکت اسپلیت اینورتر نوعی کولر گازی است که مانند هر کولر گازی دیگری از قطعات مختلفی مانند کمپرسور، لوله مو، کندانسور و اواپراتور تشکیل شده است. تفاوت این نوع کانال اسپلیت اینورتر در استفاده از نوع متفاوت کمپرسور است.

هنگامی که اتاق به دمای مطلوب می رسد، اینورتر سرعت موتور را کاهش می دهد تا در مصرف انرژی صرفه جویی شود و دمای مورد نظر حفظ شود. تفاوت این است که اینورتر داکت اسپلیت از کمپرسور سرعت متغیر (اینورتر) استفاده می کند. به طور کلی یک داکت اسپلیت از دو مجموعه داخلی و خارجی تشکیل شده است که همانطور که گفته شد مهمترین قسمت های آن کمپرسور، لوله مو، کندانسور و محرک می باشد. به جز نوع کمپرسور مورد استفاده در اینجا، اینورتر داکت اسپلیت هیچ تفاوتی با سایر سیستم های داکت اسپلیت ندارد. در این محصول از اینورتر INOT استفاده شده است. برای خرید این محصول با نمایندگی اینورتر INOT تماس بگیرید.

به دلیل تفاوت در نوع کمپرسور، گاز در داکت اسپلیت اینورتر دوستدار محیط زیست است و در واقع به این دستگاه ها دوستدار محیط زیست می گویند.

نحوه عملکرد یک اینورتر داکت اسپلیت

در سیستم های اسپلیت معمولی از کمپرسورهایی استفاده می شود که تحت بار هستند و برق زیادی مصرف می کنند. در این سیستم ها وقتی کمپرسور روشن می شود حدود 16 آمپر جریان از برق ساختمان می گیرد (مثلا میتسوبیشی اسپلیت داکت 24000). حال فرض کنید دمای اتاق را روی 25 درجه تنظیم کرده اید. پس از یک دوره کار و تبادل دمای اتاق، داکت اسپلیت بلافاصله پس از رسیدن به دمای اتاق تنظیم شده، کمپرسور را خاموش می کند. حال اگر به دلایلی دمای اتاق دوباره گرم یا سرد شود، کمپرسور دوباره شروع به کار کرده و با 16 آمپر به کار خود ادامه می دهد.

با این حال، با یک کمپرسور اینورتر، سرعت موتور متغیر است. در این سیستم های اینورتر کانالی، کمپرسور با روشن شدن دستگاه فوراً به 16 آمپر برق نیاز ندارد، اما به تدریج با جریان کم (مثلاً 9 آمپر) شروع به کار می کند و در صورت نیاز جریان بیشتری را برای تغذیه آن مصرف می کند. بنابراین اینورترهای پروانه ای کار خود را با نصف توان مصرفی کمپرسورهای معمولی انجام می دهند و بر خلاف کمپرسورهای معمولی با رسیدن به دمای مطلوب خاموش نمی شوند. در عوض، با مصرف انرژی کم 4 آمپر به طور هوشمندانه کار می کند، بنابراین دمای اتاق زیاد نوسان نمی کند.

سیستم Vrf

VRF (مخفف Variable Refrigerant Flow) یکی از پیشرفته ترین تهویه مطبوع مناسب برای ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری است که با نام VRV (مخفف Variable Refrigerant Volume) نیز شناخته می شود.

یک سیستم VRF شامل یک واحد خارجی (یک واحد متراکم کننده متشکل از یک کمپرسور و یک کندانسور) است که در خارج از ساختمان و چندین واحد داخلی (تهویه) در داخل ساختمان و در مکان‌های مختلف قرار می‌گیرد.

نحوه عملکرد سیستم VRF

در این سیستم Vrf مبرد مایع تولید شده از تراکم در یونیت خارجی در انشعابات مختلف به واحد داخلی توزیع شده و پس از عبور از شیر انبساط وارد کویل خنک کننده DX می شود. از طرفی هوای ورودی به یونیت داخلی (هوای اتاق) سیستم Vrf از سیم پیچ عبور کرده و پس از کاهش دما به داخل اتاق دمیده می شود. بنابراین در سیستم VRF از سیکل تبرید (Carnot) استفاده می شود.

در فناوری سیستم VRF، به دلیل استفاده از کمپرسورهای دیجیتال یا کمپرسورهای چرخشی اینورتر، سرعت جریان مبرد ورودی به واحد رزین داخلی ممکن است متفاوت باشد. بنابراین با تغییر دبی مبرد می توان دمای هر فضا را به راحتی کنترل کرد. واحد داخلی یک سیستم VRF شبیه به یک فن است. با این تفاوت که به جای آب، مایع خنک کننده در داخل لوله رزین جریان دارد.

