ورزشی

مدال نقره هاکی روی یخ بانوان ایران قطعی شد/ یک قدم مانده به طلا

آفتاب‌‌نیوز :

دختران هاکی باز ایران که با پیروزی در دو بازی قبلی خود انگیزه‌ای مضاعف برای کسب قهرمانی گرفته بودند در دیدار با هند از همان ابتدا بازی را هجومی آغاز کردند و توانستند در پریود اول ۳ بر ۰ نتیجه را به سود خود ثبت کند.

در پریود دوم نیز دختران ایران با ارائه یک بازی زیبا و تماشاگر پسند ۲ گل دیگر به ثمر رساندند. پریود سوم بازیکنان خستگی ناپذیر کشورمان ۵ گل دیگر وارد دروازه حریف هندی شان کردند تا این بازی جذاب را با نتیجه ۱۰ بر ۰ به نفع خود ثبت کنند.

برای ایران عسل حیدری (دو گل)، دیبا فرزام نیا، فاطمه شاهسوند، نگار خرم، شبنم عرب، یگانه بهرامی، آذین قارونی، زهرا رضایی و فاطمه اسماعیلی موفق به گلزنی شدند.

با کسب این پیروزی مدال نقره قطعی شد، اما این عنوانی نیست که نایب قهرمان دوره قبل این رقابت‌ها را راضی کند. دختران تیم ملی کشورمان با هدف ایستادن روی سکوی قهرمانی راهی این مسابقات شدند و با توجه به نتایجی که در سه بازی گذشته به آوردند گذشتن از سد فیلیپین و تصاحب جام قهرمانی دور از دسترس نخواهد بود.

تیم ملی کشورمان در آخرین دیدار خود فردا شنبه ساعت ۱۴ به وقت ایران مقابل فیلیپین به میدان می‌رود.

گروه تحریریه مقالات ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با انگیزه‌ای برای به اشتراک گذاری آگاهی خود از دنیای ورزش. با استفاده از تحلیل‌های دقیق و روند داستان‌سازی شیوا، من سعی می‌کنم خوانندگان را در دنیای ورزشی همراهی کنم و آن‌ها را به سمت تجربه‌ی هیجان‌انگیز ورزش ببرم.
دکمه بازگشت به بالا