ورزشی

ماجرای میلاد زکی‌پور از استقلال

آفتاب‌‌نیوز:

در جریان بازی دوستانه روز گذشته استقلال و چوکا تالش ، اتفاقی رخ داد که باعث شد محمود فکری سرمربی آبی پوشان امروز نامه ای به این باشگاه ارسال کند و اعلام کند که میلاد زکی پور دیگر جایی در افکارش ندارد و این بازیکن آزاد است تا در تیم بعدی خود بازی کند. انتخاب کنید.

همانطور که شاهدان عینی در بازی روز گذشته نقل کردند ، به نظر می رسد وقتی عارف غلامی ابتدا در سمت چپ زمین بازی کرد و سپس با مصدومیت داریوش شجاعیان ، متین کریم زاده دوباره به زمین آمد ، میلاد زکی پور چون در افکار سرمربی استقلال جایی ندارد ، شکایت کرد و رفتاری را نشان داد که مورد پسند کادر فنی نبود. محمود فکری وقتی متوجه رفتار زکی پور شد ، از او خواست به جای نشستن روی زمین ، دور زمین بدود.

البته استقلال دیروز سبک بازی خود را از 352 به 442 تغییر داده بود و با افراد زیر به میدان رفت: رشید مظاهری ، سیاوش یزدانی ، محمد حسین مرادمند ، عارف غلامی ، مسعود ریگی ، داریوش شجاعیان ، وریا غفوری ، آرش رضاوند ، فرشید اسماعیلی ، مهدی قائدی و ارسلان مطهری. عارف غلامی همچنین در پست مدافع چپ برای استقلال بازی کرد.

اتفاقاتی که روز گذشته در بازی دوستانه مقابل چوکا رخ داد ، شایعات جدایی زکی پور از استقلال را تقویت کرد و به دلیل عدم حضور این بازیکن در تمرین امروز آبی پوشان ، به اختلافات این بازیکن با سرمربی و اخبار جدایی زکی پور دامن زد. پخش شد تا اینکه باشگاه استقلال رسما جدایی این بازیکن را اعلام کرد.

استقلال به عنوان زکی پور دو بازیکن به نام های محمد نادری و متین کریم زاده را خریداری کرده است و ملیچ در آستانه بازگشت به اردوی تیم آبی پوشان است. از طرف دیگر ، محمود فکری در تیم هایی که قبلاً بوده نشان داده است که مربی است و توجه ویژه ای به نظم و انضباط دارد. جدایی از استقلال شاید یکی از خواسته های مدافع چپ آبی پوشان باشد زیرا میلاد در حضور ملیچ فرصت کمتری برای بازی خواهد داشت و اکنون محمد نادری به رقبای خود اضافه شده است.

میلاد زکی پور ، مدافع چپ آبی ها که در ژوئن 2016 با علیرضا منصوریان به استقلال آمد ، اکنون 25 ساله است و در حالی که افراد کمی او را در تیم نفت تهران می شناختند ، او به تدریج برای خود نامی در استقلال پیدا کرد. او 4 سال در سمت چپ دفاع استقلال بازی کرد و فراز و نشیب های زیادی داشت.

زکی پور که فصل گذشته در 24 بازی برای استقلال در لیگ برتر ، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا به میدان رفته بود ، فقط یک پاس گل در دیدار برابر نفت مسجد سلیمان و در 15 مسابقه برای آبی ها به ثمر رساند ، بیشتر او 60 دقیقه در زمین بود و فصل گذشته در سایه ملیچ بود و فرصتی برای بازی پیدا نکرد.

در حالی که پیش از اعلام رسمی باشگاه استقلال و به دلیل حضور ملیچ ، نادری و کریم زاده و تراکم شدید در سمت چپ خط دفاعی استقلال ، جدایی زکی پور از استقلال بیش از پیش محتمل به نظر می رسید ، این بازیکن در دیدار دوستانه روز گذشته مقابل چوکا و آبی پوشان در تمرین امروز حاضر نبودند تا جدایی او از استقلال قطعی به نظر برسد.

سرانجام رسانه های باشگاه استقلال رسماً از پایان همکاری با زکی پور خبر دادند و اعلام کردند که طبق نامه صادر شده از سوی سرمربی این تیم ، محمود فکری ، زکی پور به این باشگاه داده شده است و وی می تواند تیم جدید خود را معرفی کند و آبهای پایتخت را جدا کنید.

داستان میلاد زکی پور از استقلال

دکمه بازگشت به بالا