کولر و پیچ کولر را اسکرول کنید

چیلرهای اسکرول و چیلرهای اسکرو زیرمجموعه ای از چیلرهای تراکمی هستند که با توجه به نوع کمپرسور مورد استفاده آنها نامگذاری شده اند. یکی از عوامل طبقه بندی ماشین های تبرید تراکمی، نوع کمپرسور انتخاب شده توسط طراحان و سازندگان می باشد.

کمپرسور عنصری است که اختلاف فشار (به دلیل خلاء) ایجاد می کند که باعث می شود مبرد در چرخه مبرد فشار بخار به گردش درآید. بنابراین وجود تجهیزات تهویه مطبوع از جمله انواع تهویه مطبوع بسیار مهم بوده و همواره مورد توجه ویژه قرار می گیرد.

انواع کمپرسور و چیلر عبارتند از:

حال چرخش

فیلمنامه او

یکدیگر

پیچ

سانتریفیوژ

در این میان می توان گفت که کمپرسورهای روتاری و اسکرو در سال های اخیر به پرکاربردترین کمپرسورها در تبرید تراکمی تبدیل شده اند. در محدوده معینی از ظرفیت های خنک کننده (معمولاً 70 تا 840 کیلووات)، هر دو کمپرسور می توانند برای ساخت واحدهای تبرید مانند چیلرهای دوار و چیلرهای پیچی استفاده شوند.

چیلر را بچرخانید

کمپرسورهای اسکرول اغلب در چیلرهای اسکرول هوا خنک (5-100 کیلو وات در هر کمپرسور) و به ویژه در پروژه های تهویه مطبوع استفاده می شوند. این کمپرسورها دارای دو سیم پیچ هستند که فشار مبرد را افزایش می دهند. به طور معمول یکی از آنها ثابت است و دیگری بدون چرخش در یک دایره می چرخد. بنابراین پس از دمیدن گاز مبرد به داخل سیم پیچ ثابت، گاز از طریق چرخش سیم پیچ بین دو سیم پیچ و در نهایت از مرکز سیم پیچ ثابت تحت فشار متراکم می شود.

چیلر پیچ

کمپرسورهای اسکرو اغلب در ظرفیت های بالا (70 تا 1070 کیلو وات در هر کمپرسور) و همچنین از کولرهای صنعتی و یخچال در کولرهای اسکرو استفاده می شود. این کمپرسورها از دو پیچ برای فشرده سازی مبرد گازی استفاده می کنند. به گونه ای که همزمان سنسور گاز ورودی در فضای بین دو حلقه محبوس شده و با آنها می چرخد. سپس پس از افزایش فشار، در خروجی سنسور تخلیه می شود.

سیستم کانال 9.0 کیلووات یک کانال رسانه ای تقسیم شده است. با سیستم تهویه مطبوع جدید 9.0 کیلوواتی Midea در تمام طول سال از راحتی تمیز در سراسر خانه خود لذت ببرید.

با داکت اسپلیت مدیا می توانید کل خانه خود را تهویه کنید. داکت اسپلیت مدیا با راه حل سیستم صوتی یکپارچه برای راحتی، کارایی، سادگی و قابلیت اطمینان واقعی، راحتی کامل خانه را به شما می دهد. مهارت های موجود عبارتند از:

7.1 کیلو وات

9.0 کیلو وات

10.5 کیلو وات

12.5 کیلو وات

14.0 کیلو وات

17.0 کیلو وات

کانال تقسیم رسانه 9.0 کیلو وات

سخت ساخته می شود

راحتی قابل اعتماد با یک واحد بیرونی ساخته شده برای دوام و آزمایش در شرایط آب و هوایی شدید.

تکنولوژی ضد خوردگی باله زرد

یک پوشش ضد خوردگی ویژه از سرمایه گذاری تهویه مطبوع خانه شما در برابر تأثیرات محیطی محافظت می کند.

مصرف انرژی با اینورتر کواترو DC

تکنولوژی اینورتر DC دارای عمر طولانی و مصرف انرژی به صرفه است.

داکت اسپلیت مدیا راه حلی برای خنک کردن یا گرم کردن کل خانه شما است. یک سیستم کانال گردش معکوس با یک واحد داخلی و خارجی کار می کند. بسته به تنظیمات سیستم شما، یونیت داخلی هوا را از طریق کوره هوای برگشتی در خانه خنک یا گرم شده شما می کشد و سپس آن را از طریق کانال های موجود در فضای سقف و خروجی های سقف یا دیوار به داخل خانه می راند.

