ورزشی

فدراسیون آب پاکی را روی دست استقلال ریخت؛ «قید صیادمنش را بزنید»

آفتاب نیوز:

چند هفته پیش، زمانی که لیام روزنیور، سرمربی هال سیتی از جدایی قریب الوقوع اللهیار صیادمنش خبر داد، شایعه بازگشت او به ایران و استقلال شدت گرفت.

هال سیتی در ابتدای فصل 2022-2023 با قراردادی چهار میلیون و 500 هزار یورویی، صیاد منش را از فنرباغچه قرض داد و طبق ادعای رسانه های ترکیه، فنرباغچه 50 درصد در فروش اللهیار سهم خواهد داشت. باشگاه بعدی

جواد نکونام سرمربی تیم استقلال برای تقویت تیم تحت هدایت خود در نیم فصل دوم لیگ برتر نام سیدمانس را در لیست خود قرار داد و از مدیران این باشگاه خواست تا از این فرصت برخوردار شوند.

طبق قوانین نقل و انتقالات فوتبال ایران، انتقال قرضی بازیکنان شاغل در لیگ های خارجی ممنوع است و تیم های لیگ برتری نمی توانند بازیکنان خارجی را به صورت قرضی دریافت کنند.

باشگاه استقلال از فدراسیون فوتبال خواست تا از منع جذب سیدمنش اطمینان حاصل کند و جوابی که دریافت شد، آب پاکی روی دست مدیران این تیم ریخت و حالا آبی های پایتخت این فکر را کنار بگذارند. جذب سیادمنش یا بازیکن خارجی به صورت قرضی.

گروه تحریریه مقالات ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با انگیزه‌ای برای به اشتراک گذاری آگاهی خود از دنیای ورزش. با استفاده از تحلیل‌های دقیق و روند داستان‌سازی شیوا، من سعی می‌کنم خوانندگان را در دنیای ورزشی همراهی کنم و آن‌ها را به سمت تجربه‌ی هیجان‌انگیز ورزش ببرم.
دکمه بازگشت به بالا