اقتصادی

شاهکار بنز در هند – شیمیشی

مرسدس بنز یک سرمایه گذاری جدید و طیف گسترده ای از وسایل نقلیه را برای هند ارائه می دهد.

به گزارش شیمیشی، مرسدس بنز امسال 24 میلیون دلار در هند سرمایه گذاری خواهد کرد و بیش از 12 خودروی جدید با تاکید بر مدل های رده بالا که در بین قشر جوان و ثروتمند تقاضای بالایی دارد، عرضه خواهد کرد.

Santosh Iyer، مدیر عامل واحد هند به خبرنگاران گفت که بیش از نیمی از خودروهای جدید مرسدس خودروهای ممتاز در سومین بازار بزرگ خودروی جهان خواهند بود. این خودروساز آلمانی خودروهای لوکس رده بالایی را با قیمت 180 هزار دلار عرضه می کند.

مرسدس در سال 2023 17408 خودرو در هند فروخت که 10 درصد افزایش نسبت به سال 2022 به دلیل تقاضای زیاد برای خودروهای درجه یک و وسایل نقلیه اسپرت است.

به گزارش رویترز، مرسدس بنزین مدل GLS 450 خود را روز دوشنبه با قیمتی در حدود 160 هزار دلار در هند عرضه کرد. خودروهای الکتریکی در حال حاضر 4 درصد از فروش مرسدس بنز در هند را تشکیل می دهند.

انتهای پیام

تیم تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تخصص و تجربه گسترده در زمینه تحلیل‌های اقتصادی هستم. با بهره‌گیری از روش‌های هوشمند و دسترسی به منابع معتبر، سعی می‌کنم تا به شما اخبار و تحلیل‌هایی با رویکردی هوشمندانه و خوانای ارائه دهم. هدفم این است که شما را در تصمیم‌گیری‌های مالی خود همراهی کنم و با اطمینان در مسیر صحیح قرار بگیرید.
دکمه بازگشت به بالا