مزایای داکت اسپلیت مدیا

دمای خانه از مناطق خاصی انتخاب شده است تا گرمایش و سرمایش را بهینه کند تا خانه شما راحت باشد. داکت اسپلیت مدیا دارای کنترل هوشمند برای جلوگیری از هدر رفتن انرژی است.

کمپین منطقه بندی هوشمند

صرفه جویی در قبض برق

بدون فدا کردن راحتی

منطقه بندی سیستم مجرای اسپلیت مدیا جدید به این معنی است که همه می توانند از دما و جریان هوای خود لذت ببرند و شما می توانید با خاموش کردن جریان هوا در اتاق هایی که از آنها استفاده نمی کنید، در مصرف انرژی و هزینه های عملیاتی صرفه جویی کنید.

Midea یک گروه فناوری جهانی پیشرو است. داکت اسپلیت مدیا فضایی راحت ایجاد می کند که به شما امکان می دهد از زمان با کیفیتی در خانه لذت ببرید.

Media از زمان تأسیس در سال 1968 به یک رهبر جهانی در کالاهای مصرفی، تهویه مطبوع، روباتیک و سیستم‌های اتوماسیون صنعتی و زنجیره‌های تامین لجستیک هوشمند تبدیل شده است. Midea به بیش از 200 کشور صادر می کند.

محیط خنک کننده

چیلر DC اینورتر کولرگازی سری Aqua Tempo Super II جدیدترین چیلر DC اینورتر کولرگازی میدیا می باشد. طراحی و کارایی آن، آن را برای کاربردهای مختلف مناسب می کند. چیلرهای نوار نقاله قادرند دمای محیط را تا 52 درجه سانتیگراد و دمای آب را تا 0 درجه سانتیگراد خنک کنند.در کنار محصول از دستگاه های فن استفاده شده است.

سوئیچ جریان آب و کنترل کننده سیمی هر دو در خنک کننده مدیا تعبیه شده اند و نصب را آسان می کنند. یک ماژول هیدرولیک با پمپ آب و مخزن انبساط را می توان به عنوان یک گزینه سفارشی سازی برای برآوردن نیازهای نصب خاص اضافه کرد.

نصب کولر مدیا اینورتر DC

بازده انرژی دارای رتبه A++

دامنه کاربرد گسترده

نصب و سرویس آسان

مبدل حرارتی با راندمان بالا

مدل مدیا پیچ کولر گازی

چیلرهای پیچی هوا خنک Midea برای رفع نیازهای فعلی و آینده برای قابلیت اطمینان، بهره وری انرژی و کنترل هوشمند طراحی شده اند. کولر مدیا پیچ از بهترین تکنولوژی موجود امروزی استفاده می کند: کمپرسورهای پیچ روتور دوقلو و دریچه های ظرفیت متغیر به طور ایده آل با خنک کننده ها و کندانسورهایی که برای انتقال حرارت و کارایی بالاتر پیکربندی شده اند مطابقت دارند. مدیا چیلر مدل پیچی برای مدارس، بیمارستان ها، مراکز خرید، ساختمان های تجاری و همچنین کارخانه ها و کارخانه های تولیدی ایده آل است.

پیچ رسانه ای AC (T1-T3)

کمترین هزینه کل مالکیت

عملیات بی صدا

صرفه جویی در هزینه های عملیاتی

سادگی طراحی

نصب آسان و سریع

بسته رسانه ای برتر

پکیج های تهویه مطبوع سقفی Midea برای ارائه راه حلی همه کاره برای ساختمان های کارخانه های بزرگ، انبارها یا سایر کاربردها طراحی و تولید می شوند. انعطاف پذیری طراحی سقف بسته رسانه ای شامل طراحی فشرده است.

از خواص ضد خوردگی ویژه پشت بام پکیج مدیا می توان در مناطقی که در معرض مواد ساحلی یا اسیدی قرار دارند استفاده کرد. اقدامات مختلفی برای اطمینان از عملکرد عادی و قابل اعتماد واحدهای خورشیدی بسته رسانه ای وجود دارد: حفاظت از جریان سیستم، حفاظت از سوئیچ فشار بالا/پایین، حفاظت روشن/خاموش سنسور دما و غیره. حفاظت سه سطحی را می توان سفارشی کرد.

مجموعه ای از مدل های سقف بسته های چند رسانه ای با محدوده توان 22-105 کیلو وات

مقاومت بالای بدنه در برابر خوردگی (فولاد صنعتی گالوانیزه G-90) توسط تست ASTM A 653 تایید شده است.

