اجتماعی

فعالیت‌های مدیریت شهری تهران در۱۴پهنه برای ایجاد نظم و انضباط ترافیکی در مراسم ارتحال امام راحل

مدیرکل حمل و نقل عمومی و خدمات منطقه ای شهرداری تهران در بازدید از مناطق تعیین شده در حریم حرم امام خمینی (ره) از نزدیک در جریان روند پیشرفت کار و اجرای کارهای محوله از سوی معاونت قرار گرفت. مدیر حمل و نقل. و ترافیک در این منطقه

به گزارش شیمیشی، مهدی گلشنی در این بازدید که با حضور شهردار منطقه 19 و رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی این منطقه به پایان رسید، 14 راه برای این معاونت در نظر گرفته شد و گفت: با برنامه ریزی های انجام شده در این خصوص انجام شده است. اجرا شد. پیش بینی می شود انضباط خاصی در بقعه متبرکه امام (ره) و معابر اطراف آن برقرار شود.

وی عمده اقدامات انجام شده در این راستا را که حاصل همکاری مشترک شهرداری منطقه 19، سازمان حمل و نقل و ترافیک، اداره کل حمل و نقل عمومی و خدمات منطقه ای و جمعی از معاونان حمل و نقل و ترافیک است، بیان کرد. . وی از مناطق 22 گانه تهران گفت: نصب نیوجرسی به مساحت 2 هزار متر، خطوط محوری به مساحت 10 هزار متر، تهیه 15 پد بالگرد، نصب حدود 500 تابلو پلیس، راهنمایی راه ها و … راهنماهای استانی، حذف بقایای فیزیکی در پارکینگ های اطراف بقعه امام (ره)، هماهنگی با معاونت فنی و عمران شهرداری تهران برای یکسان سازی اراضی بایر و غیرهمسطح و توزیع تراشه آسفالت در مناطق ارتباطی و ارسال 15 جرثقیل از حمل و نقل و ادارات راهنمایی و رانندگی مناطق، ورود و خروج مناطق را مسدود کنند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل معاونت امور بین الملل شهرداری تهران، گلشنی گفت: استقرار ایستگاه های اطلاع رسانی بازدیدکنندگان در ابتدای جاده امام رضا، ابتدای جاده تهران – ساوه و ابتدای راه. مسیر انحرافی تهران – کرج از سمت ادارات حمل و نقل و ترافیک مناطق 15، 18 و 22 از دیگر اقدامات در این حوزه است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا