ورزشی

سیامک این‌بار کابوس سپاهان نشد!

آفتاب‌‌نیوز :

سیامک نعمتی بازیکن مورد اعتماد خمس که در هفته‌های گذشته به عنوان بازیکن ثابت در ترکیب تراکتور حضور در بازی با سپاهان به عنوان تعویض طلایی برای تقویت فاز هجومی این تیم به میدان آمد و در دقایق پایانی مسابقه موقعیت خوبی به دست آورد، اما ضربه او شدت و دقت کافی را نداشت و گلر سپاهان با پای راست خود توپ را دفع کرد تا گل برتری تراکتور به ثمر نرسد.

سیامک نعمتی که ذاتا بازیکنی شوت‌زن است و گل‌های زیادی را با ضربات از راه دور و شوت‌های سرکش به ثمر رسانده در موقعیت فوق‌العاده شوت‌زنی قرار گرفت، اما ضربه او شکل عجیبی داشت، بغل پای او نه قابلیت یک ضربه فنی را داشت و نه شدت یک ضربه مهلک!

نفوذ خوب محمد نادری از سمت چپ با پاس فوق‌العاده‌ای همراه شد که سیامک را در سمت راست محوطه و بدون مزاحمت مدافعان صاحب موقعیت کرد و انتخاب نعمتی برای فرستادن توپ به دروازه اشتباه بود، او می‌توانست با استپ کردن و انتخاب زاویه مناسب دروازه را باز کند، او حتی انتخاب‌های بیشتری داشت و می‌توانست ضربه بغل پا و زمینی خود را با شدت بیشتری به سمت موافق خود بفرستد و نیما میرزازاد که جایگیری مناسبی نداشت و سعی داشت زاویه را برای نادری ببندد را تسلیم کند.

در بازی جام حذفی سپاهان و پرسپولیس در اسفند ۱۴۰۱ سیامک نعمتی با حرکت خوب وحید امیری در موقعیتی مشابه قرار گرفت و ضربه زمینی او شدت و دقت کافی را داشت و دروازه سپاهان را باز کرد و بازی سه بر دو به سود پرسپولیس شد و در نهایت سرخپوشان تهران چهار بر دو پیروز شدند، اما در این مسابقه این اتفاق برای نعمتی تکرار نشد.

آخرین گل سیامک نعمتی در فصل جاری مقابل آلومینیوم به ثمر رسید و این گل با ضربه سر و از داخل محوطه شش قدم وارد دروازه شد و هنوز خبری از ضربات مهلک سیامک نعمتی برای تراکتور نبوده!

گروه تحریریه مقالات ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با انگیزه‌ای برای به اشتراک گذاری آگاهی خود از دنیای ورزش. با استفاده از تحلیل‌های دقیق و روند داستان‌سازی شیوا، من سعی می‌کنم خوانندگان را در دنیای ورزشی همراهی کنم و آن‌ها را به سمت تجربه‌ی هیجان‌انگیز ورزش ببرم.
دکمه بازگشت به بالا