لوله کشی مسی با کیفیت در تمامی قسمت های سقف پکیج مدیا;

کمپرسورهای اسکرول بسیار کارآمد و قابل اعتماد توسط Copeland، Hitachi و Danfoss تولید می شوند.

پانل کنترل یکپارچه با عملکردهای کنترل، خود تشخیصی، حفاظت، کنترل دما؛

پورت خارجی (برای اتصال گیج فشار) برای بررسی فشار مایع خنک کننده.

اتصال جانبی یا پایین کانال های هوای سقف رسانه ای در هنگام نصب مشخص می شود و قطعات یا خروجی های هوای ورودی با درپوش بسته می شوند.

مجهز به بخاری برقی اختیاری، نصب شده در کارخانه (در هنگام سفارش مشخص می شود)

دارای عناصر گرمایشی، دریچه هایی برای مخلوط کردن هوای تازه، و فیلتر هوای قاب چرخشی با افزایش راندمان در سانروف بسته رسانه ای.

کنترل از راه دور بی سیم – ترموستات Midea KJR-12B با سنسور دمای یکپارچه.

چرخ فن یک درایو تسمه V است، موتور یک “لغزنده” با کشش قابل تنظیم روی قرقره است، و یک راه آسان برای بسته بندی رسانه ای دریچه وجود دارد.

بخاری‌های گازی توسط کارخانه سازنده نصب نمی‌شوند و به‌عنوان گزینه‌ای عرضه نمی‌شوند، اما برنامه‌های گرمایش گازی کانالی را می‌توان با مشعل‌های اتوماسیون و بسته رسانه‌ای سفارش داد.

داکت اسپلیت یونیورسال (مبرد R410A) یک کولر گازی کانالی یا کولر گازی مرکزی پشت سقف کاذب یا خراش نصب می شود که یونیت داخلی کولر گازی را کاملا مخفی می کند. هوا از طریق سیستم مجاری عایق حرارتی که در فضای بین سقف ها نیز قرار دارند، توزیع می شود. داکت اسپلیت جهانی با مبرد سازگار با محیط زیست مدل های R410A در خط 1.5 تن تا 5.0 تن و بزرگترین واحد با مبرد R407C 7.5 تن است. همه مدل ها صرفه جویی در مصرف انرژی و عملکرد بالا دارند. یک انتخاب عالی برای ویلا، آپارتمان یا دفتر.

نصب کولر گازی کانالی یک امر پیچیده است که نیاز به دانش حرفه ای و کارکرد تجهیزات دارد. مهمترین فاکتور هنگام نصب داکت اسپلیت به طور کلی طراحی سیستم داکت است. قیمت نصب بر این اساس محاسبه می شود. برنامه ریزی و انتخاب صحیح باعث صرفه جویی در وقت و منابع شما می شود. هزینه کلی نصب یک کانال به فاصله بین واحدهای داخلی و خارجی، طول سیستم کانال، ارتفاع واحدها و فضای موجود برای نصب کانال AC بستگی دارد.

نگهداری استاندارد AC باید شامل موارد زیر باشد:

عیب یابی و بازرسی AC، دیاگ.

بررسی وضعیت خط لوله

بررسی فیوزهای اسپلیت کانال معمولی

تمام اتصالات الکتریکی را بررسی کنید

تمیز کردن فیلترهای مجرای هوای عمومی

شستشو با بخار آب با فشار آب

کندانسور را با فشار آب (در صورت لزوم) تمیز کنید.

شارژ کمپرسور موج تقسیم مشترک با مبرد (در صورت لزوم)

عیوب جزئی که نیازی به جداسازی قطعات و تعویض قطعات ندارند را برطرف کنید.

درایور اسپلیت هایسنس

مجموعه کولر گازی اسپلیت کانالی هایسنس از پنج ظرفیت 2.5 کیلووات، 3.5 کیلووات، 5 کیلووات، 7.1 کیلووات و 9 کیلووات تشکیل شده است که راه حل مناسب تهویه مطبوع را برای هر خانه ای فراهم می کند.

همه مدل های داکت اسپلیت هایسنس دارای کمپرسور اینورتر دیجیتال برای صرفه جویی نهایی در مصرف انرژی هستند و همچنین می توانید مطمئن باشید که نقش خود را برای کمک به محیط زیست انجام می دهید زیرا مدل های داکت اسپلیت هایسنس از جدیدترین مبرد R32 استفاده می کنند. مدل های 5 کیلووات و 9 کیلووات دارای کنترل هوشمند Wi-Fi به عنوان استاندارد با سایر مدل ها هستند تا این ویژگی را در آینده نزدیک اضافه کنند. داکت اسپلیت هایسنس بسیار کم استفاده و کاملا بی صدا است.

