ورزشی

شرایط پرسپولیس بهتر از گذشته شده است/ دیدار با سپاهان نقش زیادی در تعیین قهرمان دارد

اسماعیل حلالی: شرایط پیرسپولیس بهتر از قبل است/ دیدار با سپاهان نقش زیادی در تعیین قهرمان دارد.

کشیش باشگاه نیروی انتظامی پیش از دیدار با سپاهان اصفهان از شرایط این تیم صحبت کرد.

اسماعیل حلالی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری شیمیشی گفت: به نظر من قرعه کشی پلیس یک مشکل است. هر دو تیم فولاد و گل گهر جزو بهترین و قوی ترین تیم های فوتبال ایران محسوب می شوند. البته تجربه نشان داده که پرسپولیس مقابل تیم های صاحب نام شرایط بهتری دارد و می تواند در این بازی نتیجه خوبی بگیرد. نکته مثبت این تساوی میزبانی تیم پیرسپولیس است که می تواند برگ برنده ای برای قرمزها باشد.

او همچنین گفت: پرسپولیس توانایی برد مقابل این دو تیم را دارد و با پیروزی در این بازی می تواند راه خود را تا قهرمانی ادامه دهد.

کارشناس پرسپولیس درباره روند فنی تیم گل محمدی تاکید کرد: پلی پولیس در نتایج و عملکرد فوتبالی خود تا به امروز روند خوب و قابل قبولی از خود به جای گذاشته است. به این ترتیب در برخی بازی ها و ادوار تغییری برای پرسپولیس ایجاد شده که این فرصت را به حریفان خود داده است تا در رده بندی و امتیاز به پرسپولیس برسند اما در مجموع روند فنی پرسپولیس از جمله بهتر شده است. در سه بازی گذشته عملکرد شگفت انگیزی از تیم شاهد بودیم که همه ما را به آینده امیدوار کرد.

او توضیح داد: ایجاد موقعیت های خوب گلزنی و تعداد گل های پرسپولیس در بازی های اخیر خود ثابت می کند که این تیم در کار تیمی و تلاش برای برد و برد خوب کار کرده است.

حلالی همچنین درباره دیدار پرسپولیس و سپاهان در لیگ برتر گفت. این دیدار برای پرسپولیسی ها یک بازی مهم و تعیین کننده به حساب می آید و مطمئناً بچه ها مانند جام ذوب، در مقابل حریف قدرتمند با انگیزه بالایی خواهند داشت. خیلی ها این بازی را یک بازی 6 امتیازی می دانند اما معتقدم ارزش برد در این بازی بیش از 6 امتیاز است و می تواند سرنوشت قهرمانی را رقم بزند. تیمی که در این دیدار پیروز شد در پایان فصل راه خود را به قهرمانی باز کرد.

خبرنگار: علی شفیعی جم

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

بر اساس نتیجه رای دادن و صدای مخالف

دکمه بازگشت به بالا