ورزشی

فغانی داد بشار رسن را هم درآورد

به گزارش “ورزش سه”؛ یکی از غیرمنتظره ترین نتایج جام ملت های 2023 در بازی اردن و عراق رقم خورد. عراقی ها که با توپ پر به قطر آمده بودند و حتی در مرحله گروهی ژاپن را شکست دادند، در بازی اردن شکست خوردند و پس از گذشت چند ساعت از پیروزی اردن با نتیجه 3 بر 2، هنوز شکست خود را باور نمی کنند.

در شرایطی که عراق بازی را با گل ایمن حسین ستاره خود 2-1 کرد، شادی گل جنجالی او باعث شد فغانی به او کارت زرد دوم بدهد و او را اخراج کند.

این هم باعث شد شادی عراقی ها قطع شود. در این بین بشار رسن ستاره سابق پرسپولیس را که روی نیمکت بود و برای تشویق ایمن حسین آمده بود در چند متری کارت قرمز علیرضا فقانی دید.

بشار که فغانی را به خاطر سال ها حضورش در ایران به خوبی می شناسد، این بار تصمیم داور ایرانی را باور نکرد و با تعجب از فغانی دلیل دریافت کارت قرمز را جویا شد اما این مخالفت برطرف نشد.

254 251

گروه تحریریه مقالات ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با انگیزه‌ای برای به اشتراک گذاری آگاهی خود از دنیای ورزش. با استفاده از تحلیل‌های دقیق و روند داستان‌سازی شیوا، من سعی می‌کنم خوانندگان را در دنیای ورزشی همراهی کنم و آن‌ها را به سمت تجربه‌ی هیجان‌انگیز ورزش ببرم.
دکمه بازگشت به بالا