مشخصات فنی کانال اسپلیت اینورتر هایسنس

عملکرد سرمایش و گرمایش

دارای کیت اینورتر

مصرف بسیار کم

فوق العاده آرام

این یک کمپرسور چرخشی است

گاز R410 دارد

با دیوارهای لمسی حرارتی

امکان نصب تخت آبگرم

ابا docket ea media

کانال های رسانه ای اسپلیت با طراحی مناسب و کیفیت بالا در دسترس هستند. واحدهای AC کانالی اغلب کاربردی ترین انتخاب برای خنک کردن یا گرم کردن مناطق بزرگ هستند که نمی توانند یا نمی توانند توسط واحدهای دیواری که می توانند هوا را در مناطق بزرگ توزیع کنند، تهیه کنند. داکت اسپلیت مدیا برای خانه ها، دفاتر روباز، مغازه ها، مدارس، رستوران ها، ویلاها و سایر مکان های بزرگ مناسب است. مزیت داکت اسپلیت مدیا این است که نصب آن آسان و راحت است. برای اطلاعات بیشتر به این وبلاگ مراجعه کنید.

کانال های تلویزیونی با تقسیم توان بالا

این سری از کانال‌های اسپلیت مدیا برای حفظ پارامترهای دما در لابی‌های بزرگ سوپرمارکت‌ها، انبارها، فرودگاه‌ها و ایستگاه‌های قطار، با کانال‌های بزرگ و گروه‌های شبکه توزیع یا انواع تکی فیدرهای هوا طراحی شده‌اند.

معمولا یونیت های داخلی بر روی سقف، سقف کاذب و یا در قسمت های فنی مانند “اتاق تهویه” نصب می شوند. واحدهای داخلی مجهز به فن های فشار قوی، با فشار خارجی – از 100 تا 250 Pa، بسته به مدل هستند. همچنین می توان از آن برای اتصال مدارهای فریون 2 یا 4 لوله بین واحدهای داخلی و خارجی استفاده کرد.

فناوری جداسازی رسانه پیشرفته

جداکننده مدیا باله آبی

این یک فناوری تقسیم شده برای محافظت در برابر خوردگی است. حفاظت از خوردگی ویژه مبدل حرارتی محافظت در برابر آب و هوا و اثرات شدید آب و هوا را فراهم می کند. رنگ آن می تواند متفاوت باشد (آبی، سبز، طلایی یا بدون رنگ (لاک شفاف).

هوای تازه در یک مجرای جداگانه مخلوط می شود

سازماندهی هوای تازه – از یک مجرای مجزا (در یک سیستم مجرای اسپلیت مدیا با چنین عملکردی، کانال معمولاً قطر کمی دارد و در امتداد بزرگراه قرار می گیرد)

قابلیت مدیا اسپلیت داکت

در بین تمامی محصولات کولر گازی میدیا، اگر در مورد مساحت های بزرگ صحبت کنیم، یونیت داکت اسپلیت میدیا مناسب ترین کولر گازی تجاری است.

اگر یک آپارتمان بزرگ، ویلا، دفتر کار در فضای باز، مرکز خرید یا هر فضای عمومی سرپوشیده دیگری دارید، کانال رسانه ای اسپلیت همان چیزی است که به دنبال آن هستید. آیا می خواهید در صورت نیاز به اصلاحات، از دردسر نصب مجدد کولر گازی مرکزی خود جلوگیری کنید؟ اولویت داکت اسپلیت مدیا این است که زندگی شما را راحت تر و راحت تر کند. اکنون انتقال هوای ورودی از عقب به پایین سریع و آسان است. این بر طیف گسترده ای از سیستم های تهویه مطبوع موجود تأثیر می گذارد. شرکت تهویه مطبوع Midea همیشه با آخرین تکنولوژی همگام است. اگر می خواهید با لوازم مدرن همگام باشید، Midea چیزهای زیادی برای ارائه دارد.

سیستم های داکت اسپلیت مدیا با ویژگی های زیر ارائه می شوند:

عملکرد ضد سرماخوردگی

یخ زدایی خودکار

تنظیم مجدد خودکار:

رطوبت مستقل؛

حالت خواب؛

پمپ تخلیه داخلی اختیاری؛

سوراخ هوای تازه

سیستم های تهویه مطبوع به گونه ای طراحی شده اند که انعطاف پذیر باشند.

دکمه بازگشت به بالا