اجتماعی

ساعت تدریس تمام وقت معلمان در مدارس غیرانتفاعی ۲۵ ساعت در هفته شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، در مجمع عمومی امروز یکشنبه ۱۹ دی ماه و پس از بررسی گزارش کمیسیون آموزش و تحقیقات درباره طرح اصلاح موادی از قانون تشکیل و اداره مدارس غیردولتی. و آموزش و پرورش. مراکز، مصوب 14 این طرح.

بر اساس این مصوبه در ماده (25) قانون قبل از کلمه «کارمند» کلمه «معلم و» در تمام بند اضافه و تبصره های (1) و (2) آن به شرح زیر اصلاح می شود:

تبصره 1 – مؤسسان (کارفرمایان مهدکودک ها، پیش دبستانی ها، مدارس و مراکز آموزشی غیردولتی. موظف هستند لیست اسامی و حق بیمه ماهانه معلمان و کارکنان بر اساس کار تمام وقت و پاره وقت مشروح در این ماده باید به سازمان تامین اجتماعی ارائه و پرداخت شود.

بودجه برای حمایت از توسعه مدارس غیردولتی را می توان به مناطق محروم اختصاص داد، بخشی از حق بیمه ای که موسسان (کارفرمایان مدارس غیردولتی) به حساب خود یا برای کارکنان پرداخت می کنند. هفت است با توجه به لیست (7) درصد از پول سهام شما پرداخت ارسال کرد انجام شد، سپرده شد.

سازمان تامین اجتماعی الزامی است شش ماه پس از صدور این قانون باید ترتیبی برای ساماندهی مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه همکاری بین مردم و تشکل های ملی اندیشیده شود. درس دادن و می توان به تربیت فرزندان دست یافت برخط برای سامانه مربوط به سوابق فهرست و پرداخت حق بیمه کارفرمایان مذکور.

تبصره 2 – ساعت کار معلمان دوره ابتدایی (25) ساعت در هفته می باشد. ساعت تدریس و حضور سایر معلمان و کارکنان غیررسمی تمام وقت مدارس و مراکز (30) در هفته، ساعات کار مدیران، معاونین و کارکنان اداری و خدماتی مدارس و مراکز (36) در هفته با مشارکت آموزشی و جلسات مدیریت و شوراهای مدرسه تعیین می شود.

تیم خبری مقالات اجتماعی

پژوهشگر اجتماعی با نگاهی منطقی و نوآورانه. ارائه دیدگاه‌های تازه درباره تفاوت‌های فرهنگی و مسائل اجتماعی.
دکمه بازگشت به بالا